Türk Milletinin bir ferdi olmaktan gurur duyduğumu bir kez daha ifade edeyim. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

Dün 29 Mayıs 2020 idi, özel bir gün idi.

İstanbul’un 567. Yıl dönümü öncesinde 74 gün önce Korona19 Virüsü salgın hastalığı sonrasında geçici olarak durdurulan camilerde Namaz kılma  konusu çok şükür serbest oldu, uzun zaman sonra Cuma Namazımızı eda ettik, Allah’a şükürler olsun.

Bugüne çıktığımız için, çok şükür sağlıklı bir zaman içinde olduğumuz için zaten Allah’a şükretmemiz boynumuzun borcudur, ancak bu güzel süreç içinde daha çok şükretmemize vesile olan hizmetler için de ilk önce Allah2a şükredeceğiz, sonra Türk milletine yaptığı hizmet armağanlarından dolayı Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerimizi arz etmemiz gerekiyor.

Sayın Cumhurbaşkanım Allah sizden razı olsun, Allah sizlere sağlıklı ömür nasip etsin, Türk Milletinin ve Devletinin sizin liderliğinizde çok hizmetler bekliyor, bugüne kadar yaptıklarınızdan dolayı şükranlarız sunuyoruz, ama henüz daha çok yolumuz var, arşınlanacak, gidilecek, Fet edilecek çok işleriniz var.

Ülkemle gurur duyuyorum, milletime hizmet yaptığı için sayın Cumhurbaşkanıma saygı duyuyorum, Allah kendisinden binlerce defa razı olsun.

Devlet Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan ne kadar gurur duyduğumuzu yazmaya çalışsak bunu beceremeyeceğimi biliyorum, onun için bir iki örnekle yazıma nokta koymaya, tarihe not düşmeye çalışacağım.

45 günde yapılan, Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi hizmete açıldı, Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan; “Söz verdiğimiz gibi çok kısa bir süre içerisinde tamamladığımız Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanemizi bugün hizmete alıyoruz. Ülkemize, milletimize hayırlı uğurlu olsun” dedi ve kurdeleyi kesti.

45 günde yapımı tamamlanan Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesinin temeli atıldığında kıyamet kopartan ana muhalefet partisi ve bazı yandaşları, bundan sonra ne diyecek bakalım?. Neymiş efendim Hava Limanı yok edilmek isteniyormuş!.

Peki; “Atatürk Hava Limanı yok oluyor” yaygarasını yapanlar şimdi aynı bölgeye hayati önem taşıyan bir Hastane yapıldı, imside bu ülkeye Hastalıklarla mücadele eden bir bilin insanımızın ismi verildi, kötümü oldu?.

Ülkemizde Korona 19 Virüsü ortaya çıktığında tırnaklarını sürtüştürenler, hastalıkla birlikte AK Parti iktidarının sonunu bekleyenler, yok olmadı pardon!. Sayın Cumhurbaşkanımızın ortadan kaybolacağını söyleyenler, hayati önem taşıyan bir hastalık ile dünya ve ülkemiz mücadele yaparken ortaya “seçimler yapılacak” yaygarası atanlar, bugün ne durumda?, RUH Halleri nasıl acaba?.

Ülkemiz de meydana gelen Korona 19 Virüsünden sonra iktidarın yıkılması için algı operasyonu yapanlar, şimdi Ruhsal dengeleri bozulmuş bir kenarda oturuyorlar, onların Ruhsal sıkıntısını çözmek için en güzeli, yeni yapılan Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesine yatırılsın, hem tedavi olurlar, hemde yapılan hizmeti Dronların çektiği resimlere bakarak değil, bizzat içinde yaşayarak nasıl kıymetli bir eserin Türk milletine kazandırıldığını görmüş olurlar!.

Kalbi kararmış, gözlerinde karanlık perde inmiş insanlara ne deseniz fayda etmez!.

TBMM de CHP nin önde gelen bir siyasetçi konuşma yaparken; “biz tabi ki iktidarın yaptığı güzel hizmetleri savunmayacağız, milletiz bize muhalefet görevi verdi, iktidar iyide yapmış olsa biz kötü diyeceğiz” gibi sözleri sarf etmesi aslında bütün gerçekleri ortaya koyuyor!.

Ülkemizde “Şehir Hastaneleri” yapıldığında yaygara kopartanlar, Korona 19 Virüsü karşısında ülkemizin sağlık alanındaki ne kadar başarılı çalışma yaptığını görünce suspus oldular, aslında onların suskunlukları milletimizin sağlıklı kalmasına neden oluyor, onların suskun kalması, konuşmamaları ülkemiz için bir kazançtır inkarcı olsalar da!.

45 günde dünya çapında bir başarı daha… Gelecekte muhtemel salgın, deprem gibi olağanüstü durumlara hazırlıklı, havayoluyla hasta nakli ve kapasitesinin tamamı yoğun bakım altyapısına sahip Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi hizmete açıldı.

Ülkemiz Korona 19 Virüsü ile birlikte Turizm geliri düşmüş oldu, şu an için öyle gözüküyor, bundan sonraki aylarda ne olur bilemeyiz, ancak normal Turizm gelirleri hastalıktan dolayı düşen ülkemizde bundan sonraki süreçlerde “KORONA 19 SAĞLIK TURİZMİNİN” başlaması ile ülke ekonomisi kaybedilen kısımların telafisinin mümkün olacağını düşünüyorum.

Türkiye Atatürk Hava Limanı bölgesinde yaptığı 1000 kapasiteli Hastane ile dünyada isminden söz ettirecek tek ülke olacaktır.

Atatürk Hava Limanındaki Hastaneye yurt dışından gelen binerce insanın olacağını düşünüyorum, yurt dışından Uçaklarla Hava Limanına gelecek hastalar hemen Hastanede tedaviye başlanacak ve süre sonra tedavisi tamamlanan insanların pek çoğu yine ülkemizde kalmaya devam ederek, başka bölgelerdeki Turizm işletmelerinde kalmaya devam edeceklerini düşünüyorum.

Türkiye bundan sonraki yıllarda artık sağlık Turizminin öncü ülkesi olacaktır.

Devlet adamlığı geleceği düşünen ve planlayan insan demektir.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan her zaman ileri hedeflere doğru yol almıştır, artık ülkemiz 2023 yılını değil, 2053 ve sonrasının planlarını yaparak yoluna devam etmektedir.

Ülkem ile gurur duyuyorum. sayın Selçuk Bayraktar İHA yaptı, SİHA yaptı, PKK’ya karşı üstünlük sağladık. Korona salgınında hayati önem taşıyan Ventilatör yaptı, Salgın dönemi Türkiye’yi rahatlattı, peki sen ne yaptın? “Damat” diye küçümseyenler, algı yaratmaya çalışanlar, ülkemiz için bir değer olan insanların neyini küçümsüyorsun? bumu siyaset?. İşte bizler bu düşüncedeki olan insanların yaptığı siyasete KİRLİ Siyaset diyoruz.

29 Mayıs tarihi, dünya tarihini değiştiren bir gündür. İstanbul’u kuşatarak Fet eden komutan ne güzel komutan ki, Cenabı Allah’ın en sevgili kulu Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın “Onu fetheden komutan ne güzel komutan, onu fetheden ordu ne güzel ordu” sözlerine layık olarak İstanbul’u Fet etmiş.
Ebedi yurdumuzun gözbebeği İstanbul’un fethinin 567. yılında Fatih Sultan Mehmet Han ve Şanlı Askerlerini rahmetle, şükranla anıyoruz.

Günün Sözü: YILAN’a Bal yedirmişler yine Zehir Kusmuş!. Devletimiz ne kadar çok verirse versin, Hain yine haindir.  Nankörlük diz boyu!.