yesilniksar

OPERASYONLAR DEVAM EDİYOR

Devletimiz büyük operasyonlara devam ediyor.

ABD nin çeşitli şekillerde ülkemizi yıkmak için terör örgütlerini desteklemesi son olarak da ülkemize ekonomik savaş açması devletler  ve insanlar hayatında önemlidir.

Dost ve düşman diye ikiye ayrılmayalım tamamda, ne yapalım peki?.

Dünyada kendisini süper güç olarak gören bir devlet her istediğini istediği zaman yapabilir mi?, yapmaması gerekir amma yapıyor, sanırım fırsatçılık böyle bir şey, eline geçirdiği fırsatları bazı vampir devletler kullanırken, bazı ahlaksız insanlarda fırsatı ganimet bilip, elindeki imkanları bazen tehdit, bazen şantaj, bazen de ekonomik baskı ve çıkar için kullanıyorlar.

ABD ülkemize operasyonlarını sürdürürken, Türkiye Cumhuriyeti Devleti de  kendi şartları içinde operasyonlarını ABD nin desteklediği terör örgütlerine karşı yapıyor.

Türk Silahlı Kuvvetlerimiz yurt içinde ve yurt dışında yaptığı operasyonlarda terör örgütlerine ciddi zayiatlar verdiriyor   son günlerde yapılan operasyonlarda yurt içinde bulunan teröristleri imha eden güvenlik kuvvetlerimiz, yurt dışında yine ABD nin desteklediği ve kendi kontrolleri altında bulunan bölgede terör örgütü mensubu 10 hainin tepesine çökerek imha edilmesini sağladı.

Türk silahlı kuvvetlerinin Sincar bölgesinde bulunan terör yuvalarına karşı yapılan operasyonlarda 10 teröristin gebertilmesi ülkemizin terörle mücadelesi bakımından çok önemli görüyoruz.

ABD nin Sincar bölgesinde iki üstünün olduğu halde terör örgütlerinin o bölgede yuvalanması manidardır, ABD nin kirli oyunlarını Türkiye Cumhuriyeti devleti bozmaya devam ediyor. Türkiye, PKK’nın tepe isimlerinden ‘Mam Zeki Şengali’ kod adlı terörist İsmail Özden’e 2 ABD üssünün bulunduğu Sincar’da, nokta operasyon yaparak Washington’a mesaj verdiğini asla unutmamak gerekir. Özden, beraberindeki 10 teröristle birlikte araçlarında vurularak gebertildi.

ABD nin ülkemiz üzerine oynadığı her oyun bozulmaya mahkumdur yeter ki bizler içimizdeki hainlere fırsat vermeyelim.

Bir ülke 40 yıldır terörle mücadele ederek hayatını devam ettirmesi mümkün değilken, ülkemiz çok şükür tüm ihanetlere karşı dimdik ayaktadır, Türk milleti tarih boyunca hiçbir zaman esaret altında yaşamamıştır, yaşaması da söz konusu değildir.

Güçlü bir Türkiye olma yolunda emin adımlarla yürümeye devam ederken, bu milletin birlik ve beraberliğini engellemeye devam edecekler yine çıkacaktır.

Türk milletinin güçlü lideri Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan çok şükür dimdik ayaktadır, güçlü çalışma arkadaşları ile başta şer yuvası ABD ile her alanda mücadele yapma kararlılığındadır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti başta Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde güçlüdür, İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu terörle mücadelede güvenlik kuvvetlerine içte ve dışta her türlü desteği veriyor, bir bakan olarak yaşanan ve yaşanması muhtemel olan bölgeleri ziyaret ederek güvenlik kuvvetlerine moral desteği veriyor, sayın Soylunun İçişleri Bakanlığı olduğu günden sonra ülkemize terörle mücadele  daha anlamlı oldu, gerçekten terörle mücadele yapılır hale geldi.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Dışişleri Bakanı sayın Mevlüt Çavuşoğlu ülkemizi dış dünyada gerçekten mükemmel bir şekilde savunuyor, milli çıkarlarımızdan asla taviz vermeden milletimizin menfaatlerini sonuna kadar savunuyor ve koruyor.

ABD nin ülkemize yaptığı ve yapmak istediği ekonomik baskı ve operasyonlar inşallah her aman sonuçsuz kalacaktır,  Hazine ve Maliye Bakanımız sayın Berat Albayrak bakanlığa geldiğinde belli kesimler tarafından çok eleştirildi, sayın bakanın görev yaptığı bakanlık ülkemiz için hayati önem taşıması belli çevreleri rahatsız etse de sayın Berat Albayrak’ın bulunduğu makamın hakkını verdiğini, ülkemize yapılan son ABD ekonomik operasyonuna karşı aldıkları tedbirlerle ülkemi ekonomisini büyük sıkıntılardan kurtardığını görmek gerekir.

Ülkemiz için her bakanlık önemlidir, lakin ABD nin oyunları özellikle terörle ülkemizi parçalamak istediği için İçişleri bakanımız çok ciddi çalışmalar yapmakta asla terör hareketlerine taviz vermemektedir, ülkemizi dış dünyada itibarsızlık yaşaması için uğraşan ABD güçlü bir Dışişleri Bakanımız sayesinde çok şükür ülkemiz Dışişler bakanımızın kararlı ve ülkemizin haklı olduğu her hususu dış dünyaya iyi anlattığı için ülkemiz yabancı ülkeler içinde itibar sahibi olmaya devam ediyor, ülkemizi ekonomik alanda yıkıp parçalamak isteyen ABD  Hazine ve Maliye Bakanımız sayın Berat Albayrak’ın yaptığı çalışmalar ve hamleler sayesinde ülkemiz ekonomik krize girmekten kurtulmuş, krize girmesi beklenen Türkiye  yatırım yapılır ülke konumundadır.

ABD nin kirli ekonomik operasyonlarına şakşakçılık yaparak gavurun parasının 10 TL olacağını bekleyenler hüsrana uğranış, ülkemize karşı başlatılan kirli ekonomik savaş ABD kendi içinde yaşamaya başlamış AB nin kendi borsası düşmeye başlamış, pek çok ülke ABD karşı hareket etmeye başlamıştır.

Gelecek onlu yıllarda dünyada en güvenilir ülke Türkiye olacaktır, dünyada en gizli oyunları oynayan İngiltere bile gelecek yıllarda Türkiye Cumhuriyeti devletini gücü karşısında eskiden olduğu gibi sürekli ülkemizin temellerini oymaktan vazgeçecektir.

24 Haziran seçimleri ile Cumhurbaşkanlığı seçim sistemini kabul eden ilkemiz insanları, bundan sonra yeni yönetim sisteminin ne kadar değerli olduğunu daha iyi anlayacağız.

ABD nin kirli oyunları karşısında ülkemizde bir koalisyon Hükümeti olsa idi, bugün İMF denen tefeci ABD nin egemenliğindeki banka ülkemiz insanın boynuna tasmayı takmış olacaktı ve şu günlerde ülkemizi yönetecek olan başbakan ve hatta Cumhurbaşkanı ABD de İMF tefeci kuruluşun kapısında birkaç milyar dolat almak için yalvarır konumda olacaktır, işte yeni Cumhurbaşkanlığı sisteminin en güzel sonucunu yapılan operasyonların başarısı ile görmüş oluyoruz.

ABD ve İsrail işbirliği ile ülkemize yapılan her ihanet, yeni sistem sayesinde püskürtülmüş, güçlü Türkiye yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Sakın ha; TSK lerinin Sincar’da yaptığı 11 teröristin gebertilmesini basite almayın.

Günün Sözü: kötü komşu insanı hacet sahibi yapar.

 

 

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.