EDİTÖR

ÇAKAL ADAYLAR AK PARTİDEMİ?

Her şeyi duyardık da AK Partinin Niksar Belediye Başkan aday adaylarının “ÇAKAL” olarak isimlendirileceğini hiç düşünemezdik.

Çok çirkin bir ifade, bu çirkin ifadeyi kullanan Niksar Belediye başkanı ve yeniden aday olan Özdilek Özcan’ın Niksar Ayvaz Suyu fabrikasına genel müdür olarak atanan bir bayan tarafından ifade edilmiş ne kadar üzücü bir durum.

Yukarıdaki paylaşımı Gülten Balcı isimli bayanın facebook sayfası kopyalanmış ve bizlere gönderilmiştir,  bayanın Niksar belediye başkanı Özdilek Özcan’ın adaylığı kesinleştikten sonra kendi sayfasına gönderilen sözleri içermektedir, yani bu çirkin sözleri belediye başkanı Özdilek Özcan okuduğu halde çirkin sözleri yazan kendi personelini uyarıcı hiçbir tepki vermemesi daha da üzücüdür.

Bir belediye başkanı siyasi yarış yaptığı aday adayı arkadaşlarına bugün bu şekilde hakarete göz yumuyorsa yarın Niksar’da huzurun olmayacağını bir kez daha ifade etmekte fayda vardır.

Şimdi bu bayan ortaya çıkan tepkilerden sonra facebook sayfasını kapatmış olabilir, hatta bu çirkin sözlerden sonra aday adayı arkadaşlara “ben sizi kastetmedim” de diyebilir, hatta kendisinin AK partili olduğunu ve AK partiye de oy verdiğin söyleyebilir, ama asla inandırıcı değildir, bu bayan daha öncede bizlere hakaret etmiş, iftiralar atmış şu an mahkeme devam etmektedir, ayrıca bu bayan asla AK Partili olduğuna da inanmıyorum, çünkü facebook paylaşımlarına bakıldığında sayın Cumhurbaşkanımıza hakaret içeren ve Enerji Bakanımıza hakaret içeren paylaşımları kendi sayfasında paylaşarak insanların hakaret etmesine de vesile olmuş olduğunu görüyoruz onlarca paylaşımdan bir tanesini daha paylaşalım ki, “ben AK partiliyim veya AK Partiye oy veriyorum” tezleri de çürümüş olsun; buyurun bir paylaşımı daha sunuyoruz.

Enerji Bakanlığının çıkartmış olduğu kanuna tepki veren bir vatandaş “HIRSIZIK KANUNLAŞTI” diyerek paylaşım yapmış, bu paylaşımı yine Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın Ayvaz Suyu Fabrikasına müdürü atadığı Gülten Balcı isimli bayan paylaşarak AK parti aleyhine insanları kışkırtmaya çalışmıştır, bu paylaşımı yapan bir kişi asla AK partili olamaz, bu paylaşımı yapan kişi Niksar’ın insanlarına hakaret ediyor, AK Patiden aday yapılan belediye başkan Özdilek Özcan’a destek veriyor, taktir yetkililerin ve halkımızındır.

İşte hakaret içeren paylaşımlar resim olarak değerli okuyucularımızla paylaşılmıştır

Günün Sözü: AK PARTİLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARINA “ÇAKAL” DİYEN BİRİSİ İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAMIŞTIR.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.