CHP ve İP genel başkanları Hükumeti yıkmak için terör örgütü uzantısı HDP ile beraber olacaklarına, kendilerini Türk halkına teslim etseler, daha sağlıklı siyaset yapmış olurlar!…

Ne garip günlerde yaşıyoruz!.

Demokrasi kuralları içinde siyaset yapıp halktan destek alarak sandıktan çıkmak yerine, halkı kandırarak terör örgütleri veya uzantıları ile siyaset yapanları görünce şaşkınlık yaşıyoruz.

TERÖR ÖRGÜTÜNDEN MEDET UMANLAR, HALKTAN KAÇARAK ASLA SİYASETTE BAŞARI SAĞLAYAMAZLAR!…

Dünyanın neresinde görülmüş ki, Hükümet olmak için halktan destek alıp sandıktan oy alarak çıkmak yerine, terör örgütleri bağlantısı olan siyasetçilerle iş birliği yapıp sandıktan çıkarak Hükümet olmak?

Pek çok kez yazdık, her gün söylüyoruz, terör örgütlerinden medet umanların gideceği yer mezarlıktır, ihanettir, hainliktir, hainlerin uzun vadeli yaşaması mümkün değildir!.

Bu ülkede siyaset yapıp, halkı yönetmek isteyenler, desteğini halktan almak zorundadır, Halktan uzaklaşıp terör örgütlerinin eylemleri ile iktidar sahibi olmak hiç bir ülkede hayat bulmamıştır, bizim ülkemizde asla hayat bulamayacaktır!..

Siyaseti “halk için” yaptığını iddia edenler, halktan koparak iktidarı ele geçirmek istekleri üzücüdür.

EY CHP genel başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyeti kuran bir partiye terör yandaşlarını, terör uzantıları partilerle veya siyasetçilerle birlikte olup siyaset yapmak yakışmıyor!

Sizler insanlarla dalga geçerek oy istekleriniz asla başarılı olamadı, bundan sonrada asla olmayacaktır!..

Günümüzde sizler siyaset yapıyorsunuz ama, değişen dünya koşullarını halen anlamış değilsiniz!.

Artık Türkiye eski Türkiye değildir.

Günümüz Türkiye’si dünyaya açılmış, insanlar anlık dünya bilgilerine en kısa zamanda ulaşırken, siz halen eski Türkiye hayalleri ile ülke yönetimine talip olmaya çalışıyorsunuz.

Günümüzdeki teknolojik imkanlar, ülkemizde ve dünyada gelişen her olayı anında insanlara ulaştırırken, sizler halen ısrarla PKK terör örgütünün siyasi uzantısı HDP ile siyasi işbirliği yapmanızı asla Türk milleti kabul etmeyecektir.

Bazı TV’ler ve siyasetçiler, terör örgütü sevicilerini ve sempatizanlarını “masum” gibi göstermeye çalışsalar da, genç yaşta kara toprağa düşmüş aileler, evlatlar şehitlerini mezarlıklarda ziyaret ettikleri müddetçe başarılı olmanız, Türk milletine yapılan ihanetlerin unutulması mümkün değildir!…

Türkiye Cumhuriyeti Devletini yönetmek isteyen siyasetçiler, Türk halkına inanmak ve kendilerini onlara teslim ettikleri sürece başarılı olacaklardır.

Günümüz iletişim imkanları her şeyi açıkça ortaya koyarken, ülkemizi 40 yıldır kan gölüne çeviren terör örgütünün yaptığı kahpelikleri Türk halkının unutacağını düşünüyorsanız aldanıyorsunuz!.

Ülkemizde gerçekten siyasetle hizmet edecek olanlar hiçbir terör örgütü ile birlikte hareket etmemelidir.

Şimdi bizler bunları yazınca, birileri bizlere itiraz edecektir; “CHP ne zaman terör örgütleri ile birlikte oldu?” diyerek cevap vermeye çalışacaktır.

Evet; bizlerde CHP’nin terör örgütü bağlantı siyasi uzantısı olan HDP ile birlikte hareket etmesini kabul edemediğimiz için bu düşüncelerimizi yazıyor ve söylüyoruz.

Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu parti başkan ve yöneticileri ülkemizi kan gölüne çeviren hain odaklarla asla bir arada olmamalıdır, bununa adına ne derseniz deyiniz, asla ve asla birlikte dahi gözükmemeleri gerekir.

Evet şunu anlıyoruz!.

CHP en köklü bir parti olduğu halde 20 yıldır AK Parti Hükumetini siyaseten devirememesi, Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi ile asla Hükümet ortağı olamayacağını görünce, şaşkınlık içine girdi ve hükumet olamayacağını düşünerek gereksiz oyunlar içine girmeye çalışıyor.

Aslında CHP birkaç yıllık partiler ile işbirliği yaparak, Hükumeti yıkma çabaları yerine, kendi düşüncelerini samimi olarak halka anlatmış olsa, iktidarın hatalarını samimi olarak halka anlatsa, iki günlük partiler karşısında iki büklüm şekilde onlarla işbirliği teklifinde bulunmaz!.

CHP’nin en büyük handikap’ı, kendisine güvenmeyip, başkalarından siyasi destek beklemesidir.

AK Parti 20 yıl önce kuruldu ve 19 yıldır Hükumet olarak ülke yönetimini elinde tutuyor, girdiği her seçimde de başarılı bir şekilde halk desteği ile sandıktan çıkıyor.

AK Partinin başarısındaki en önemli nedenlerden bir tanesi, kendisini halka sevdirmek, halkın düşüncelerinin hayat bulmasını sağlamak ve kendisini halkın kollarına bırakarak halkına olan güvenini sağlamaktır!…

CHP Cumhuriyetin kurucu partisi olarak her geçen gün Türk halkından koparak siyaset yapması, onun bu şartlarda asla iktidar olamayacağını göstermektedir.

Ülkemizi kan gölüne çevirmeye çalışan terör örgütlerinin sonu gelmeye başlamıştır, terör örgütünün eylemleri sonucu ülke ekonomisinin sıkıntıya düşmesinden medet umanlar, bundan sonra asla başarılı olamayacaklardır.

Artık Türkiye eski Türkiye değildir.

Türkiye kendi Yerli ve Milli savunma ve saldırı araçları ile kendi topraklarını koruyan güçlü bir ülkedir.

Türkiye Misak-ı Milli sınırlarını koruması için yaptığı savunma araçları ile daha güçlüdür. Terörle mücadele yaparken asla bir başka ülkenin emirlerine ve desteğine ihtiyacı yoktur.

Günümüz dünyasında her güçlü ülkenin bir başka ülkeye ihtiyacı vardır ama kendi topraklarını savunacak imkan ve güce sahip olan bir Türkiye vardır.

Yazımızın başlığında ne demiştik? “BİZE GELİN, SIKINTI YAŞAMAZSINIZ!..”

Bu sözler halkına inanan siyasetçiler ve siyasi partiler için geçerlidir.

Cumhur İttifakı içinde olan AK Parti ve MHP halkına inanmış, halkın dertleri ile dertleşen siyasi partiler olduğu için bugün Hükumet olma başarısını göstermektedir.

Günün Sözü; HALKA RAĞMEN HİÇ KİMSE HÜKUMET OLAMAZ!…