İŞTE GERÇEK MÜSLÜMAN TÜRK KADINI

Bu haberin fotoğrafı yok

Zaman buldukça TV lerde haberleri dinliyor, tartışmaları ilgi ile takip ediyoruz.

Cuma akşam haberlerini dinlemeye başladığımızda SP nin Cumhurbaşkanı adayı sayın Temel Karamollaoğlu’nun başı siyah bürükle kapalı, duruşu ile tam bir Müslüman Türk kadınını konuşurken gördüm.

“15 Temmuza tiyatro diyenlerle siz bir aradasınız ben sizi dinlemek istemiyorum” dedi, sayın Karamollaoğlu kadının üzerine doğru yürüyerek nerde ise kadına vurma noktasına geldiğinde başka kişiler araya girerek olası bir felaketi önlemiş oldular!.

15 Temmuz şehit ailesi olduğunu bildiğimiz Esma Yılmaz hanımefendinin konuşmaları, asaleti, muhteşemdi, 15 Temmuz şehidi İbrahim Yılmaz eşi  Esma Yılmaz hanımın ellerinden değil ayaklarından öpmek gerekir.

Ne ilginç değilmi?, SP nin genel başkanı Müslüman Türk kadınının üzerine yürüyor, hanımefendi kendisine ne diyor; “Erbakan hocamın yolundan adam gibi gidin” diyor.

SP nin Cumhurbaşkanı adayı ne yapmak istiyor?, bunun tek açıklaması var, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilmesini önlemek, peki bunu yapabilir mi?, mümkün değil, alacağı %1 oy bile olmayacaktır.

SP adayı sayın Karamollaoğlu ile şehit eşi saygıdeğer Esma Yılmaz hanımın arasında geçen konuşmalar bu seçime damgasını vuracak ve SP adayı halktan büyük tepkiler almaya devam edecektir. SP adayının Esma hanımın üzerine nasıl hiddetli geldiğini gördük, AK Parti iktidarını suçlayıcı ifadeler kullanan sayın Karamollaoğlu FETO ihaneti içinde olan hainlerin iktidarla beraber hareket ettiğini ifade etmesi de manidardır!.

15 Temmuz şehidi merhum İbrahim Yılmaz’ın saygıdeğer eşinin Karamollaoğluna şu sözleri; “Benim kocam şehit oldu. 15 Temmuz’a tiyatro diyenlerle bir arada olmak size yakışmıyor. Erbakan hocamın yolundan adam gibi gidin” diyor.

Esma Yılmaz hanımefendi, Fatih Sultan Mehmet han hazretlerini kabrini ziyarete gittiğinde SP aday sayın Temel Karamollaoğlu da oraya ziyarete gitmiş orada tesadüf karşılaşma olmuş, güzelde olmuş hiç değilse halkımız insanların gerçek yüzünü daha iyi görmüş oluyor.

SP adayı sayın Karamollaoğlu bayana cevap verirken ki hiddetini görünce şaşırdık.

Seçimlerle birlikte artık çok farklı algıların ortaya atıldığını görüyoruz.

CHP Cumhurbaşkanı adayı sayın Muharrem İnce 2017 yılında şunları ifade etmiş. Yıl : 2017 Referandum seçimi Öncesi Sözcü Gazetesi : Oy için “Seçime iki gün kala Adil Öksüz’ü yakalayacaklar” Muharrem İnce.

Ne ilginç değil mi FETO terör örgütünün en güçlü isimleri arasında geçen bir hainin yakalanmasından rahatsızlık duyuluyor. Seçimler gelip geçer ama ülkemize ve milletimize ihanet edenlerin izleri asla silinmez.

AK Parti veya MHP bugüne kadar terörden medet uman bir siyasi partiler değiller ki, keşke hainleri CHP liler yakalatsalar da teröristlerin bir siyasi rantı arsa onların olsa!.

Bakınız 2018 yılında seçimler başlayınca MHP nin yıllarca sırtından geçinen, önemli görevlere gelen bir kişinin söylememesi gereken şu sözleri sarf etmesi çok manidardır. Yıl : 2018 Erken Seçim öncesi Sözcü Gazetesi Oy için “Seçime 15 gün kala Adil Öksüz’ü yakalayıp iftira atacaklar” Koray Aydın.

Yukarıdaki sözleri sayın Koray Aydın ifade etmişse çok yazık!. Ülkemiz insanları keşke terörden dolayı mağdur olmasalar da, hainlerin rantını kim yerse yesin, teröristlerin yakalanması için sayın Koray Aydın fedakarlık etmesi gerekirken, bir hainin yakalanmasından dolayı endişeli sözler sarf etmesi sayın Aydın’a yakışmamıştır.

Seçimler gelip geçer ama bu ülkeye ihanet edenler asla affedilmezler affedilmeyeceklerdir de.

Bu ülke 40 yıldır terörden çektiği sıkıntıyı Kurtuluş savaşında çekmedi, hainler içimizde olunca mücadele yapmak daha da zor hale geliyor. Sabah seninle beraber olan bir kişi, akşam terörist olarak karşına çıkınca mücadele yapmanın ne kadar zor olduğunu anlamış oluyoruz.

Bu ülke her türlü bela ve ihanetle baş edecek kadar güçlüdür.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli parti teşkilatlarını sürekli uyararak hanlere arşı asla yılgınlık olmamasını isterken, terör olaylarına çekilmek istenebileceğini bu nedenle Ülkücülerin terör eylemlerinde çok dikkatli olması gerektiğini sık sık ifade  etmektedir.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli çok anlamlı mesajlarını sürekli ifade ediyor; “Milli geleceğin rotasını çizen Cumhur İttifakı’dır. Gelecek özlemlerini gerçekleştirerek hayat gerçeği yapacak; huzur, refah, istikrar ve istikbal arayışlarına mihmandarlık ve rehberlik edecek yönetim yapısı da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’dir” diyor ve partililerin bu düşünceler doğrultusunda hareket etmesini işitiyor.

Sayın Bahçeli şu anlamlı mesajları da veriyor; “Büyük ülkülere tutunmak ancak kendini aşmayı bilen, fedakârlığın ruhunda erimiş yüksek vasıflı millet evlatları eliyle sağlanacaktır. Millet birdir, o da Türk milletidir. Türkiye’yi durdurmaya hiçbir odağın, hiçbir karanlık mahfilin nefesi yetmeyecektir.

 

Tarih ilhamımız, ecdat kaynağımız, Türklük varlığımız, Türk milleti yegâne gücümüz, dahası vazgeçilmezimizdir. Hayalini kurduğumuz, haysiyetle savunduğumuz ne varsa hedefimizdir ve de mutlaka ulaşılacaktır.

 

Huzur, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’dir. İstikbal, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle parlayacaktır. İstiklal haklarımız, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle güçlenecek ve derinleşecektir. Tam tersini iddia edenler ihanetin bekçileri, işgalcilerin yedekleridir” diyerek 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak seçimlerin hedefini gösteriyor.

Yazımıza 15 Temmuz şehidi merhum İbrahim Yılmaz’ın saygıdeğer eşi Esma Yılmaz hanımefendiye selam ve saygılarımızı ileterek noktalıyoruz, saygıdeğer Türk ve Müslüman hanımefendi “Cennet Anaların ayakları altındadır” sözü size çok yakışıyor.

Günün Sözü: CENNET ANALARIN AYAKLARI ALTINDADIR.