BAZEN AKLIMA DELİ SORULAR TAKILIYOR!.

20 YIL ÖNCESİNE KADAR TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ “MANDA”  YÖNETİMİNDE İMİŞ!!!!

Ülkemizin MANDA YÖNETİMİNDE olduğunu bugün daha net görüyor ve anlıyoruz.

Zaman zaman “ MUHALEFET PARTİLERİNİN BİR KISMI ÜLKEMİZİ MANDA YÖNETİMİNE TABİ TUTMAK İÇİN MÜCADELE EDİYOR” diyerek yazardım.

Bugün anlaşılan şuki, Ülkemiz 20 yıl önce “MANDA YÖNETİMİNE       “ tabi imiş bugün daha iyi anlıyoruz.

Ülkemizde MANDA YÖNETİMİNİ isteyenler maalesef bunu 20 yıl önceye kadar yaşattıkları için ellerinden kaçan fırsatın yeniden kazanmak için MANDACI ABD VE AB ÜLKELERİ İLE NASIL İŞ BİRLİĞİ YAPTIKLARINI GÖRÜNCE ŞAŞMAMAK MÜMKÜN DEĞİL!!!!

İnanın MANDA YÖNETİMİNİ arzulayan muhalefetin ne den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek için yabancı ülkelerle nasıl iş birliği yaptıkları, yapmak istediklerini daha iyi görüyoruz!!!

Ülkemizdeki ALGI operasyonları boşa yapılmıyor!!!!

DİKKAT! ülkemiz tehlikede” dersek yanlış yapmış olmayız.

Bizlerin görevi Türk milletinin selametini, huzurunu, mutluluğunu ve HÜR VE BAĞIMSIZ TÜRKİYE CUHURİYETİ DEVLETİNDE YAŞAMAK İÇİN MÜCADELE YAPMAK, DOĞRULARI MİLLETİMİZE ANLATMAKTIR.

ÜLKEMİZİN 4 BİR TARAFINA BAKINIZ!. HER ÜLKEDE DOĞALGAZ VEYA PEPROL REZERVLERİ VARKEN, NEDEN ÜLKEMİZ İÇİNDE BİR KÖŞESİNDE DOĞAL GAZ VE PETROL ÜRÜNLERİ YOKTU?.

Ülkemizde Doğal Gaz ve Petrol vardı da, ülkemizi MANDA YÖNETİMLERİ İLE YÖNETEN ABD ve AB ülkelerindeki yetkililer mi, “Türkiye de Doğal Gaz ve Petrol yok” diyerek açılan kuyuları kapattırdılar?

Türkiye emin adımlarla, ayakları yere basarak yoluna devam ederken, birileri ısrarla ABD ve AB ülkelerinin kontrolünde ülkemiz yönetimine gelmek istiyor?.

Cumhurbaşkanı sayın Erdoğan Pazartesi günü Jandarma ve sahil Güvenlik Komutanlığındaki mezuniyet töreninde çok önemli mesajlar verdi ve çok anlamlı konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan; “Yunanistan’a yapılan askeri yığınağı gördüğü halde, hala savunma sanayisi atılımlarımızı eleştiren varsa, stratejik öngörüsünü kaybetmiş demektir.” Dedi.

ABD sözde Strateij müttefik, asla dost bir ülke değildir, ülkemizi bugüne kadar MANDA himayesi ile yönetmeye çalışmıştır, taki 2002 yılına kadar, hatta biraz daha ileriye gidelim 2016 hain DARBE ihanetine kadar!!!

15 Temmuz 2016 tarihi Türk milletinin yeniden uyandığı, yeni bir Kurtuluş destanı yazdığı gündür.

Satılmış beyinler, her ne kadar kahpe FETÖ hainini Cumhurbaşkanımızı  suçlayıcı dil kullanmış olsa da, FETÖ ihanetini gören, tespit eden ve kahpeliğe  DUR diyen Cumhurbaşkanımızdır.

20 yıl önce olduğu gibi ülkemizi ABD nin ileri karakolu olarak görenler halen bu özlem içinde Cumhur İttifakını yıkmak isteseler de Allah’ın izni Türk halkının tertemiz oyları ile yine 2023 seçimlerinin galibi Cumhur İttifakı partiler ve Cumhurbaşkanı olarak da sayın Recep Tayyip Erdoğan seçimlerin galibi olacaktır.

Bizler resin bütününe bakıyoruz.

Resmin Tokat ve Niksar kısmına bakarsak, iş tehlikeye düşer, seçimlerde dalgalanmalar yaşanır.

Bizler Türkiye resmini, sayın Cumhurbaşkanımızın baktığı taraftan bakıyoruz.

Jandarma ve sahil Güvenlik Komutanlığının yeniden teşkilatlanmasının bugünkü kazanımlarına, devletin bütün Güvenlik birimlerinin koordineli bir şekilde çalışması sonucu nasıl büyük başarılar ve hainlerle mücadelede başarı sağlandığını görüyoruz.

Resmin bütününü bırakıp, Niksar kısmına bakarsak sıkıntılar çoğalır, büyür ve seçimleri riske sokacak sonuçlar çıkar.

Bizler Niksar’da, tokat’ta yapılması gereken hizmetlere değil, Türk milletinin huzur ve mutluluğu için neler yapıldı?, ona bakarız.

Türk ve Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti devleti için yapılan İHA-SİHA ları görmezden gelirsek, Savunma Sanayi Başkanlığının bünyesinde yapılan savunma sanayi araçlarını görmez isek Türk milletine ihanet etmiş oluruz!!!!

10 yıl öncesine kadar, MANDA YÖNETİMİNE TABİ OLAN TÜRKİYEDEN, artık HÜR VE BAĞIMSIZ TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI OLMAKTAN GURUR DUYDUĞUMUZU İFADE ETMEK İSTERİM.

Şairin dediği gibi; HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM” sözlerini kendimize rehber edinerek yaşıyor, Ülkemle, Savuna Sanayimle, Silahlı Kuvvetlerimle ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’la gurur duyuyoruz.

Evet; zor günlerden geiyoruz.

S400 leri alan Hükümete karşı gelen, İP genel başkanı Meral Akşener; “S400 leri Sarayı korumak için almışlardır” diyerek ülkemizin güvenliği için alınan savunma sanayi araçlarını küçümseyen Hükümeti suçlayan bir siyasetçi ve eski İçişleri Bakanlığı yapmış kişi, bugün sınırlarımızda ABD nin Yunanlıların egemenliğinde olan adaları her modern silahlarla donatması karşısında suskun kalıyorsa, artık bu suskunluğun hesabını Türk milleti 2023 seçimlerinde Akşener ve Kılıçdaroğlu’ndan soracaktır!!!!!

Ülkemizi MANDA yönetiminden kurtulması için yabancı ülkelere verilen 50 milyar Doların daha verilmemesi için ENERJİDE bağımsız Türkiye Cumhuriyeti devletinin olmasını arzulayan ve gece gündüz demeden çalışan eski Enerji Bakanı sayın Berat Albayrak’ı algı operasyonları ile saf dışı bırakan, Maliye Bakanı olarak ülkemiz hazinesinde bulunması gereken ALTIN rezervlerini ülkemiz Hazinesine gelmesini sağlayan ve kazandıran sayın Berat Albayrak’ı yapılan ALGI OPERASYONLARI ile saf dışı bıraktıran zihniyet ülkemizi ABD nin MANDA YÖNETİMİNE TABİ TUTMAYA ÇALIŞAN ZİHNİYETTİR.

Evet;2023 seçimleri zorlu geçecektir ama, Türk milleti resmin bütününe bizler gibi kattığı için Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde asla sıkıntı olmayacaktır.

Milletvekili seçimlerinde sıkıntının durması içinde AK Parti teşkilatları dürüst ve ilkeli, sayın Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği hedefler doğrultusunda halkla bütünleşirlerse sıkıntı olmayacaktır.

Günün Sözü; Sana verilen geç rızıklar, yakın olan rızıklarından daha hayırlı olabilir, o halde sabret ve Allah’tan yardım dile.