KATİL İSRAİL

Bu haberin fotoğrafı yok

Katil İsrail dünyanın gözü önünde katliamlarına devam ediyor.
Katil İsrail, işbirlikçi ABD Filistin halkını katletmeye devam ederken vampir AB ülkeleri ve sözde Müslüman satılık ülkeler sessizliğini koruyor.
İsrail’in katliamlarını görünce, Suriye’de yaşanan katliam ve vahşeti görünce, Irak’ın işgalini yaşayınca Türkiye Cumhuriyeti devletinin neden güçlü olmak zorunda olduğunu bir kez daha anlamak mecburiyetindeyiz.
Seçimlere giderken, katil İsrail hep bu kahpeliği yapıyor, bakınız her seçim dönemine girdiğimizde katil İsrail ve işbirlikçi ABD mutlaka mazlum milletleri veya Müslüman toprakları bombalıyor veya işgale kalkıyor.
Seçimlere giderken bazı sivri zekalılar ipe sapa gelmeyen sözler sarf etmektedirler, seçimlerin ülkemiz için ne denli önemli olduğunu bilen hain dış güçler, içimizdeki işbirlikçilerle el ele verip ülkemizi işgal etmeye çalışıyorlar. 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için ne kadar önemli olduğunu bugün bir kez daha anlıyoruz, güçlü bir Türkiye’nin olmasını istemeyen dış mihraklar, içerdeki işbirlikçileri kışkırtarak seçimlerin sağlıklı olmaması için gayret sarf ediyorlar.
Katil İsrail’in Ramazan ayına girdiğimiz şu günleri bilerek ve isteyerek seçmiştir, katil ABD Kudüs’te kurmaya çalıştığı büyükelçilik ihanetini bilerek ve isteyerek bu tarihlere taşımıştır.
Geçtiğimiz ayda ABD Suriye’yi ne zaman bombaladı? Mübarek bir gecede, bunun pek çok nedeni var tabi ki en önemli nedeni katil Esat’ı devre dışı bırakmak için değil, Müslüman Türk milletini bir birine düşürmek için!.
Milletimiz için kutsal günlerin önemi çok fazladır, sağcısı solcusu kutsal dini günlere dikkat eder önem verir, ABD katil Esat’ın defalarca kendi halkına kimyasal silah kullanarak çocukları katlettiğini bildiği halde, hiçbir zaman Esat’a yönelik bir bombardıman yapmadığı halde, ülkemiz seçimlere giderken bir bahane uydurup; “Esat halkına kimyasal silahla saldırdı” diyerek bir mübarek kandil gecesinde Suriye’ye saldırması halkımız tarafından tepki ile karşılanırken, Cumhurbaşkanımız ABD nin katil Esat’a bombalarla saldırması karşısında; “geç kalmış bir operasyon, ABD nin yaptığı bombalamayı doğru buluyoruz” şeklindeki açıklama karşısında, bazı insanlar katil Esat’ı ve ABD yi suçlamayıp sayın Cumhurbaşkanımızı suçlayıcı açıklamalar veya sosyal medyada paylaşımlar yapmaları düşündürücüdür.
Neden Türkiye’nin güçlü olması gerekir?, sorusunun cevabı çok açık ve nettir, Türkiye Cumhuriyeti devleti bağımsız tek Müslüman ülkedir, ta bağımsız olmasak da bağımsızlık yolunda emin adımlarla ilerleyen tek ülkeyiz.
Bakınız bakalım 24 Haziranda yapılacak olan kendi seçimlerimize hangi ülkeler müdahale yapmak istiyor.
Ülkemizin güçlü olmasını istemeyen hain devletler, ülkemizde sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kaybetmesini istiyorlar sürekli algı operasyonları yaparak en güçlü devlet başkanı sayın Erdoğan’dan kurtulmak istiyorlar.
Filistin halkının nasıl katledildiğini gören gözler artık kısır siyasi çekişmeleri bir tarafa bırakıp güçlü Türkiye’nin olması için gayret sarf etmeliyiz.
Dünyada en güçlü Müslüman ülke Türkiye’dir.
Ülkemizde yapılacak olan 24 Haziran seçimlerine nifak sokmak için başta ABD-İsrail ve pek çok AB ülkesi gayret sarf etmektedir, yapılacak seçimlerin sonunda ülkemizin daha güçlü olacağını bilen yabancı hain güçler güçlü bir Türkiye’nin olmaması için çalışalar yapıyorlar.
24 Haziran seçimlerinde Allah nasip kısmen ederse “Cumhur İttifakı – Milletin Aklı olarak” sandıklardan çok büyük başarı sağlayarak çıkacak, Suriye’deki zulüm son bulacak, sınırlarımızda güvenlik tam sağlandıktan sonra sıra İsrail’in yaptığı katliamların hesabı sorulacaktır, bu sözlerimizin nasıl hayat bulacağını inşallah seçimden sonra göreceğiz.
Ülkemizde yapılan seçimlerin sıradan bir seçim olmadığını artık düşmanlarımız biliyor ama, ülkemizin havası ile suyu ile ekmeği ile büyüyüp bu ülkeye hizmet etmesi gereken bazı kalpleri kararmış insanlar bir gerçeği görmemek için inat ediyorlar.
24 Haziranda yapılacak olan seçimler ne sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bir 5 yıl daha makamda kalma meselesi de değildir, sayın Devlet bahçelinin MHP nin başında kalma meselesi de değildir.
24 haziran seçimlerine nifak sokmak isteyen dış ihanet şebekelerinin ne yapmak istedikleri anlaşılmalıdır Filistin’de yaşanan vahşet karşılığı Türkiye’ye göz dağı vermektir.
Katil İsrail’in vahşeti karşısında bazı uzun zekalılar; “nerede Müslüman ülkeler” diyerek yaşanan süreci sulandırmaya çalışsalar da gerçek, Müslüman gözüken pek çok ülkenin ABD ve AB ülkeleri tarafından gizli işgal içinde tuttuklarını unutmamaları gerekir.
Dünyada tek güçlü ve bağımsız Müslüman ülke Türkiye’dir, bunu artık herkes bilmelidir, Türkiye’den başka hiçbir ülke, mazlum milletleri ve sahipsiz devletlere sahip çıkması mümkün değildir, bu nedenledir ki ABD ve AB ülkeleri ülkemizin güçsüz kalması için mücadele yapmaktadırlar sürekli ülkemizi karıştırmak uğraşmaktadır.
Filistin halkına yapılan zalimlik ve katliamların bir başka ülkeye yapılmaması için, ülkemizin bölünmemesi için Filistin de yaşananları asla göz ardı etmemek gerekir.
Zalimler asla ebedi olarak ayakta kalamayacaktır, katil İsrail ve işbirlikçi ABD mazlumların ahını çekecekler İsrail de ABD akıttıkları kanın bedelini ödeyeceklerdir.
Ağlamamak, göz yaşı dökmemek mümkün değil, Cenabı Allah’tan şu kutsal ayın hürmetine, masum çocukların yüzü gözü hürmetine zalimlik yapanları sen durdur, yarab.
Allah’ım; gazabını ve lanetini, işgal ettiği Filistin topraklarında, Filistin’li mümin kardeşlerimizi katleden katil ve terörist İsrail ve ABD’ye yağdır. Siyonist Yahudilere ve Haçlı Hristiyanlara karşı, Müslümanların kalplerine birlik ve beraberlik duygusu ver.
Filistin de, Gazze de, Kudüs te yaşanan vahşeti karşısında Cumhurbaşkanımız yoğun bir diplomasi trafiği başlattı ülkemizde çeşitli protestolar yapılacak, toplantılar düzenlenecek kail İsrail’e dur diyecek her çalışma yapılacaktır.
Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan; “İsrail, devlet terörü estirmektedir. İsrail, bir terör devletidir. Filistinli kardeşlerimizin yanında olmayı kararlılıkla sürdüreceğiz” diyerek dünyaya mesajlarını iletmeye, mücadele yapmaya devam ediyor.
Günün Sözü: KATİL İSRAİL, İŞBİRLİKÇİ AMARİKA, KAHROLSUN KAN EMİCİ VAMPİRLER