Hem Fırtınalı, hem de anlamlı güzel günlerden geçiyoruz.

Ülkemiz Fırtınalı günlerden geçiyor.

Ülkemiz Fırtınalı günlerden geçerken, esen Sert Rüzgarlar halkın ayakta sallanmasına neden oluyor.

Evet; ülkemiz ve bölgemiz Çakalların saldırısına maruz kalmaktadır, kan emini Emperyalist ülkeler Orta Doğuya kurdukları Çadırlardan çıkarak, bölgede kalıcı konutlarda oturmaya çalışıyor.

Orta Doğuda kurulan çakallar sofrasındaki menüler bir hayli iştah kabartıcı konumda.

Orta Doğunun vazgeçilmez Petrol kaynakları, yeni yüz yılın gözde yakıtı Doğal Gaz ve Kaya Gazları, Vampir Emperyalist ülkeleri Orta Doğuda kalıcı olmalarına neden oluyor.

Afganistan, Irak, Libya, Suriye derken sıra İran’a gelmişti ki, Türkiyesiz İran’a müdahale söz konusu olmayınca İran işgali şimdilik son buldu ama, İran’a olan baskı ve ambargo bütün hızı ile devam ediyor.

Ülkemiz Çakallar sofrasına yem olur mu?, tabi ki olmayacaktır, ama içerdeki işbirlikçiler  tüm fırtınalı zamanlarda DİK durmayı beceren Türk milletinin ayağını kaydırmak için her türlü ihanete su taşımaları bazen fırtınalı havalarda eğilmemize neden oluyor!.

Halkız şu özel sözleri; “DİK DUR EĞİLME BU MİLLET SENİNLE” Cumhurbaşkanımıza söyleyerek önemli destek veriyor sayın Cumhurbaşkanımıza moral motivasyonu sağlıyor.

“DİK DUR EĞİLME BU MİLLET SENİNLE” sözü sayın Cumhurbaşkanımıza çok yakışıyor ama Türk milletine de çok yakışıyor; ; Türk Milleti olarak; “DİK DUR EĞİLME BU MİLLET SENİNLE” derken kendimize de şunu ifade ediyoruz, kurulan “Çakallar sofrasına Yem verilme”.

Orta Doğuda kurulan Çakallar sofrasına Yem verilmemek için, kurulan hain tezgahları iyi görmek gerekir, her anı, her fırsatı değerlendirip ülkemize diz çöktürmek isteyen ihanet şebekelerine aldanmamak gerekir.

Orta Doğuda kurulan Çakallar sofrasına yem olmamak için kendisini vatan sever görenler, ihanet şebekelerinin Değirmenlerine Su taşmamaları gerekiyor, amma sosyal medyada yenik düşen yanlış algılara kurban giden bazı insanlarımızın , yalan ve iftira dolu sözlerine inandıklarını görüyoruz!.

Çakallar sofrasına Yem olmamak, içilen şaraba meze olmamak için sağ duyulu insanların küçük siyasi çıkalar uğruna Türk milletine ihanet etmemeleri gerekiyor!.

Türk Devleti  varlığını ebedi olasını sağlamak için Suriye de, Libya da büyük bir mücadele verirken, ülkemiz içinde vatan sever olduğunu söyleyen insanlar asla ülkemiz aleyhine yapılan Algı operasyonlarına kanmamalı, sosyal medyadaki yalan haberlere destek vermemeleri gerekir.

Ülkemiz gerçektende Fırtınalı günlerden geçiyor. 10 bin kilometre mesafeden gelerek Suriye’yi Kan gölüne çeviren ABD ve kan emici müttefikleri, Suriye de amaçlarına kısmen ulaştılar, esas hedefleri katil Esat rejimini sözde yıkmak için olduğunu söyleseler de katil Esat’ın saltanatının devam etmesi için kardeşi kardeşe boğdurma projeleri halen hayat bulmaktadır.

Bazı insanlarımıza ne oldu da, nereden geldiği veya yazıldığı belli olmayan haince yazılara insanlarımız küçük siyasi çıkarlar uğruna kanarak kardeş kavgasının çıkmasına katkı sağlamaya çalışıyorlar?.

Bir TV kanalı SGK nun ismini vererek emeklilerden kesinti yapılacak şeklindeki haberlerin sonrasında sosyal medyadan Hazine ve Maliye Bakanı sayın Berat Albayrak ve hükümete en ağır ifadelerin kullanıldığını görüyoruz.

İnsanlar bir konu hakkında eleştiri hakkını kullanabilir ama, hiç kimsenin bir başkasına hakaret etme hakkı yoktur.

SGK emekli insanlardan “%5 kesinti yapacak” yapacak diye yapılan paylaşımlar sonrasında bazı insanlar devletin yetkililerine en ağır ifadeler kullanıyor, yetmedi DON resmini koyarak çirkin ifadeler kullanılıyor, bu tür yalan haberleri kullanmak bir insana yakışmıyor.

Ülkemiz sıkıntılı süreçlerden geçerken, nereden geldiği belli olmayan devlet ve millet aleyhine yazıları paylaşmak kimseye bir fayda sağlamayacak, bilakis devlet ve millet düşmanlarının değirmenlerine Su taşımış olacaklardır.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinden başka gidecek ülkemiz olmadığına göre, bazı insanların sürekli Hükümet ve Devlet aleyhinde yazılar yazması, yazlan çirkin yazıları bazı insanlarımızın sorgulamadan paylaşım yapması çok üzücü  durum.

Kim ne derse desin vatan sever her insan elini vicdanına koymalı devletimiz sınır ötesinde bir savaş halindedir.

Devletimize ve hükümetimize bizler bugün sahip çıkmayıp ne zaman sahip çıkacağız?.

Bugün AK Parti Hükümetini kötüleyerek yıkılmasını isteyenler hangi hükümeti iş başına getirecekler?.

Yazıktır, günahtır, ayıptır!, hem “devletimizi milletimiz seviyorum” diyeceksiniz, sonra sürekli Hükümetin yıkılması için yabancı güçlerin yalan haberlerini paylaşarak ülkede kaos çıkartmak isteyenlerin değirmenine su taşıyacaksınız!. Yok öyle bedava “vatan severim” demek.

“BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR, TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR” sözlerini her fırsatta söyleyerek konuşma yapan insanların artık Hükümet düşmanlığı yapmaktan vazgeçmeleri gerekir.

Kendilerini vatansever görenler ve sayanlar, devletimiz yurt dışında yabancı güçlerle savaşırken, içerde henüz bitmemiş terör örgütleri ile mücadele derken bir hükümet değişikliği karşısında nasıl bir kazanç sağlamayı düşünüyorsunuz?.

Gün kavga etme günü değildir.

Gün algı operasyonlarına yenik düşüp, düşmanın Değirmenine Su taşıma günüde değildir.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti Suriye de olmalıdır, Libya da olmalıdır, Irak’ta olmalıdır ve ülkemiz içindeki hainlerin tümünü temizlemek için her gücü kullanmalıdır.

Devletsizlik ne demektir?, bunu bugün görmeyenlere bir kez daha hatırlatma yapalım, işte karşınızda Suriyeli Halk.

Suriye halkını Varil bombaları ile yok etmeye çalışan katil bir Esat, ve kendi topraklarını terk edip ülkemize yaşa mücadelesi veren Suriye halkının düştükleri duruma iyi bakınız ve ibret alınız.

Milliyetçilik; devletine ve milletine asilik yaparak, devletin en sıkıntılı döneminde kötüleyerek hareket etmek değildir, Milliyetçilik kişileri bahane ederek devletine asilik yapmakta değildir.

Gün; her vatan severin devletine ve hükümetine sahip çıkma günüdür, hesaplaşma günü geldiğinde her siyasetçiden hesap sormak mümkün olacaktır.

Günün Sözü: GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR.