Cemalettin Bilgin

KATLİAMDAN KURTULMAK!

Nasıl başlasak?, nasıl devam etsek?, nasıl sonuca gitsek?

Türk milleti olarak sürekli badireler atlatıyoruz, hainliklerle karşılaşıyoruz, son zamanlarda karşılaştığımız ihanetleri görünce, hiç tereddütsüz TÜRK MİLLETİ OLARAK KATLİAMDAN KURTULMUŞUZ demekten kendimizi alamıyoruz!.

Bu ülkede 40 yıldır neden TERÖR bitmedi? sorusunun cevabını şifreler çözüldükçe  anlıyoruz.

Terörün şifreleri kimlerde? Bu ülkenin makam ve mevki verdiği insanlarda.

40 yıllık terörle mücadelede devletin kurumlarında çalışan her insan yetkilidir ve sorumludur!.

Terörle mücadelede en etkili ve yetkili çalışma grupları içinde olanlar Türk Silahlı kuvvetleri ve Emniyet teşkilatıdır.

Ülkemizde çivinin çıktığı gün, 15 TEMMUZ İHANET DARBE GİRİŞİMİDİR!.

BİZLER 15 TEMMUZ’u sıradan bir gün olarak görmedik, sıradan bir ihanet kalkışması olarak da görmedik!.

15 Temmuz ihanet girişimi Türk milletinin uyanış, yeniden diriliş günü olarak görüyoruz.

Türk Silahlı Kuvvetlerimiz yurt içinde ve yurt dışında terör operasyonu yapıyor, ses ABD den, Yunanistan’dan gelmesi gerekirken, yurt içinden geliyor hemde Türk Silahlı Kuvvetleri içinde önemli görevlerde bulunmuş Uçak Pilotlarından, emekli Amiral ve Generallerden geliyor!!!

40 yıldır bu ülkede terör nasıl bitsin?

Düşünün bir ülkeyi!. 40 yıldır 1 Trilyon Dolar terör mücadelesine para harcamış bir ülkeyi!!!

Demek oluyor ki; terörle mücadelede para yetmiyor, terörle mücadelede vatan evlatları gerekiyor, vatan evlatlarının arasına girmek isteyen hainlere fırsat vermemek gerekiyor!!!

Türkiye Cumhuriyetinin bu güne kadar ayakta kalmasının ne kadar önemli olduğunu bugün daha iyi anlıyoruz!.

Emekli bir pilotun PKK kanalına çıkıp orduyu eleştirmesi terörün neden bitmediğini daha iyi anlatamazdı bize!.

Bir emekli Amiral çıkıyor terörist Selahattin Demirtaş’ı savunarak “Türkiye için Selahattin bey şans” diyor, bu eli kanlı katilin kimlerin katledilme emrini verdiğini nasıl unutuyor?

Günümüz teknolojisinin varlığı, kimlerin ülkeye ihanet ettiğini çok net ortaya koyuyor, önemli.

Günümüz teknolojisi bugün kimlerin hain, kimlerin vatan sever olduklarını çok net ortaya koyuyor!, önemlidir.

Günümüz teknolojisi kıymetli.  Teknolojik imkanlardan dolayı konuşun ki hain kim, kahraman kim görelim. Konuşun ki tarih sizi kaydetsin ve çocuklarınız sizin utancınızla yaşasın. Konuşun ki gerçek yüzünüzü görelim!

Bu ülkeye ihanet eden; Taksim saldırısını devlet yaptı, Karkamış’a roketleri devlet attı.” diyen Selahattin Demirtaş var… Ona özgürlük isteyen bir CHP genel başkanı ve İP genel başkanı Meral Akşener  var… Onun siyasi çizgisini beğenen bir İBB başkanı var! bunların tamamını siyasi çöplüğe göndermek şart oldu, bunlar bu ülkede siyaset yapmamalıdır!!!

Garip bir zamandayız. Kürt analarımız PKK’yı protesto ederken, CHP  Kemal Kılıçdaroğlu ve İP genel başkanı Meral Akşener Selahattin Demirtaş’ı serbest bırakmak için oy istiyor..!

Ne garip değil mi? Bunları bizler yazmayalımmı?

Yılandan merhamet umanlar, her zaman yılanın zehiri ile zehirlenip, ölmeye mahkumdur!!!

İstanbul’daki bombanın patlatılmasından sonra 6 insanımız katledildi, 82 insanımız yaralandı. Gaziantep Karkamış ilçesine terör örgütü PKK/PYD/YPG tarafından atılan roket saldırısı yapıldı vatandaşlarımız katledildi.

CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu  ve İP genel başkanı Meral Akşener Türk Yargısı  tarafından terörist görülen Selalahattin Demirtaş’a övgüler yağdırmaktan geri durmuyorlar, Güneydoğuda Kürt Analarımız çocuklarını dağa kaçırıp teröristlik yaptırmak isteyen HDP binaları önünde tüm dünyaya seslenirken CHP genel başkanı Kılıçdaroğlu ve İp genel başkanı Akşener  Kürt Analarını ziyarete dahi gitmedi!!!

Büyük oyunlar oynanmaya devam ediyor.

Ülkemizdeki siyasi kirlilik almış başını gidiyor.

Ülkemizi ABD nin MANDA yönetimine tabi olması için CHP genel başkanı Kılıçdaroğlu ve İP genel başkanı Akşener olanca güçleri ile çalışıyorlar, ABD nin kontrolünde siyasi kirlilikle ülke yönetimini almaya çalışıyorlar!.

Ülkemizde terörle mücadelede en başarılı İçişleri Bakanı sayın Süleyman Soyluya neden belli bir kesim iftira ayarak yıpratmaya çalışıyor?.

İşte cevabı; “Terör saldırısını tertipleyeni de yakaladık. Eğer yakalamasaydık bugün Yunanistan’a kaçacaklardı. Amerikan Büyükelçiliği’nin taziye dilemesini kabul etmiyoruz, reddediyoruz”  SÜLEYMAN SOYLU

İçişleri bakanımıza söz söyleyenler kesinlikle terör örgütü destekçileri ve terör sevicileridir!.

Bu ülkenin terör belasından kurtulması gerekir.

Türkiye’nin ileri hamleler yapması, kalkınmasını tamamlaması için terör belasından kurtulması gerekir.

Kim ki;  İçişleri Bakanı sayın Süleyman Soylunun terörle mücadelesine mani oluyorsa, çelme takıyorsa, onun yıpranmasına neden oluyorsa biliniz ki o kişi, ya teröristtir, yada terörist sevicileridir!…

Terörist Selahattin Demirtaş bir gün kürsüye çıktı ve çözüm sürecinin bittiğini ilan etti. Beyaz Türklerin, FETÖ’cülerin ve Batılı mahfillerin kahramanı oldu. Peki, bu çıkışın Kürtlere faydasının ne olduğunu soran olmadı, neden?

Çözüm süreci  iyi yönetilemedi, iyi anlaşılamadı, her şeyden önce Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı etrafındakiler anlayamadı, dolayısıyla terör sevicilerde bu “çözüm sürecini” bahane ederek terörle mücadelenin başarısız olmasını sağladı!!!

Türk milleti olarak terörle mücadeleyi başaracağız.

Günün Sözü; Kıştan sonra yazı, nasip eden Rabbim. Bizimde sıkıntılarımdan sonra ferahı nasip et.

 

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.