Ülkemizde KAVRAM kargaşası devam ediyor.

İT İZİNİN AT İZİNE KARIŞTIĞI günleri yaşıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti Uzaya insanlarımız için çok değerli olan bir uzay aracını fırlattı ne mutlu bizlere derken!.

Sahiden İT İZİNİN AT İZİNE KARIŞTIĞI günleri yaşıyoruz.

Ülkemiz için çok kıymetli yüzlerce çalışma içinde UZAYA 5B haberleşme aracı fırlatıldı, bu yapılan çalışmadan memnun olması gereken insanlar hiç utanmadan yapılan hizmeti Hükümeti kötülemek adına çirkin sözler sarf etmekten geri kalmıyorlar!.

Ülkemizin uzaya fırlattığı haberleşme uydusu 5B nin hiç öneminin olmadığını söyleyenler ne yazık ki telefonları çalışmayınca da “telefonlarımız çekmiyor hükümet neden bu konuda şirketleri uyarmıyor?” diyerek sezlenişte bulunuyor!.

Geçmiş yıllarda ABD nin ülkemize getirdiği her Gemi veya Uçakları protesto ettiğini iddia eden sosyal demokrat insanlar, bugün ABD nin ülkemizi işgal etmek için yaptığı senaryoları alkışlar oldular!.

Ülkemizin bağımsızlığı için önemli olan bir çalışma karşısında bile Hükümeti yıkma uğruna ülkemizi ABD nin MANDA yönetimine tabi kılmayı uygun görenler, konurken, yazarken ne yazık ki “vatansever” olarak kendilerini anlatmaya veya yansıtmaya çalışıyorlar!…

Sahi; vatan sevmek para ile alınıp satılan birşeymidir?

Vatan sevmek bedel gerektirir bunu biliyoruz da, Vatan satmanın bir bedeli olmadığını da düşünüyoruz!..

İktidar olma hırsı bazı grupları öyle sarmış ki, yarın hükümete geldiklerinde dost gibi gözüken ülkelerin kendilerini nasıl egemenliklerine aldıklarını görecekler amma, iş işten çoktan geçmiş olacak.

Bu hükümet daha nasıl bir hizmet yapmalı ki bu gözü kararmış kitleyi memnun edebilsin?.

Hükümetin yıkılması için gayret sarf edenler, onlara çanak tutanlar hangi kafaya hizmet ediyorlar bunu anlamak mümkün değil!…

Ülkemiz FETÖ ihaneti ile karşılaştı, halkımızın sağ duyusu ihanet durduruldu.

Peki FETÖ ihanetinin nasıl bugünlere geldiği defalarca ortaya konmasına rağmen ve bu FETÖ ihanetinin arkasında başta ABD olduğu her hali ile belli iken, halen Hükümete saldıran ABD ye neden tepki vermezler?.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ABD ile stratejik ortaktır, her alanda çeşitli anlaşmaları olan ülkemiz yurt dışında bir çalışma yaptığında Türkiye Cumhuriyetine DUR! diyen ABD, ne yazık ki FETÖ terör örgütünün dünyanın çeşitli yerlerinde faaliyetine suskun kalmıştır ve halen ABD de bu ihanet şebekesinin çalışmalarına ABD de izin vermektedir.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ABD ile stratejik ortaktır, her alanda her ki ülkede  bir birini bağlayıcı anlaşmalar yapmıştır, buna rağmen ABD canı istediğinde Türkiye Cumhuriyeti Devletinin önünü keserek anlaşmaları iptal ediyor, aldığı paraları inkar ederek “geri vermiyorum” diyerek adeta dünyada çetecilik resmi “terör estiriyor!.

Peki bugün Hükümeti yıkmak için yola çıkan ABD ye destek evrenler, alkış tutanlar, yarın kendileri hükümet olduklarında ABD nin nasıl kahpelikleri ile karşılaşacaklarını hesap ediyorlar mı?, sanıyoruz.

Bugün ABD ye çanak tutarak alkışlayanlar, yarın ABD benim istediklerimi yapacaksınız, benim vilayetim gibi emirlerimi yerine getireceksiniz!” dediğinde ne diyebilecekler?

Bu ülkenin en büyük sıkıntısı, “sosyal demokrat” olduklarını iddia eden siyasetçiler!, söylemleri ile eylemleri bir birini tutmaması, iktidar olmak uğruna bu ülkenin değerlerini yok saymaktadırlar!.

Sosyal demokratlar içinde lider olarak bizler MEMLEKET PARTİSİ genel başkanı sayın Muharrem İnceyi taktir ediyoruz, çünkü sayın İnce gerçek anlamda YERLİ VE MİLLİDİR.

Sosyal demokrat demek “ABD emperyalizmine” karşı gelmek olduğunu biliyoruz, lakin bugün yaşadığımız dünyada ABD nin zulmüne sessiz kalan bir sosyal demokrat siyasetçilerle beraber yaşıyoruz!….

CHP nin genel başkanı ve kurmaylarının sözleri artık ne olduğu belli olmayan kirli bir siyasetin içine girmişlerdir.

Kendilerini sosyal demokrat olarak gören pek çok insan da bir inat uğruna CHP genel başkanını destekleyerek ülkede var olan sıkıntıları bahane ederek toplumu germeye çalışıyorlar!.

Bugün bizler Milli ve Yerli düşüncelerimizi aynen koruyoruz.

Gün bugündür, siyasi kirliliğin içinde asla olmayacağız.

Ülkemizde seçimler 2023 tarihinde olacaktır, hal böyle olduğu halde bugün yaşanan dünyada var olan sıkıntıların giderilmesi için gayret sarf etmesi gereken muhalefet partileri ısrarla “seçim istiyoruz” demeleri Türk milletine yapılacak en büyük kötülüktür.

Tencere yanarken, ocağın altını kapatmaya destek vermesi gereken muhalefet partileri, ne yazık ki Ocağın altındaki ateşin daha çoğalması için seçim istiyorlar!…

Seçimin kine ne faydası vardır?

Seçimlerin yapılması Türk milletine ne faydası vardır?

Haydi seçim yapıldı! Diyelim.

Seçimlerin 1 ci artisi hangisi? AK Parti ve Cumhur İttifakını oluşturan partiler!.

Seçim isteyenler bu ülkenin ve milletinin  faydasına bir istekte bulunmuyor ki!.

Seçim demek masraf demektir.

Ekonominin sıkıntılı olduğu dönemde seçim istemek ekonomik olarak daha çok sıkıntıya düşmek demek değimlidir?

Hükümet yanlışlar yaptı ve yapıyorsa, bu yanlışlar not edilir, seçim zamanı geldiğinde halka anlatılır halk zaten en büyük hakemdir.

Sosyal Demokratların en büyük savunduğu hususlardan bir tanesi nedir?; CHP yi Atatürk kurdu, biz Atatürk’ün kurduğu partiyiz” diyorlar. Ne güzel ve anlamlı söz.

O zaman Gazi Mustafa Kemal Atatürk şunu da diyor; YURTDA SULH, CİHANDA SULH” diyor ve “Misakı Milli” sınırları  gösteriyor.

YURTDA SULH, CİHANDA SULH sözlerinin hayat bulması için; HAVADA, KARADA, DENİZDE VE UZAYDA güçlü  olmak zorundayız ve bugün Hükümet bu alanlarda en güçlü  dönemi yaşıyor.

İnsansız hava araçları, Denizlerde ve Karada teröristleri yok eden, düşmana korku salan önemli Savunma Sanayi araçları yapılmıştır, ülkemizde yapılan Savunma Sanayi  araçları Hür ve bağımsız ülke olmak için çok değerli çalışmalardır, ayrıca ülkemiz ekonomik anlamda ileri seviyelere ulaşması içinde terörün bitmesi gerekir!.

Peki YURTDA SULH, CİHANDA SULH sözleri CHP genel başkanı  ve kurmayları için geçerli olmadığını görüyoruz.

Ve yine; terörle mücadele için yurt dışına Asker göndermek  Teskereye “hayır” diyen CHP genel başkanı ve kurmayları içinde geçerli olmadığını görüyoruz. Kandil denen terör yuvasının “yerle yeksan olması için” teskereye EVET demek gerekirdi, CHP genel başkanı ve kurmayları  teskereye “hayır” demeleri terörle mücadeleye darbe vurmak anlamı taşır!.

Bugün Yerli ve Milli olmanın yolu, Türk Milletinin sıkıntılarını giderecek sözlerin hayat bulmasını sağlayacak çalışmalar ve eylemler yapmaktır.

Türk Devleti artık Uzaya 8. Uzay aracını göndermiştir, bununla gurur duyulması gerekir.

TÜRKSAT 5B UYDUSUNUN ÜLKEMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUZ.

Günün Sözü; Geleceğe emin adımlarla ilerlemek, YERLİ VE MİLLİ DÜŞÜNCE İLE MÜMKÜNDÜR.