yesilniksar

TERÖR YUVASI KANDİL!.

Türk Silahlı Kuvvetleri terör yuvası Kandile Türk Bayrağını dikmekte ne kadar kararlı ve azimli olduğunu görüyoruz.

Türk Silahlı Kuvvetleri terörle mücadele kapsamında Fırat Kalkanı operasyonu ve Afrin operasyonundan sonra başlattığı teröristlerin yuvalandığı Kandil bölgesine operasyonlara başladı, inşallah sıra Persilvanyaya da gelecektir.

Güçlü Millet-Güçlü Ordu, Türk milletine yakışan bir hayat tarzı, Türk milleti bir kez daha destanları Türk Ordusu ile yazmaya devam ediyor.

Ülkemizi 40 yıldır terörle ele geçirmek, insanları hayatından bezdirmek için yapılan tün ihanet girişimleri çok şükür tek tek bertaraf ediliyor.

Ülkemizde 40 yıldır terörle mücadele ediyor, yapılan mücadelede ülkemiz ekonomik olarak milyarlarca para harcadı harcamaya da devam ediyor, ekonomik harcamalar yanında terörle mücadelede çok sayıda insanımız hayatını kaybetti, bunun telafisi ise mümkün değildir.

Ülkemiz terörle mücadelede artık son noktayı koymaya kararlı, güçlü millet-güçlü Ordu, yapısı ile inşallah 2018 yılı terörle mücadele de en başarılı yıl olacaktır.

AK Parti hükümeti 16 yıllık iktidarı döneminde en kararlı terörle mücadelesini 3 yıldır sürdürüyor, önceki yıllarda ülkemizde gerçekleşen terörle mücadele ne yazık ki gerçek anlamda yapılamamıştır, bunun pek çok nedenleri vardır,  en önemli nedeni FETO terör örgütünün devlet içindeki gücü ve FETO terör örgütüne mensup hainler ülkemizin terörle mücadelesinde başarılı olmaması için her ihaneti her teşebbüsü gerçekleştirmek istemiştir.

Ülkemiz artık içede ve dışarda terörle mücadelede kararlıdır ve mutlak terör örgütlerinin bertaraf edilmesi için her türlü çalışmayı başlatmıştır.

Ülkemizde 40 yıldır devam eden terörle mücadele bu zamana   kadar sürmemesi gerekirdi lakin içimizdeki hainler çok sinsi çalışmışlar devletin önemli kurumlarını ele geçirerek devletimizi zafiyete uğratmaya çalışmışlardır.

Türk Silahlı Kuvvetlerini artık Kandil dağlarına Ay Yıldızlı Türk bayrağını dalgalandırdığında bu hareketin çok büyük önemi bulunmaktadır, hem teröristlerin imha edilmesi hem de psikolojik olarak darbe yiyecek olması ülkemizi içerde ve dışarda çok güçlü hale getirecektir.

Suriye’den sonra Irak’ın kuzeyinde 400 kilometrekarelik bir alanı temizleyen Mehmetçik, terör örgütü PKK’nın yönetim merkezi Kandil’e ilerliyor. Sınır hattında 11 üs bölgesi kuruldu. TSK’nın Kandil’e bayrak dikmekte kararlı olduğunu gören elebaşları bölgeyi terk ediyor.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin operasyonları karşısında terör örgütleri kaçacak delik ararken CHP sözcüleri, “Kandilde kimse yok” diyerek basın açıklamaları yapıyor, gerçekten CHP ye yakışmayan sözler CHP seçmenini de üzmektedir.

Ülkemizde siyaset yapan vatan ve millet sevdalısı her siyasi parti her türlü terör örgütü ile mücadele yapmalıdır asla da taviz vermemelidir. FETO terör örgütü PKK dan azmı şerefsiz, FETO terör örgütünü halen ciddiye almamaya çalışan CHP sözcüleri, devlet kuurmlarının FETO terör örgütü elebaşısı hain FETO’nun iadesi ile ilgili olarak sarf ettikleri sözler üzerine Adalet bakanlığı CHP nin yetkililerine “gönderilen evrakları gelip inceleyin” dedi, CHP yetkilileri bir heyet halinde FETO  terör örgütüne ait belgeleri inceledikten sonra CHP genel başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu şu açıklamayı yapmıştır, Kemal Kılıçdaroğlu; [FETÖ elebaşı Gülen’in iade dosyası] “Adalet Bakanlığı’nda incelemede bulunan arkadaşlarımızdan 3 sayfalık rapor geldi. İade dosyalarındaki delillere göre ABD’nin Gülen’i iade etmesi lazım” dedi, demek oluyor ki Adalet Bakanlığı terörist başının ülkemize iadesi ile ilgili olarak her şeyi sağlam yapmıştır.

Terör konusunda her siyasi parti lideri dikkatli konuşmalıdır bakınız İP genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Meral Akşener Suriye halkında ne diyor; “10 sene sonra müthiş bir kriminal problemi olacak. Ben göçmen gelmiş insanları kovmak anlamında demiyorum ama herkes ülkesinde mutludur. Bu insanların ülkelerini dönmesi ilk önceliğimiz.

Ben ekonomiyi yönetmeyeğim. Ekonomistleri yöneteceğim. Sarayın korunması için S-400’lerin alındığını duydum, yanmışız biz. Mesela İsrail konusunda, 9 şehit var. “One minute” denildi ekmeğini yediler, tazminat aldılar ve Erdoğan, “Bana mı sordunuz” dedi. Parlamenter sisteme dönüş yapacağız. Millet İttifakı olarak bu konuda mutabıkız. Onun yol haritasını çizeceğiz” diyor, Akşener’in her açıklaması bu ülkeye sıkıntı yaratacak noktadadır, kendisinin göçmen olarak bu ülkeye geldiğini söylüyor, bu ülkede siyaset yapıyor, Suriyeli göçmenler için, “onlar ülkelerine dönsün” diyor, bu çelişki değilmi?.

İP gelen başkanı Akşener S400 ler konusunda yaptığı TV açıklaması konusunda “yanlış anlaşılmalar var, S400 ler ülkenin savunması için alındığı kanaatindeyiz” demesi gerekir.

Bizler yanlış söylemlerin düzeltilmesi konusunda uyarıcı görevimizi yapıyoruz, İP genel başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener HDP eş başkanı Selahattin Demirtaş’ın ceza evinden çıkması için yaptığı teklifi de geri almalıdır, aksi taktirde halkın gözünde terörle ilgili mücadelesindeki zafiyetten dolayı sıkıntıya düşecektir, her siyasetçi “Demirtaş cezaevinden çıkmalı” dese dahi, İçişleri Bakanlığı yapmış bir insanın terör örgütünü destekleyen bir kişinin “cezaevinden çıksın” demesi kadar vahim bir açıklama yapılamaz.

Türkiye Cumhuriyeti devleti terörle mücadelede tüm olumsuzlukları ortadan kaldıracak çalışmalar yapmalıdır, hangi siyasetçi nasıl bir destek verdi ise mutlaka ortaya çıkartılmalıdır.

Ülkemizi kana bulayan bir terör örgütü sevicisi “ceza almadı” diyerek masum asla gösterilmemelidir.

Mahkemelerin çalışmaları uzun sürebilir, “davası uzun sürdü, cezalar neden halen verilmedi?” diyerek teröre yardım ve yataklık edenler asla ve asla masum gösterilmemelidir, terör örgütü destekçilerine asla müsamaha gösterilmemelidir, aksi taktirde bugün ülkemizdeki terör örgütlerini sonrada sınır dışındaki terör örgütleri önünüze gelir.

Seçimler devam ederken Türk Silahlı Kuvvetlerinin terör yuvası KANDİL’e operasyon yapmasından herkes utlu olmalıdır, ülkemizin terörle mücadelede başarılı olması her vatan severi utlu eder aksi taktirde başarısızlık terör örgütlerinin büyümesini sağlar.

Günün Sözü: TERÖR YUVASI KANDİL TEMİZLENMELİ.

 

 

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.