EDİTÖR

SİZE HADDİNİZİ BİLDİRECEĞİZ!.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli  “ülkede BEKA meselesi var” dediğinde, bu sözü çarpıtmaya çalışanlar, seçimlerden sonra yaşanan süreçlere bakınca gerçekten de bu ülkenin BEKA meselesi vardı, bundan sonrada var olacaktır.

31 Mart yerel seçimleri tamamlanalı şurada kaç gün oldu ki?, bugün ayın 14 dü, seçimlerin akabinde CHP İstanbul belediye başkan adayı sayın Ekrem İmamoğlu TV lerin karşısına çıkarak “Demokrasi sadece kazanılarak tesis edilemez, 145 yıldır Demokrasi için mücadele yapıyoruz, 145 yıldır yaptığımız demokrasi mücadelesinde  süreçte elbette ki hatalarımız olacaktır, ama çok büyük hataları memleket kaldıramaz” diyor.

Şimdi bir belediye başkanı seçimden sonra neler yapacağını nasıl bir hizmet sunacağını ifade etmiyor, tarihin derinliklerine mesaj veriyor, “145 yıldır Demokrasi için mücadele veriyoruz” diyor.

Allah Allah bu sözlerde nereden çıktı?, Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk Türkiye Cumhuriyeti devletini kurdu, Cumhuriyet kurulduktan sonrada Demokratik haklar içeresinde bugünlere geldik, Demokrasi olmasa sayın İmamoğlu bugün İstanbul belediye başkanı olabilir mi idi?, bizce olamazdı ama kendilerince olabilmiş, çünkü ailesi derinlikler içindeki devletlere hakim olmak isteyen özel statü içinde olan gruptan olmalı!…

Ne iş hemi, İstanbul gibi bir şehrin belediye başkanlığına adaylığını koyan ve henüz kesinleşmemiş bir belediye başkanı, TV lerin karşısına çıkarak ilk açıklamaları 145 yıl öncesinde yaşanmış olan bir olaya atıfta bulunuyor, 145 yıl öncesini bilenlere bugün mesaj veriyor!. Bunu kenara yazın bakalım.

Peki sonra ne oluyor?. SADET Partisi genel başkanı sayın Temel Karamollaoğlu kimin mirasını yemeye çalışıyor, rahmetli Necmettin Erbakan hocanın, rahmetli Erbakan hocanın bu ülkede neyin mücadelesini verdiğini herkes bilir, bilmeyenlerde bilsin; “Camilerden Ezanların susmaması” meselesi.

Hani diyoruz ya, “bu ülkede BEKA meselesi var, gelecekte de var olacaktır” diye.

Sadet partisi genel başkanı sayın Temel Karamollaoğlu TV lerin karşısına çıkıp şunları diyor; “İstanbul’a Çamlıca’nın tepesine ta 60 bin kişilik Cami yapmak nedir ya, burayı nasıl dolduracaksınız?, doldursanız da nasıl boşaltacaksınız?, 7-8 saatte burası ancak boşalır ya” diyen kişi Sadet partisi genel başkanı yani rahmetli Necmettin Erbakan hocanın partisinin yeni varisi mirasçısı!.

Temel efendi yani rahmetli Erbakan hocanın koltuğuna oturmaya çalışan  zat, bu sefer de Çamlıca Camii’nden rahatsız olmuş. Bizler Çamlıca Camisinin yapılmasından rahatsızlık duyan  içimizdeki İngilizlerden, Yunanlardan beklerken Saadet Partini elinde tutan Karamollaoğlu Çamlıca Camisinin yapılmasından ve ibadete açılmasından rahatsızlık duymuş ve utanmadan TV lerin karşısına çıkıyor  ağzını yaya millete ne anlatmak istiyor?, acaba sözleri içinde; ben bir İngiliz’im ben bir Yunanlıyı veya onlar gibi düşünüyorum veya onların temsilcisiyim veya sözcüsüyüm” mü demeye çalışıyor?  Temel Karamollaoğlu İngilizleri, Yunanlıları, Fransızları aratmayacak şekilde Çamlıca Camisinin yapılmasından rahatsızlık duymuş, hiç onları aratmamış..

Temel Karamollaoğlu Çamlıca Camisinin yapılmasından rahatsızlık duyuyor neden?.

Cumhurbaşkanımızdan Ayasofya Camisinin açılmasını bekleyenler ilk önce Karamollaoğlu gibi siyasetçileri siyaset sahnesinden silmeli ki, bu ülkede huzur olsun.

Güçlü Türkiye için Karamollaoğlu gibi siyasetçilerin bu ülkede olmaması gerekir.

Gelelim bir başka ihanet içindeki hain devletlerin şarlatanlarına. Nato semineri için ülkemizi temsil eden sayın Mevlüt Çavuşoğlu konuşma yaparken Fransız parlamenter Sonia Krimi sayın Çavuşoğluna Ermeni soykırımı konusunda soru soruyor, tabiki aldığı cevap dünya milletleri içinde bile ses getiriyor, sayın Çavuşoğlunun Fransa Parlementerine verdiği cevap muhteşemdi.

Çavuşoğlu; “artık Türkiye eski Türkiye değildir, gerekli cevapları her zaman alacaksınız, soykırım ve tarih konusunda Türkiye’ye ders verebilecek en son ülke Fransa’dır. Çünkü Ruanda’da, Cezayir’de olanları unutmadık. Fransa kendi karanlık tarihine baksın, Türkiye’ye ders vermeye kalkmasın.” Dedi, sorunun cevabı muhteşemdi, sayın Çavuşoğlunun verdiği cevap ülkemiz insanının gönlüne su serpmiştir.

Sayın Çavuşoğlu Nato toplantısında yaptığı konuşmayı bütün dünya dinledi ve duydu; “Fransa gibi ülkeler hep patronluk taslaklayacaklar bizlerinde susacağını sananlar artık Türkiye’nin eski Türkiye olmadığını bileceklerdir, her zaman gereken cevaplar verilecektir” diyor, vurdukça Fransızın beyni duruyor ve Fransız Parlementerler toplantı salonunu terk ediyorlar.

Bir Anektot; Bir Fransız diplomat meslektaşına sorar; “neden Fransanın sembolü Horozdur?” der, diplomat cevap verir, iki ayağı bokta iken öten tek hayvan Horozdur” der!…

Her fırsatta ve özellikle seçim dönemlerinde ülkemiz düşmanları olan ülkeler, Fransa, İsrail, Almanya, İtalya, ABD, İngiltere ya seçimlerin başlangıcında her türlü kahpeliği yapıyorlar, seçimden sonrada sıkıntıların devam etmesi için gayret sarf ediyorlar çok şükür ki her seçimde Cumhur İttifakını oluşturan partilerimiz seçimden galip ayrılıyorlar.

Yukarıda 3 farklı kişilerin örneklerini verdik, ülkemizin neden BEKA meselesinin var oluşu bu örnekleri görerek daha iyi anlamış oluruz.

Seçim öncesinde ve sonrasında CHP belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun konuşmalarına iyi dikkat edelim; “145 yıldır Demokrasi mücadelesi veriyoruz” mesajı sıradan bir mesaj değildir, CHP ye oy veren yerli ve milli insanlarımız vatan sevdalıları bu sözleri iyi araştırması gerekir.

Sadet Partisi genel başkanı Karamollaoğlunun şu sözleri mutlaka dikkate alınmalı;  “İstanbul’a Çamlıca’nın tepesine  60 bin kişilik Cami yapmak nedir ya, burayı nasıl dolduracaksınız?, doldursanız da nasıl boşaltacaksınız?, 7-8 saatte burası ancak boşalır ya” diyen kişi Sadet partisi genel başkanı yani rahmetli Necmettin Erbakan hocanın mirasını yiyor ve Çamlıca camisine karşı çıkıyor.

Fransız parlamenter Sonia Krimi’nin  sözleri sıradan sözler değil, ülkemizi sürekli suçlayan sözleri milletleri katleden bir Fransız Parlementer söylüyor.

Cumhurbaşkanımızın şu sözleri anlamlıdır. “Milletimizin inancına ve değerlerine uygun bir eğitim sistemi inşa etmeden, hiçbir hedefimize ulaşamayız.

“Allah’ım yalnız senden yardım dileriz. Rabbim, bizi doğru yola, kendilerine nimet verdiklerinin yoluna ilet.” Başkan Recep Tayyip Erdoğan

Bir Anektot; Bir Fransız diplomat meslektaşına sorar; neden Fransanın sembolü Horozdur?” der, diplomat cevap verir, iki ayağı bokta iken öten tek hayvan Horozdur” der!…

Günün Sözü: Size haddinizi bildireceğiz!.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.