MHP SAHADA HALKA BULUŞTU

Bu haberin fotoğrafı yok

MHP Tokat Milletvekilleri seçim startı vererek halkla buluşmasına devam ediyor.

MHP genel merkezinin milletvekili adaylarını erken açıklaması ile başlayan seçim süreci çalışmaları hızla devam ediyor.

MHP İl başkanlığının milletvekili adayları ile yaptığı toplantılar güzel sonuçlar veriyor, milletvekili adayları, aday adaylığı döneminde başlattığı çalışmalarına adaylıklar belli olduktan sonrada devam ediyor.

MHP Tokat İl başkanlığı koordinatörlüğünde il merkezi ve ilçelerde çalışmalar hızla devam ediyor.

MHP İl başkanı sayın Onur Çalışkan sem startını Zile ilçemiz sınırlarından verdikten sonra nezaket kuralları içinde milletvekili adayları ile birlikte Tokat Valisi sayın Ömer Toramanı ve Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu ziyaret ettiler.

MHP İl başkanı sayın Onur Çalışkan le birlikte bizlerde Vali beyi ziyaret ettik, güzel ve anlamlı bir görüşme oldu, sayın Çalışkan yaptıkları çalışmaları ve yapacakları çalışmaları dile getirdi, Vali beyde siyasi olgunluk için yapılan çalışmalardan dolayı MHP il başkanı ve milletvekili adaylarına teşekkür etti, bir süre sohbet yaptıktan sonra ikinci ziyaretimiz Tokat Belediye başkanı sayın Eyüp Eroğlu’na oldu.

Tokat Belediye başkanı sayın Eyüp Eroğlu AK Parti belediye başkanı aynı zamanda Cumhur İttifakının belediye başkanı, sayın başkan misafirleri kapıda karşıladı yine her zamanki gibi nezaket içinde misafirlerini karşılayarak verimli bir sohbet gerçekleşti.

MHP İl başkanı sayın Onur Çalışkan Tokat Belediye Başkanı sayın Eyüp Eroğlu’na çalışmalar hakkında bilgiler verdi, “Cumhur İttifakı” konusunda düşüncelerini ifade etti, belediye başkanı sayın Eyüp Eroğlu da; “sayın başkan ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum, sayın genel başkanlarımızın “Cumhur İttifakı” nı oluşturması bizler için çok önemli bir çalışmadı ülkemizin bekası için el ele verip bu zorlu mücadeleyi başarmak zorundayız, bizler üzerimize düşen her görevi yapmaya hazırız, çalışmalarını yakından takip etmeye çalışıyoruz, başarılar dilerim” dedi.

Şehrimizin en önemli makamlarında oturan insanları ziyaret etmek bir nezaket kuralıdır, Tokat Valimizi ve Tokat Belediye Başkanımızı ziyaret etmek doğru bir çalışmadır, bu anlamlı ziyaretten dolayı MHP il başkanımızı kutluyorum.

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi oğlum Serhat Bilgin ile bizlerde Niksar ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile bir program yaparak seçim çalışmalarımızı bu bölgede devam ediyoruz.

MHP adayımızla yaptığımız istişareler doğrultusunda bizlerde ilk olarak ilçe jandarma komutanlığını ziyaret ettik, ilçe jandarma Komutanı sayın Halil Keskin bizleri kabul etti, adayımız kendisini tanıttı kısa bir sohbet gerçekleştirdik,  sonra ilçe kaymakamı sayın Selami Kapankaya ziyaret edildi, kaymakam beyle yapılan çalışmalar ve ilerleyen zamanlarda yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişi yapıldı, güzel bir sohbet gerçekleşti, Kaymakam beyden sonra Hükümet konağında diğer kurular ziyaret edildi, MHP adayımıza halkımızın samimi ve içten davranmalarına sonsuz teşekkür ediyoruz.

Tokat Milletvekili adayımız, ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Niksar’daki seçim çalışmalarına hızla devam ediyor, hükümet konağındaki ziyaretler tamamlandıktan sonra Niksar Belediye Başkanı ve belediye başkanlığı ziyareti gerçekleşti.

Bizler şuna inanıyoruz, halktan yetki alanlar, halktan yetki alanlarla birlikte halka hizmet yapmalıdır.

Bizler halktan yetki almak isteyen milletvekillerin, halka çok yakın, halkın seçtikleri ile de samimi diyalog içinde olması gerektiğine inanıyoruz.

Milletvekili adayımızla Niksar’da tanışma toplantılarını başlatırken en üst yöneticilerden başlamak üzere halkımızla buluşmak, dertleşmek, onların dert ve isteklerini taleplerini alıp TBMM ne taşımak en mantıklı çalışma olacaktır.

Bizler Niksar’da sistemli bir çalışma içine girdiğimizde çalışmalarımız devam ederken MHP Tokat İl başkanlığından Tokat daveti aldık, Tokat il başkanlığının programına baktığımızda, ilk ziyaret Tokat valimize, sonra Tokat Belediye başkanına olduğunu gördük, işte özlediğimiz tabloya Tokat’ta da kavuşmuş olduk, aklın yolu bir olunca, halktan destek almak için yola çıkan siyasetçiler,  halkın taleplerini yöneticilere taşımanın ilk kuralı kurum yöneticileri  halkın arasında köprü vazifesinin sağlıklı yapılmasıdır.

Tokat MHP il başkanlığı bu seçimde gayet güzel çalışmalar yaparak sahaya inmiştir.

Seçim sahasında halkla bire bir yakın olmak, halktan yetki almak için halkın içinde olmak en önemli harekettir.

Seçim sahasına indiğimizde halkımızın MHP ye olan samimiyeti ve sıcaklığını çok net görüyoruz.

MHP seçim çalışmaları içinde; “CUMHUR İTTİFAKI, HALKIN AKLI” sloganına sadık kalarak çalışmalar yapıyor, halkla buluştuğumuz zaman değerli milletvekili adaylarımız seçimlerdeki önceliğin Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemini anlatıyorlar, sonra Milletvekili seçimleri ile ilgili düşüncelerini ifade ediyor, işte MHP nin siyasetteki farkı burada!.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçelinin, AK Parti genel başkanı ve Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’la yaptıkları seçim ittifakına kusursuz uyuluyor, seçim çalışmalarında “neden Cumhur İttifakı?” sorusu sorulduğunda; “mesele Devlet ise gerisi teferruattır” diyerek konuşmalar başlıyor.

Mesele Devlet ve millet bekası ise, MHP için makamlar asla öne çıkamaz, şu söz bugün için hayat bulması gereken önemlidir.

“BİR ÇİVİ BİR NALI, BİR NAL BİR ATI, BİR AT BİR YİĞİDİ, BİR YİĞİT BİR MEMLEKETİ KURTARIR” .

Kıymetli ve anlamlı sözdür. Bu anlamlı sözü günümüze uyarlamak mümkündür.

Ülkemize hain operasyon yapmaya çalışan ve tüm kahpeliklerini yapan pek çok ülkenin olduğunu görüyoruz, askeri ve siyasi bakımından ülkemizi ele geçiremeyeceklerini anlayan ihanet şebekeleri ülkemizi ekonomik olarak çökertmeye çalıştıklarını artık görmemek için kör olmak, oda yetmez vicdansız olmak gerekir.

Ülkemize yapılmak istenen ekonomik baskı ve terör baskısı artık ABD nin parası dolar üzerinden yapılıyor, biz vatan ve millet sevdalıları olarak şartlar ne olursa olsun ABD doları almayarak ülkemizi ekonomik baskıdan kurtarmamız mümkün, yani; 1 dolar FETO ya aitti zaten!, Çivi Dolardır, merkez bankasını sıkıntıdan kurtarır. Bir At; Merkez Bankasıdır, Merkez bankasındaki kaynağın sağlam kalması gerekir. Bir yiğit ise sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır, inşallah bu yiğit sayın Devlet Bahçelinin ve halkımızın desteği ile ülkemizde yapılmak istenen hainliğin üstesinden gelecektir, 15 temmuz ihanet girişimi kadar tehlikeli olan baskıdan millet olarak yine hep birlikte kurtulmuş olacağız.

Günün Sözü: “BİR ÇİVİ BİR NALI, BİR NAL BİR ATI, BİR AT BİR YİĞİDİ, BİR YİĞİT BİR MEMLEKETİ KURTARIR”.