yesilniksar

NEDEN HOPLUYORSUNUZ?.

Niksar’da FETÖ terör örgütüne ait FEM dershanesi (Özel Asrın Lisesi) olan binaya çok şükür DEVLET EL KOYDU, yaptığımız mücadelede mutlu sonu yakalamış olduk.

Bizler, devletim ve milletim adına mutlu sonu yakaladık ama, bize mutluluğu ve huzuru çok görenler klavye silahşörlüğüne başlayı verdi.

Klavye silahşörleri iş başında, iftira kampanyası yeniden hayat bulmaya başladı, neden?.

Şunu anlamakta zorlanıyorum!, bizler neyin mücadelesini verdik?.

Bizler; devletime  ve milletime ihanet eden, FETÖ terör örgütü ile mücadele eden başta Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermeye çalıştık. Cumhurbaşkanımız ve Milli Güvenlik Kurulu FETÖ yapılanmasını terör örgütü ilan etti, onların bütün çalışmaları ile mücadele yapmaya başlayınca, bizde devletimizin yani sayın Cumhurbaşkanımızın yanında yer aldık.

Sonra ne yaptık?.

15 Temmuz ihanet darbe girişiminin  püskürtülmesi ile birlikte FETÖ terör örgütüne ait olan tüm ihanet çalışmalarını deşifre edilmesi için çalışma başlattık, Niksar’da FETÖ terör örgütüne ait olan FEM dershanesinin devletten çalınmak, unutturulmak istendiğini görünce, milletin malı olan binayı devletimize kazandırmak istedik, bu çalışmaya itiraz etmek mümkün mü?, kimler bu güzel çalışmaya itiraz edebilir?, herhalde FETO terör örgütü elemanları ve onların tetikçileri ve gizlenen KRİPTO kesimleri!.

Bizler FETÖ terör örgütü ile ilgili yazılar yazmaya ve devletimden çalınmak istenen Bengiler mah. deki FETO dershanesi ile ilgili yazılar yazmaya başlayınca, başta FETÖ terör örgütü elemanları sahte isimlerle şahsıma sosyal medyadan saldırmaya başladılar, sonra sosyal medyadaki isimler hakaret yapmaya başlayınca şikayetler sonunda tetikçiler saldırmaktan vazgeçtiler, bunun neden, bizler ülke genelindeki seçimlerle meşgul olunca diğer mücadeleye geçici olarak bıraktık, bizler mücadeleyi bırakınca klavye tetikçileri de bize saldırmaktan vazgeçti.

Klavye tetikçileri iş başına tekrardan geçti, nedeni belli, devletin malı olması gereken  FEM dershanesi binası artık 2.5 yıl sonrada da olsa devletin malı olup Maliye Hazinesine kayır olunca tetikçiler ve devletin malına göz dikip patakülle ile binayı gasp etmek isteyenler.

Son günlerde sosyal medyada “Bağımsız Başkan” isimli rumuz kullanan klavye tetikçisi ortaya çıktı, klavye tetikçisi sürekli iftiralar atarak beni karalamaya çalışıyor, hiç önemli değil ne kadar çırpınırsa çırpınsınlar artık çalınmak istenen devletin malı devletin oldu, bundan sonra bana yapılacak iftiraların ve kahpeliklerin hiçbir anlamı olmayacaktır, kahpelerin vatan hainlerinin, namussuzların şahsıma ve aileme atmadıkları iftira zaten kalmadı ki, ne yapalım  memlekette kahpelikte sınır tanımayanlar çoğu dedikodularla ve bir kısmı da sahte isimlerle saldırmayı meslek edinmişler.

Şu gerçeği bir kez daha tarihe not düşmekte fayda vardır. Bizler AK partiyi destekleyen ve AK Partiye oy veren insanlar idik, 2014 mahalli seçimlerinde AK Parti belediye başkanlığı seçiminde oy verdim, oyu verme düşüncem AK Partisi iktidar partisidir, iktidar partisi belediye başkanı mutlaka iktidarın gücü ile çalışmak zorunda kalır” diye düşündüm ve oy verdim, MHP ye adayına oy vermemiz zaten mümkün değil idi, başkanlık yapıldığı zamanda yolsuzluklarla ilgili yaptığımız haberler sonuçsuz kaldı, şaibeli bir kişiye ve şehrimizin her bakımdan kaybetmesine neden olan bir kişiye oy vermemiz söz konusu olamazdı, bu mücadelemizde devam ediyor!, edecektir de.

FETÖ terör örgütüne ait olan FEM dershanesi artık devletimizin oldu, oldu olmasına da gazetemizin ve şahsımın yaptığı mücadele sonrasında devletimizin vatan sever, yetkilileri yaptığımız mücadelenin haklılığını görünce çok şükür 2.5 yıldır yaşanan yanlış düzeltmiş oldu, bizlerde yapılan yanlışlığın düzelmesine vesile olduğumuz için mutlu ve huzurluyuz, bizler kadar Niksar halkı da mutlu ve huzurlu, bizlere gelen yüzlerce tebrik telefonu ve işyerimize kadar gelerek teşekkür edip bizlere; “Cemalettin bey senden Allah razı olsun, kimsenin cesaret edemediği bir konuyu ele aldın ve mücadeleni sonuna kadar devam ettirdin, seni kutluyoruz” sözleri ile  manevi destek verdiler, ne mutlu bizlere.

Peki, terör örgütü FETÖ ye ait olan FEM dershanesi (Özel Asrın Lisesi) olarak hizmete devam eden binaya devlet el koyunca neden bana saldırılar deva ediyor?. Klavye tetikçisi vatandaş bakınız ne yazmış;

Bağımsız Başkan; Peki o agababanla aran neden açıldı? Açılmasa idi sen bunu yaparmiydin yazarmıydın? Sen devletçi falan değilsin asıl pişkin sensin ahlaksızlığın santajcıligin içinde yüzerek ahkam kesiyorsun .” diyor ve şahsıma hakaret ediyor. Bu tetikçi rumuz kullanıyor, bu rumuzlu vatandaşı C. Savcılığına şikayet etsem devletin bürokratik yapısı hızlı çalışmayacak, araştırma uzun sürecek, sonrada zaman aşımından “inceleme sonucunda bu kişiye ulaşılamamıştır” denecektir.

Şahsıma sürekli saldıran ve yapılan çalışmayı sulandırmak isteyen iftiracı satılık beyinler ne diyor?, çok şeyler diyor ama, Özel Asrın Lisesi sahipleri veya ortakları veya belediye başkanı Özdilek Özcan’ı savunmak isteyenler veya kendileri sordukları soruya cevap olarak çok şeyler yazarım ama toplumu gereksiz polemiklerle meşgul etmek istemiyorum, yorumda isim verilmese de Niksar belediye başkanı üzerinden yorum yapmış ve benim neden aramın açıldığını soruyor!, cevap çok açık ve nettir, ben AK Parti ye oy verdim dolayısı ile aday Özdilek Özcan idi, Allah şahittir herkeste bilir belediye başkanından asla ve asla kişisel ve işyerim ile ilgili bir talebim olmadı, kendisi “talep etti” derse abdest alıp Kur’anı Kerim üzerine yemin etsin, ben o zaman hiçbir savunma yapmayacağım, ama “dilin kemiği yok” düşüncesinden hareketle belediye başkanı da şahsımın olmadığı yerlerde; benim kendisinden bir şeyler talep ettiğimi söylüyormuş, onu da Allah’a havale ediyorum.

Niksar Belediye Başkanı ile aramızın açılması,  bizlerin FETO terör örgütüne ait olan bina hakkında yazı yazmaya başladıktan sonra oldu, yapılan haberlere bakınız, yazılan yazılara bakınız, 15 Temmuz öncesinde ve yazıların dozu yükselene  kadar görüşüyor, konuşuyor, toplantılarına davet ediliyorduk, toplantılarına katılıyorduk, ne zamanki FEM dershanesini alanların belediye başkanı Özdilek Özcan’ın bacanağı ve resmiyette de olmasa kayınpederi olduğunu yazmaya başlayınca başkan ve etrafındaki saz  ekibi şahsıma ve aileme saldırmaya başladılar, çokta iftira attılar, bir Allah’ın kulu da şahsıma ve aileme iftira atan belediye başkanı Özdilek Özcan’a şunu demedi; kardeşim sen bunları konuşuyorsun da çağıralım Cemalettin Bilgin’i bu kavga ne ise bitsin” demedi, bir kişi bana geldi teklif etti; “seninle Özdilek beyi bir araya getireceğim ne diyorsun” dediğinde, bende; “tamam hocam neden olmasın bence mahsuru yok, ama yanımızda senle birlikte ilçe başkanı Kemal Yılmaz hocamda olsun” dedim, şahsıma teklifte bulunan hocamız; “gayet güzel neden olmasın Kemal hocamda olsun daha iyi olur” dedi, geçmiş aylardaki bir Cuma günü belediye başkanlığında veya başkanın özel görüşme yeri olan Ayvaz Su Fabrikası işletmesi bünyesinde bulunan büroda görüşme yapacaktık, sonuç bir gün sonra görüşme yapmamızı isteyen hocamız; “Cemalettin bey başkanın o gün işi çıktı sonra görüşme yapılması isteniyor” dedi ve aylar geçen zamanda bir sonuç çıkmadı,  hatta İstanbul Su Bayisi ile ilgili yaşanan bir sıkıntıyı kendisine iletmem gerekiyordu, başkan ve başkan yardımcısı olanlar önemli bir konuyu çözmek için daha ilk önce; tamam görüşelim” dediler sonra; “hayır görüşmeyeceğiz” dediler, elimdeki bilgilerin bir kısmını belediye başkanına ilettim, haber yazmış olsam kıyamet kopardı!. İşin küllenmesini sağlamaya çalışıyoruz.

Ne yapsa idik?, devlete savaş açmış bir terör örgütü milletin yapıp kendilerine teslim ettikleri FEM dershanesinin satılmasına ve terör örgütüne ekonomik katkı sağlanmasına göz mü yumsa idik?. Devletin malını gizlice satın alıp, terör örgütüne ekonomik katkı sağlayan kişilerin yaptıklarını görmemezlikten gelip, devletin malının peşkeş çekilmesine göz mü yumsa idik?.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı ve parti genel başkanı olarak talimatlarını yerine getirmesi gereken AK Parti kimliğini taşıyan Niksar belediye başkanı Özdilek Özcan’ın baskılarına ve iftiraları karşısında suskun mu kalsa idik?.

Niksar’da FETÖ terör örgütü ile yaptığımız mücadeleyi Allah’ta biliyor kulları da biliyor, İlçe başkanı sayın Kemal Yılmaz’da biliyor yönetim kuruluda, AK Parti İl başkanı da, milletvekillerimiz de biliyor, bilinen bir gerçeğin hayat bulması mücadelesini yapmak bize düştü bizde gerekeni yaptık.

Devletimize ve milletimize savaş açan, ihanet içinde olan her kimse asla göz yummayız, kişilerin normal yaptığı her hatayı da görmek istemeyiz, “insandır hata yapar” deriz, belediye başkanının ve ekibinin yaptığı onlarca hatayı bilerek görmemezlikten duymamazlıktan gelmek insanimidir?, değilse bile, her şeyin bir birine karışmasını istemediğimiz için geri durdu!. Bizlerin geri durması yetkililerin araştırma yapmasına mani değil, onları da yetkililer araştırsın!…

Günün Sözü: ALLAH DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. Allah sizden razı olsun cemalettin bey bu davayı bende gazeteden takip ediyordum demek haklılığıniz ispatlandı helal olsun size inşallah bir tokatta niksar halkı vurur ne diyelim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.