CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ülkemizin batması için Milletin aç ve sefalet içinde yaşaması için her oyunu oynamaya devam ediyor!

CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun tehdit etmediği bir çalışma kesimi varmıdır?

Şimdi sıraya tasarruf sahiplerinin veya parası az veya çok olan insanlar, paralarının değeri düşmemesi için ekonomik alanlardan bir tanesi de Borsaya para yatıran yatırımcıyı tehdit etti!!!

PES ARTIK!!!

CHP genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamada; “Küçük yatırımcıyı da uyarıyorum. Tasarrufunuz enflasyona ezilmesin diye borsaya giriyorsunuz ama asıl yem, bu gördüğünüz şişirilmiş değerlerde. Maalesef avlanan siz olacaksınız.” diyerek , Borsa üzerinden oyun oynamaya çalışması suç değilmi?

Defalarca ifade ettim bir kez daha ifade edeyim.

CHP genel başkanı Türkiye Cumhuriyetine Cumhurbaşkanı olmak için değil, ülkemizi ABD nin manda yönetimine tabi olması için çabalıyor!!!

İktidar olmak isteyen bir parti başkanı, her kesimi, her kurum çalışanını tehdit edermi?

Şu hale bak!, Borsaya yatırım yapmış insanları nasıl tehdit ediyor!

“Küçük yatırımcıyı da uyarıyorum. Tasarrufunuz enflasyona ezilmesin diye borsaya giriyorsunuz ama asıl yem, bu gördüğünüz şişirilmiş değerlerde. Maalesef avlanan siz olacaksınız.” diyen CHP genel başkanına DUR! diyecek kimse yokmudur?

Tam bir rezalet!.

2023 seçimlerini kazanırsa İngiltere’deki para babalarının yanına gidip sonrada; et gençler siz merak etmeyin sizlere verecek paraları ben buldum, İngiltere’deki yatırıcılarla konuştum gerekli ekonomik destekleri bizim iktidarımıza verecektir” diyen Kılıdaroğlu’na para verecek olanlar babasının oğlumu da Kılıçdaroğlu’nun hayaline para versinler?

İngiltere’deki para babaları kaynaklarının çoğunu, verdikleri faizlerden kazanmaktalar belli bir bölümünüde borsalardaki paralarından para kazanmaktadırlar.

Ey Kılıçdaroğlu; İngiltere’ye gideceksin Borsalarda parası olanlardan para dileneceksin, sonra ülkemize gelince Borsada tasarruf sahibi olanları tehdit edip;  “Küçük yatırımcıyı da uyarıyorum. Tasarrufunuz enflasyona ezilmesin diye borsaya giriyorsunuz ama asıl yem, bu gördüğünüz şişirilmiş değerlerde. Maalesef avlanan siz olacaksınız.” diyeceksiniz!!!

Artık CHP seçmeni CHP genel başkanına DUR demesini bilmelidir.

CHP genel başkanı Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan her insana kötülük yapmakta kararlı hale gelmiş, Türk milletine yazık ediyor!!!

Borsayı bilmem, Borsada param yok ama, Borsaya para yatıranları görüyor ve biliyoruz.

Kanuni yaptırımların ne olduğunu bilmem ama, Borsada manipilasyon yapanların suç işlediğini biliyoruz, suç işleyenler mutlaka cezalandırılmalıdır.

Ayıptır günahtır, yazıktır!.

Ana muhalefet partisi başkanı 2023 seçimlerine girmek için halk ile bululası, kaynaşması, halkın dertlerine çözüm bulması gerekirken, maalesef Ana Muhalefet partisi genel başkanı insanların batması için tehdit dili kullanıyor.

Allah’ını seven söylesin;  “Küçük yatırımcıyı da uyarıyorum. Tasarrufunuz enflasyona ezilmesin diye borsaya giriyorsunuz ama asıl yem, bu gördüğünüz şişirilmiş değerlerde. Maalesef avlanan siz olacaksınız.” Sözleri tasarrufçuyu tehdit değimlidir?, Borsada yapılan manipülasyon sözler Borsa yatırımcısını tedirgin etmezmi?.

Yazık oluyor Türk milletine!.

İstanbul’un göbeğinde bomba patlıyor, bombayı patlatan, patlamasına yardım edenler yakalanıyor, teröristler “PKK-PYD  tarafından eğitildim, onların eğitim alanlarında eğitim verildi” diyorlar ama CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “terörü kınıyoruz” diyor ama PKK-PYD terör örgütlerine lanet olsun” diyemiyor.

CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu PKK-PYR terör örgütlerine bırakınız tehdit etmeyi, kınama bile yapamazken, ülkemizde Borsa yatırımcısını tehdit ediyor!!!!

İnsanların aklı ile alay edenler, şunu unutmasın!.

Tehdit edenler, bir gün kendi tehdit dilinin altında kalırlar.

Asil Türk milleti öyle bir tehdit edeceği zaman gelir ki, 2023 seçimlerinde sandığın dibine sizleri yapıştırır.

Borsada Türk şirketlerinin değerini düşürmek için alenen manipülasyon yapıyor ve suç işliyor. Borsa’daki yükselişten rahatsız oldu çünkü Türkiye’deki her iyi şeyin düşmanı. Yazıklar olsun!.

Ülkemize yatırım yapanları tehdit eden Kılıçdaroğlu, İngiltere’ye giderek; “yatırımcı getireceğim” diyor.

Ülkemize yatırım yapanları tehdit eden Kılıçdaroğluna kimler nasıl güvenip de  ülkemizde yatırım yapar?

CHP genel başkanı ülkemizde iktidar olmak için değil, ülkemizi ABD nin MANDA yönetimine tabi olmak için gayret ediyor, yaptığı tehditlerin karşılığı budur.

CHP neden iktidar olamaz?

Gerçek anlamda aile boyu gerek CHP düşüncesi içinde yaşayan insanlara bakınız CHP den ya dışlanmış veya ayrılmış!.

CHP eski genel başkanı Deniz Baykal’ın kızı Aslı Baykal’ın CHP den istifa etmesini sıradan bir istifa olarak görmeyin.

CHP den istifa ederek ayrılan Aslı Baykal’ın sosyal medyada yaptığı paylaşımlara bir bakalım.

Aslı Baykal; “Özgürlüğü ve demokrasiyi Türk milleti için istiyorum. Bu da Türk milleti ile beraber inşa edilir. Amerikan Hamburgercisinde veya Londra tefecisinde değil” diyor bu sözlere itiraz edenler ne CHP lidir, nede Türk milletinin huzurlu ve mutlu geleceğini istemeyenlerdir!

Aslı Baykal; Bu yola çıktığım zaman, babama komplo kuran gayrı milli odağın karşıma çıkacağını biliyordum. Görüyorum ki çok aceleciler. Onlarla elbette hesaplaşacağız.” diyor.

Prof. Dr. Aslı Baykal, Biyokimya Profesörü, Tıp Doktoru olarak nasıl bir siyasi partide yer alır, nasıl bir mücadele yapar? Bilemeyiz ama, siyasette önemli hizmetler yapacağına inanıyoruz.

Türk siyasetinde yeni bir ivme kazandıracak olan Aslı Baykal’ın şu sözlerine kulak vermek gerekir.

Prof. Dr. Aslı Baykal;  Türkiye siyasal haritası artık sağ-sol, laik-dindar, Türk-Kürt, Alevi-Sünni diye ayrışmıyor. Türkiye siyasal haritası artık milli ve gayrı milli olarak ayrışıyor.

Ben elbette milli saftayım. Önümüzdeki günlerde solcu, laik, alevi ve Kürtlerin çoğunluğunun da milli saflarda olduğu ortaya çıkacaktır. Türkiye’yi seviyor, devletine güveniyor, halkını kimlik ayırmadan seviyorum.ı

Terör saldırıları iktidara yarıyor, gibi bir söylem üreterek devleti ve kurumlarını zan altında bırakmaya çalışıyorlar. Siz de terörle mücadele edin o vakit, size de yarasın. Bir maniniz mi var?” diyor ve sözlerini not ediyoruz.

Günün Sözü; Allah’ım bizi güvendiklerimizin şerrinden koru.