MHP Yİ ELE GEÇİRME!.

Bu haberin fotoğrafı yok

Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar devam ederken, MHP yi ele geçirme planları da suya düşmüş oldu.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli ülkemizde ve partisi üzerinde oynanan ve oynanmak istenen oyunları çok iyi gördü ve her iki ihanetin de önünü keserek ülkemizi büyük bir felaketten kurtarmış oldu.

MHP yi ele geçirme planı çok şükür ortadan kalktı, Ülkücü hareketin sokak olaylarına çekilmesi de önlenmiş oldu!.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli MHP üzerinde oynanan oyunlar karşısında pes etmiş olsa idi, bugün ülkemiz Allah korusun kan gölüne dönmüş olabilirdi, sayın bahçelinin dik ve kararlı duruşu MHP nin ele geçirilmesine mani oldu, yüzbinlerce Ülkücü gencin sokak eylemleri ile ülkemizin karmaşa içine çekilmesi de önlenmiş oldu, aksi olsa idi bugün sokaklarda sokak eylemleri baş gösterecek yabancı ülkeler amaçlarına ulaşmış olacaktı.

MHP ve Ülkü Ocakları ülkemiz için çok önemli bir değerdir, bu değerler iyi korunmalı ülkemize ve milletimize ihanet edebilecek hainliklerden hep uzak kalması sağlanmalıdır, çok şükür ki bugün MHP ve Ülkü Ocakları emin ellerdedir.

Ülkemiz üzerinde oynanan oyunların hiçbir tanesi asla tesadüf değildir, her ihanetin belli bir planlayıcıları ve de uygulayıcıları vardır.

Ülkemiz üzerine oynanan oyunlar dün vardı, bugün de var, yarında olmaması için çok dikkatli ve uyanık olmak zorundayız.

MHP ile AK Partinin Cumhur İttifakını anlamayanlar veya anlamakta zorluk çekenler, özellikle kendilerini MHP li ve Ülkücü olarak görenlerin başka bir partiye giderek orada “Ülkücüyüm, MHP liyim demeleri anlamsızdır.

Ülkücünün yuvası MHP nin ocağı kendi çatıları altında kalındığı sürece geçerlidir.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçelinin şu sözleri çok önemlidir; “Cumhur İttifakı, Bizans komplosuna karşı Millet Aklını harekete geçiren, Millet Aklıyla hıyanet ve hücuma sur çeken 565 yıl önceki aşk, ahlak ve adanmışlıktır. Belini doğrultan, iç ve dış destekçileri olan Bizans kalıntıları bir kez daha ezilecekler ve âdeme mahkûm edilecektir” diyor.

Sayın Devlet Bahçeli, İstanbul’un fethinin 565 yılı dolayısı ile önemli mesajlar verdi. Devlet bahçeli; “Bizans çöktü sanıyorduk, meğer yaşıyormuş, çürük bedenlere nüfuz etmiş, soysuz fikirlere sinmiş, satılık ve karışık zihniyetlere sızmış halde husumeti kamçılıyor, huşuneti kışkırtıyor. Köhne Bizans durmuyor, ama 24 Haziran’da dağılacak, inşallah bir daha da toparlanamayacaktır” diyerek hayati önem taşıyan sözler sarf etti.

MHP Genel Başkanı sayın Bahçeli; “Partimizin milletvekili adayları, yöneticileri ve samimi ülküdaşlarım üzerinde spekülasyon yapan, küçücük akıllarıyla gazete, televizyon ve sosyal medyadan dedikodu üreten kim varsa alçaktır, haindir, kripto damarın can çekişen son kalıntılarıdır” diyerek MHP üzerinden kirli siyaset yapanlara mesajlar verdi ve MHP den şu veya bu nedenle ayrılan Milliyetçi mukeddesatçılara yeni bir çağrıda bulunarak, seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Toplantısı’nda konuşan Bahçeli, “Pişman olmuş tüm arkadaşlarımla, kardeşimle kucaklaşmaya hazırım” dedi.

Ülkücü “fertler ölür, milletler yaşar” şuuruyla bezenmiş milli ve manevi bir adanmışlığın sembolüdür.

Ülkücünün yeri Ülkü Ocaklarıdır, MHP çatısı altındadır.

Kendilerini Ülkücü olarak görüp MHP çatısı dışında hareket eden  insanların 24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimde bir kez daha düşünmeleri gerekir.

 

-Sayın Bahçeli; Bilge Kağan’dan Alparslan’a, Osman Gazi’den Fatih’e, Kanuni’den Atatürk ve bugünlere kadar bağını koparmadan, ülküsünü kaybetmeden gelen muhterem ve muhteşem neslin açtığı çığır, yaptığı çağrıyla büyük Türk milleti tarihte olduğu gibi yine hak ettiği mertebelere mutlaka yükselecektir

 

-Sayın Bahçeli; 24 Haziran seçimleri devlet ve milletimizin bekasına yönelik tehditlerin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçişiyle bertaraf edileceği tarihi bir dönüm noktasıdır.

 

-Sayın Bahçeli; Fetihte yağma yoktur, vahşet yoktur, dehşet yoktur, katliam yoktur. Fetih medeniyet kilidinin açılması, muzaffer ve müreffeh bir geleceğin müjdesi, karanlıkla aydınlığın yer değiştirmesidir. Fetih, onca Mehmet arasından birisini, hem de en görkemlisini Fatih yapma meziyet ve mükâfatıdır.

 

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, Antalya’nın Kumluca ilçesinde partililerle bir araya gelerek şu düşüncelerini paylaştı.   Yurdakul;  “Biliyorsunuz son zamanlarda ülkemiz iç ve dış tehditler yaşamıştır. Partimiz ülkemizin geleceği ve bekası için birlik ve beraberlik için elinde geleni yapmaktadır. Önce Elbab ve Cerablus operasyonları, ardından da Afrin operasyonu başarı ile tamamlandı. Oralardaki tehlikeler ortadan kaldırıldı. Daha sonra da Menbiç, Fırat’ın doğusu, Sincar ve Kandil’deki tehlike de ortadan kaldırılacaktır. Oralardan ülkemize yapılacak saldırılar ortadan kaldırılmak için TSK başta olmak üzere birlik ve beraberlik için mücadeleye devam edilecektir. Başka çare de kalmamıştır. Bize düşen birlik ve beraberlik içinde olmak ve ülkemiz için sonuna kadar mücadele etmek düşüyor. Bu teröristler hem yurt dışında hem de yurt içinde tükenmemiştir” diye konuştu.

Sayın Bahçeli; Bugün karşımıza çıkan küresel tuzakların ve tarihi düşmanlıkların dayanağı 1453 yılında İstanbul’un Türkler tarafından fethi ile başlayan süreçle yakından bağlantılıdır. Bunu biliyor, bunu kavrıyor, oyunları milletçe bozmak için Cumhurun sinesinde ittifakla duruş gösteriyoruz” dedi.

MHP genel başkanı sayın Bahçeli; “Fetih, yalnızca kılıçla olmaz. Yani kalem yoksa sonuç yoktur. Diyor ya merhum Cemil Meriç: “Kalemle yapılan fetihler tarihe mal olur, tarihe, yani ebediyete.” O kalem ki, ariflerin dudaklarından dökülen kelam; alim ve gönül insanlarının dualarıyla devleşen irfan kalesidir” diyerek yaşanan süreçlere açıklık getirdi.

MHP yi ele geçirmek isteyenler başarılı olamadılar, bu kez MHP ve AK Partinin kurduğu Cumhur İttifakının dağılması için var güçleri ile mücadele yapıyorlar.

24 Haziran tarihine kadar bir hayli zaman var, inşallah yanlış anlaşılmalardan dolayı MHP çatısından ayrılanlar ülkemize ve milletimize yapılan ihaneti görmüş olurlar.

Günün Sözü: Bizans çöktü sanıyorduk, meğer yaşıyormuş, çürük bedenlere nüfuz etmiş.