MHP DEN KOPANLAR OKUSUN!.

Bu haberin fotoğrafı yok

“BİR MUSİBET, BİN NASİHATTEN İYİDİR” sözleri yine hayat buldu.

Katil İsrail’in Filistinli masum insanlara yaptığı katliamı ve vahşeti görmeyen gözler, vahşeti hissetmeyen kalpler, yüreği sızlamayan insanlar varmıdır?, ne yazık ki varmış!.

Katil İsrail’in vahşeti karşısında TBMM de siyasi partiler bir araya gelerek katil ve vahşetin sorulusu İsrail’i protesto eden bildiri hazırlayıp TBMM de okuma çalışmalarına HDP destek vermemiş, iyi de etmiş bir katil, bir başka katili herkesin gözü önünde savunmuş oldu.

TBMM de grubu bulunan; AK Parti, CHP, MHP katil İsrail’i kınayan bildiriye imza atıp dünyaya mesaj verdiler, hazırlanan bildiriye HDP imza atmaması çokta isabetli olmuştur bir kez daha gerçek yüzler ortaya çıkmıştır.

Katil İsrail’in vahşeti tüm insanlığın gözü önünde yaşanırken, teröristlerin koruyucusu konumunda olan ülkemizi 40 yıldır terör belası ile uğraştıran pkk savunucusu HDP nin eş genel başkanı Selahattin Demirtaş ceza evinde alacağı cezayı beklerken ülkemizde pek fazla dikkat çekmeyen lakin katil İsrail’in vahşeti kadar acı bir tablo ortaya çıktı, İP sinin genel başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener konuşmasında   PKK terör örgütünü savunan Selahattin Demirtaş’ın cezaevinden çıkmasını teklif ediyor!.

İP sinin Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener bakalım neler söylemiş?. İParti Genel Başkanı Meral Akşener, 3 Kasım 2019’dan 24 Haziran 2018’e çekilen Cumhurbaşkanlığı ve genel milletvekili seçimleriyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. HDP’nin tutuklu Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş ‘ın seçim kampanyasını kendileriyle eşit koşullarda yapmasını arzu ettiğini belirten Akşener, “Demirtaş henüz bir sanık, hakkında bir hüküm verilmedi. Dolayısıyla diyelim ki seçimler bitti, aradan üç ay geçti ve kendisi beraat etti. Peki o aradaki seçim kampanyasındaki rekabet eşitsizliğini Türkiye nasıl izah edecek?” dedi.

Sizce ilginç değil mi böyle bir teklifin İçişleri Bakanlığı yapmış bir siyasetçi tarafından yapılması?.

Bu ülkenin nasıl badirelerden atladığını görmek için mucizenin ortaya çıkmasını beklemeye gerek yok, ülkemizde İçişleri Bakanlığı yapmış bir siyasetçinin ve MHP genel başkanlığını ele geçirmek için olağan üstü nasıl çalışmalar yaptığını gördük. MHP nin devlet ve millet sevdasını içinde yaşamış ve yaşatmak isteyen bir kişinin, bir siyasetçinin asla ve asla terör örgütü destekçisi HDP partisinin hiçbir şart ve şekilde desteklemesi mümkün değildir ve de olamazda, MHP nin nasıl bir badireden atladığını zaten biliyorduk, bugün bizler dışında MHP yi terk eden kendilerini Milliyetçi ve vatan sever sayan, Ülkücü olduklarını iddia eden insanlarımızın artık uyanmaması mümkün olamaz.

Ne dedik?, BİR MUSİBET, BİN NASİHATTEN İYİDİR” dedik.

Her şey çok açık ve net ortadadır. Ülkemizde birilerinin baskısı veya ricası ile Milletvekili olmadığı halde İçişleri Bakanlına getirilen bir Meral Akşener bu ülkenin en hayati önem taşıyan bakanlığına getirilmiştir, İçişleri Bakanlığı yapmış bir insanın PKK terör örgütünün ülkemize ve milletimize nasıl zarar verdiğini bildiği halde, terör örgütü PKK sevicisi ve savunucusu HDP eş başkanı Selahattin Demirtaş’ın terör örgütü destekçisi olduğu için yargılanma devam ederken, İP genel başkanı ve Cumhurbaşkanı adayının sözleri, vatan sever her insanın yüreğini dağlaması gerekmez mi?.

MHP den koparak ülkemizdeki algı operasyonları sayesinde vatan sever  MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli’ye kızarak MHP yi terk edenler, MHP yi ter ettikleri halde, İP partini desteklediklerini ve halen kendilerini; “ÜLKÜCÜ, VATANSEVER VE MİLLİYETÇİ” olarak ifade edenler İP sinin genel başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in terör örgütü destekçisi bir kişinin ceza evinden çıkması teklifini yapan Akşener konusunda ne düşünüyorlar?, bunun cevabını bundan sonra almaya çalışacağız.

İP genel başkanı Akşener’in sözlerine bakmaya devam edelim. Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) Demirtaş’ın adaylığını resmen tescil ettiğini hatırlatan Akşener, “Biz hukukun herkes için eşit, tarafsız ve objektif işlemesi gayreti içindeyiz. Siyasetçilerin, aydınların, gazetecilerin tutuklu olarak yargılanmasının doğru olmadığını düşünüyoruz. Aday gösterilmiş bir kişinin de kampanyasını rahatlıkla bizlerle eşit koşullarda yapmasını isterim” dedi. Bu sözler karşısında MHP ye kızarak gidenler bakalı bundan sonra kendilerini nasıl vatan sever ve milliyetçiyiz, ÜLKÜCÜYÜZ” diyecekler.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeliye kızarak İP partisine gidenlerin bu seçimler sınavlarıdır.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeliye baskı kurarak AK Parti dışında HDP ile koalisyon kurmak isteyenler veya HDP nin dışardan desteği ile CHP+MHP koalisyon hükümetinin kurulmasını isteyenler, kurulacak bir koalisyon hükümeti ile MHP yi tamamen bitirme planlarını sayın Devlet Bahçeli reddetmiş MHP yi bir felaketin eşiğinden kurtarmıştır.

Allah’ını seven,  kendilerini Milliyetçi ve vatan sever ve hatta ÜLKÜCÜ görenler, Türkiye Cumhuriyeti devletini ve Türk Milletini bölmek için 40 yıldır bu ülkede terör eylemleri yapan PKK terör örgütü destekleyicisi HDP ile MHP nin bir koalisyon kurulmasına  nasıl gönlünüz razı gelecekti?.

Bakınız beyler şunu unutmayınız!. Selahattin Demirtaş adlı PKK’lı terörist sevicisi serbest bırakılırsa, bölgede yüz binlerle bir kahraman gibi karşılanır, çözülme aşamasında olan PKK küllerinden yeniden doğar, HDP ise 24 Haziran seçimlerinde %10 barajını aşar, ülkemizde terör bitme noktasına gelmişken ülkemiz bir felaketin içine tekrardan sürüklenir.

Ey vatanseverler, artık gaflet uykusundan uyanın, sizlere sizin desteklediğiniz bir siyasetçinin 24 Haziran seçimlerine giderken ki PKK terör örgütünü desteklediği için, PKK terörist sevicisi HDP geben başkanı Selahattin Demirtaş’’ın ceza evinden çıkıp ülkemizi kan gölüne çevirmek isteyenleri nasıl görmezsiniz, Akşener’in teklifi bir siyasetçinin eşit şartlarda  siyaset yapması asla olamaz!.

EY; MHP den kopup İP sine gidenler, PKK terör sevicisi ve destekçisi Selahattin Demirtaş’ın Ceza evinden çıkması teklifini 24 Haziran seçimlerine girdiğimiz günlerde yapıyorsa burada asla iyi niyet arama hakkınız olamaz!. Uyanın artık uyanın, kararmış kalpleriniz aydınlığa çıksın, vatan ve millet aşkı ile mücadele eden siyasetçilere destek veriniz.

Şunu asla unutmayalım. ASALA biter bitmez, PKK başladı. Aslında PKK, Kürtçü görünümlü bir Ermeni örgütüdür. Yurt içi ve yurt dışında ASALA’nın tüm kadroları PKK’ya katıldı. PKK ve HDP nin üst düzey yöneticilerin hemen hemen tamamı Kürt görünümlü Kripto Ermenilerdir, bunu asla unutmayınız, HDP yi savunmak, onun eş başkanının ceza evinden çıkmasını teklifini yapanı görmezden gelmek vatan severlik olamaz!.

Günün Sözü: PKK  kahpe terör örgütüdür, savunanda vatan hainidir.