24 HAZİRANA ADIM ADIM!.

24 Haziran seçimlerine adım

24 Haziran seçimlerine adım adım ilerliyoruz, inşallah sağlıklı bir şekilde seçimleri bitireceğiz.

Ülkemiz seçim atmosferine girmesine rağmen Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan yurt dışı ziyaretlerine devam ediyor yurt dışından gelen konukları kabul ederek ülkemizde seçimlere hazırlanan bir siyaset adamı gibi hazırlanmıyor, omuzlarındaki sorumluluk bilinci ile devleti yönetmeye devam ediyor.

Seçim süreçleri başlayınca kirli siyasette ortaya çıkmaya başladı, ilgili ilgisiz bir sürü çirkinlikler ortaya çıktı, halende kirli siyasetin devam etmesini arzulayanların varlığını görüyoruz.

Daha önceleri de ifade ettim ülkemizde sosyal medyayı kullanmak güzel ama, sağlıklı kullanılmadığında yıkım başlıyor.

Ülkemizde sosyal medyanın yıkımı nasıl durdurulur, nasıl engellenir?, bunu bilmiyoruz, ama mutlaka bir çözüm bulunmalıdır.

Ülkemizdeki medya kuruluşları çok şükür fazla yıkım yapmıyor, bir elin parmaklarını geçmeyen  yıkım ekibinin mutlaka insanlar üzerinde etkisi olacaktır ama sosyal medya kadar olmayacaktır.

Ülkemiz gerçekten zor bir süreçten geçiyor bu zorlu süreçte 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanması için oylarımızı gönül rahatlığı için vereceğiz, bizler şayet etrafımızda etkili olabilirsek insanlarımızın oylarını sayın Cumhurbaşkanımıza vermesi içinde gayret edeceğiz.

Bu ülkeye yapılan onlarca saldırıyı görmemek için kalplerin taşlaşması gerekiyor, taşlaşan kalplere söz geçirmek ise mümkün olmuyor, taşlaşmış kalpleri olanlarla zaman geçirmeden bu ülkede vatan ve millet aşkı ile yoğrulan insanlarımızla zaman geçirmek en doğru karar olacaktır.

Hayır ve şerrin Allah’tan geldiğine inanan insanlar olarak yolumuza devam ediyoruz, bir şey nasip değilse ne yaparsanız yapınız, nasip olmayan bir şeyin size ulaşması söz konusu değildir.

Şu düşüncemi bir kez daha ifade etmek isterim. “Cenabı Allah Türk milletini seviyor, Türk milleti de sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı seviyor”, bu benim yaşantımda karşılaştığımı en önemli düşüncedir, doğruluğu defalarca ispat edilmiştir.

Cumhurbaşkanımıza Allah yardım etsin ülke gündemi dışında yurt dışından gelen olumsuzlukları da göğüslemek zorunda kalıyor, yurt dışından saldırılar yoğunluk kazanıyor.

Yurt dışından gelen misafirler içinde Sırbistan Cumhurbaşkanı sayın Aleksandar Vuçiç’in konuşması dikkat çekti.

Ne ilginç değil mi;  elin yabancıları yani dürüst devlet adamları sayın Cumhurbaşkanımızı taktir ederken, bizim memlekette her yapılan güzel işleri gördüğü ve onlardan faydalananlar sayın Cumhurbaşkanımızı kötülemek için elinden ne gelirse yapıyorlar.

Kim ne derse desin Cumhur ittifakı bu ülkede hakim olacaktır, Allah Türk milletinin önüne sürekli kütükler yuvarlayanlara fırsat vermeyecektir.

Bugün ülkemizi bölüp parçalamak isteyen başta ABD nin ihanetini görmemeye çalışan siyasetçiler  bu ülkeyi nasıl yönetecekler?.

Bu ülkenin şansı sayın Recep Tayyip Erdoğan ve sayın Devlet Bahçelidir. Bu ülkenin değilse bile sayın Erdoğan’ın şanssızlığı AK Parti içinde mukalamül gibi renk değiştirip reise ihanet edenlerdir!.

15 Temmuz ihanet darbe girişiminin başlangıcından bugüne kadar ihanetle ilgili yeterli mücadeleyi yapmayanlar halen reisin etrafındalar!.

Cumhurbaşkanımızın 15 Temmuz ihanet mücadelesinde tek başına kaldığını tek başına mücadele yaptığını ona oy vermeyenler bile söylerken, ihanet mücadelesini hiç yapmayanların halen siyaset sahnesinde yer almalarının hesabını sayın Cumhurbaşkanımız mutlaka soracaktır.

Bu ülkenin gündemi o kadar dolu ki, en büyük ihanetler içinde olan 15 Temmuz ihanet darbe girişimi unutturulmak isteniyor.

15 Temmuz ihanet darbe girişimi ile mücadeleyi bugün tek bir kurum olarak nerede ise yargının yaptığını görüyoruz, Yargı kurumu FETO ihanet darbe girişimi yapanlar ve teşebbüs edenlere hak ettikleri cezaları vererek ülkenin bölünmez bütünlüğünü korumuş oluyor.

Seçimler başlayınca milletvekili sıralamaları gündeme gelince sosyal medya birden Reisin sözleri ve resimlerinin paylaşımları ile dolup taşmaya başladı!. Bu tespitimizi yabana atmayınız!.

1 ay önce sayın Cumhurbaşkanımızın hiçbir sözünü nerede ise paylaşmayanlar, bugün bakıyoruz da nerede ise her an yaptığı konuşmaları ve resimli paylaşımlar paylaşılıyor.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerde Cumhur İttifakını destekliyoruz, inşallah bu ülkenin yönetimini AK Parti ve MHP li kadroların yönetmesi için onay vereceğiz.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oynanan oyunların hepsini bu millet gördü, kişisel çıkarları için bu ülkenin istikrarını bozmak isteyenler asla amaçlarına ulaşamayacaklardır.

Cumhurbaşkanlığı seçiminde bütün denklemler karma karışık hale geldi, CHP yapılacak olan seçimde en çok kaybeden parti olacaktır, bunun nedeni CHP genel başkanı sayın kemal Kılıçdaroğlu olduğunu CHP seçmeni biliyor, bunun hesabını soracaklarına da inanıyoruz.

CHP bu ülkeyi yönetmiş ve ülke insanını iyi tanıması gereken bir noktada olması gerekirken, ülke seçmenini halen tanımaması ve seçmenlerini düşünceleri bir tarafa bırakıp lider baskısı yapması CHP li seçmenlerin asla kabul etmeyeceği bir yöntem olduğunu biliyoruz.

İlginç bir seçim süreci yaşıyoruz. CHP li üyeler Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde çok şaşırtıcı hareketler yaparak insanlarımızı şaşırtıyorlar. CHP li üyeler veya yöneticiler Sadet Partisi genel başkanı sayın Temel Karamollaoğlu’nun Cumhurbaşkanı adayı olması için seçim kurullarına giderek dilekçe vermesi çok düşündürücüdür!.

Sadet Partisinin genel başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı sayın Karamollaoğlunun kendi partisinden 100 bin oyu toparlayamacaksa neden aday oldu?, SP nin 100 bin oyu verecek yapısının olduğunu düşünüyoruz, lakin bu ülkeye hizmet etmiş bir güçlü lider sayın recep Tayyip Erdoğan’ın önünü kesebilmek için yapılan oyunları Türk milleti görüyor, hiç kimse merak etmesin oynanan oyunu Türk milleti bozacaktır, bunun sinyalleri veriliyor.

Cumhur İttifakı karşısında kurulmak istenen oyunlar tek tek bozulmaya başladı. CHP+SP+İP+DP+HDP= Abdullah Gül formülü bozuldu, bu bozgunu görenler Milletvekili seçimlerinde; CHP+SP+İP+DP formülü uygulamaya başlıyorlar bu formülde sayın Muharrem İncenin devreye girmesi ile bozulacağını düşünüyoruz.

CHP nin Cumhurbaşkanı adayı meydanlarda “Cumhurbaşkanlığına bana oy verin, diğerine karışmam”mı diyecek!. SP adayı; Cumhurbaşkanlığında bana oy verin, diğerinde CHP ittifakına verin” mi diyecek?.

Türk seçmeni en doğru kararı verecektir, kimse merak etmesin.

Günün Sözü: Keser döner Sap döner, bir gün hesap döner.