yesilniksar

“Namlular ADALET İçin Ölüm Kusmalı”

Bu başlığın altını doldurmaya çalışacağız.

11 aylık  Mustafa bebek için asla suskun kalmayacağız, terör örgütü darbeler yedikçe bazen gerilemiş gibi oluyor, sonra ilk fırsatta kahpeliklerine devam ediyor.

Ülkemizdeki her türlü terör örgütünden asla geri adım beklenmemelidir, bunların kelleleri koptukça bu ülke rahat edecektir, başka çaresi yok.

Evet; “Namlılar Adalet İçin Ölüm Kusmalı”dır.

11 aylık Mustafa Bedirhan Karakaya’ya ve annesine nasıl kıyıldı ise, bu bebeğin intikamı devlet ve millet adınalaınmalıdır.

Ülkemizde terör örgütleri namluları kahpece kullanmakta masum çocuklar ve insanlar katledilmektedir, artık Namlular adalet için varlığını ortaya koymalıdır.

11 Aylık Mustafa Bedirhan için ve saygıdeğer annesi için ne söylesek boş, bu masum insanlar, vatan kahramanları artık ebedi istirahatğahlarında bizleri izlemeye devam edecekler.

Son günlerde ülkemizde yaşanan olaylara bakınca yıllarca ülkemizi kuşatmaya çalışan ABD nin oyunlarının devam ettiğini görüyoruz, ABD hayatının en büyük hatasını Türkiye Cumhuriyeti devletini karşısına almakla yaptığını görecektir.

11 aylık Mustafa Bedirhan’ın katili dolaylı olsa da ABD dir.

ABD bölgemizdeki bütün terör örgütlerini koruyucu, kollayıcısı konumundadır, terör örgütlerini destekleyen ABD bir gün akıttıkları kanın hesabını verecektir.

Yıllara meydan okuyan bir millet asla ABD olmayacaktır, ABD masum insanların akıtılan kanların hesabını mutlaka verecektir, Filistin de ve dünyanın pek çok yerinde terör örgütleri veya terör devletlerinin başı olan İsrail’in akıttıkları kanın hesabını verecektir.

ABD bugüne kadar oynadığı oyunların devamı olarak 15 Temmuz ihanet girişimine destek verdiği herkesçe bilinmektedir, hal böyle olduğu halde ABD yönetimi işi duymamazlığa  görmemezliğe getirerek gün geçirmeye çalışıyorlar.

ABD bizleri ülke olarak yıllardan beri terörle ele geçirmeye çalışıyor, artık dünya şunu bilmelidir “Türkiye eski Türkiye değildir” devlet başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve ekibi Türkiye Cumhuriyeti devletini ileri hedeflere taşımaya azimli ve kararlıdır.

Ülkemizde artık Namluların Adalet için çalışacağını hiç kimse unutmasın, İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu ve çalışma arkadaşları ülkemizdeki terör örgütleri tamamen yok edilene kadar gece gündüz çalışmaktadır, terör örgütlerinin korkulu rüyası haline gelen sayın Süleyman Soylu güvenlik kuvvetlerimiz ile omuz omuza görev yapmaktadır, vatan sever sayın Soylunun çalışmaları ve mücadelesi ABD nin tepkisine neden olmuştur ve ne gariptir ki sayın Süleyman Soylu ve Adalet bakanımız sayın Abdulhamit Gül ABD tarafından “istenmeyen adamlar” olarak yasaklara maruz kalmıştır.

ABD nin yasaklarını kim takar ki sayın Süleyman Soylu nun verdiği cevap muhteşem; “AMARİKADA BİR MALIMIZ VAR ODA FETO onuda oraya bırakmayız alacağız” diyor, muhteşem Süleyman’a da bu sözler yakışıyor.

Adalet Bakanımız sayın Abdulhamit Gül’ün ABD ye verdiği cevap da muhteşem; “Benim bu topraklarda yaşamak ve bu topraklarda ölmek dışında bir düşüm olmadı. ABD’de veya Türkiye dışında herhangi bir ülkede ne bir dikili ağacım, ne bir tek kuruş param da yoktur. Nasip olursa belki bir gün memleketim Gaziantep’te küçük bir zeytinlik alırım” diyor, sayın Gül’ün verdiği mesajlarda çok incelikler var, hainlere sizler hainsiniz ama her şeye rağmen iki devletin kavgasını istemeyiz size Zeytin dalı uzatıyoruz bir kez daha” dediğini düşünüyoruz anlayan olursa tabi ki.

ABD çeşitli şekillerde ülkemizi sıkıntıya sokmaya çalışıyor bunu zaten biliyoruz ekonomik yollardan ve terör yolları ile.

Saygıdeğer şehit bacımız Nurcan Karakaya’yı ve yavrumuz Mustafa Bedirhan Karakaya’yı Sivas’ta kara toprağa bırakıldı, bu vatanda daha ne Nurcanlar ve Mustafalar şehadete ulaşmak için yollarda olduğu asla unutulmamalıdır.

Bakınız içimizdeki hainler neler yapmaya çalışıyor, sevindikleri duruma bakınız; “Dolar 5 TL oldu Koyduk mu?” yazmış profiline Üstelik Profil resmi Atatürk?!! Ulan geri zekalı Bu nasıl bir akıl tutulması, bu nasıl bir düşmanlık, Soysuz it profilindeki Atatürk’ü kaldır yerine Trump’un fotosunu koy ve bi zahmet git amerika vatandaşı ol” güzel cevaplar.

Her zaman söylemeye çalışıyoruz, içimizdeki hainler olmasa sınır dışındaki düşmanlarla mücadele yapmak bizler için çok kolay, lakin içimizdeki hainler ve iş birlikçileri ne zaman zıplayacaklarını bilemiyoruz.

Eski bakanlarımızdan sayın Numan Kurtulmuş kısa ve öz açıklama yapmış; “ABD Hazine Bakanlığı’nın yaptırım kararı kabul edilemez. Bu karar; sadece iki bakanımızı değil 80 milyonluk Türkiye’yi hedef alan bir karardır. İki bakanımızı hedef alan bu kararın ne devlet ciddiyetiyle ne de hukuk ve adalet kavramlarıyla izah edilebilir bir yanı yoktur” diyor.

Millet olarak ABD nin yeni kahpe oyunlarına hazırlıklı olacağız, ABD doları şu rakama  çıkmış hiç önemli değil, burada dikkat edilmesi gereken önemli hususu şudur, artı Türk milleti ABD doları alıp kenara koymaktan vazgeçmelidir.

ABD dolarının yükselmesinde bazı cahil insanlarımızın katkıları da vardır, Dolat borçlanması olan veya ticaretini Dolar ile yapanlar dahi dikkatli olmalı ve mecbur kalmadıkça Dolar almamalıdırlar, Dolar alınmadığı müddetçe Dolar oyununun da bozulacağını göreceğiz, zorunlu Dolar alınlar için çok şükür Merkez Bankamız yeterlidir.

ABD nin ihanetini Türk milletine karşı yapıldığını görerek halen sayın Cumhurbaşkanımıza ve Hükümetimize saldıranlar kesinlikle ülkemize karşı ihanet içinde olan devletler veya siyasetçilerin iş birlikçileridir, iş birlikçiler mutlaka her zaman açığa çıkmakla yüz yüze kalacaklardır.

Artık herkes aklını başına almalıdır, gün birlik ve beraberlik günüdür, bundan sonra vatan severler ile vatana ihanet edenler arasında ayrışma olacaktır, vatanseverlere saldırmak onlara karşı yapılan kahpelikleri ve ihanetleri görmezden gelenler her zaman iş birlikçiler olacaktır.

Bir kez daha ifade ediyoruz artık “Namlular ADALET  İçin Ölüm Kusmalı” dır. 11 aylık Mustafa bebeğin ve şehit bacımız Nurcan Karakaya  ve İstanbul Adalet sarayında şehit olan Cumhuriyet Savcımız rahmetli Mehmet Selim Kiraz’ı katledenler farklı terör örgütleri gözükse de terör örgütlerini kontrol eden aynı merkezdir.

Günün Sözü: “Namlular ADALET  İçin Ölüm Kusmalı” dır.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.