yesilniksar

KANDİLE TÜRK BAYRAĞI DİKİLECEK

Ülkemizi 40 yıldır kana bulayan hain terör örgütü PKK nın yuvalandığı Kandil bölgesine inşallah Türk Silahlı Kuvvetleri en kısa zamanda Türk Bayrağını dikecektir.

Türk Silahlı Kuvvetlerimiz terör yuvası Kandile Türk Bayrağını dikmek için düğmeye bastı, inşallah zorlu bir mücadele sonrasında terör yuvaları temizlenecek 40 yıldır kan kusan hain yuvalar yok edilecektir.

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yurt içinde ve dışında terör örgütlerine yönelik olarak başlattığı başarılı operasyonlar deva ediyor, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan yaptığı bir TV konuşmasında terör yuvası Kandil bölgesine operasyonların başladığını ifade etti.

Türk Silahlı Kuvvetleri Kandil zirvesine adım adım ilerliyor, operasyonun başlamasından sonra leşlerin sayısı yüzleri geçmiş durumda.

Kandil bölgesi zorlu bir bölge olduğunu uzmanlar ifade ediyor, özellikle 1984 yılından beri bölgede bulunan teröristler, yaptıkları çeşitli sığınaklarla kendilerini uzun zaman koruma şansının olduğu sarp dağlarla kaplı olan bölgenin en sıkıntılı tarafı şayet dağların içinde kızaklı sistemlerle çeşitli silahları yerleştirdiler ise çok dikkat etmek gerektiği ifade edilmektedir.

Ülkemizi 40 yıldır kana bulayan Kandil bölgesi inşallah en kısa zamanda temizlenecektir, ülkemiz yalnızca Kandildeki terör yuvalarını temizlemek için mücadele yapmıyor ki, Suriye de meydana gelen iç çatışmalar ve bölgede var olan çeşitli terör örgütleri ile de mücadele yapmaktadır.

Türk Silahlı Kuvvetleri maşallah destan yazmaya devam ediyor, Allah Mehmetciğimizi yardım etsin Cenabı Allah tüm güvenlik kuvvetlerimizi hainlerin pusularından korusun. AMİN

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’e girmesinden dolayı yabancı insanlar çeşitli ifadeler kullanarak AFRİN operasyonunun durdurulmasını istemişlerdi, “AFRİN operasyonu dursun, AFRİN şehir merkezine girilmesin” diyen ne yazık ki bu ülkeyi yönetmeye talip siyasetçilerde var.

AFRİN operasyonu dursun diyen sayın Kılıçdaroğlu, operasyon çok şükür sağlıklı şekilde sonuçlanınca bu kez; “AFRİN operasyonunun bizler başından beri destekledik” demeye başladı, keşke sayın Kılıçdaroğlu işin başından itibaren Türk Silahlı Kuvvetlerini terörle ilgili mücadelesinde hep olumlu yaklaşım yapsa, güvenlik kuvvetlerimizin mora motivasyonunun bozacak açıklamalardan uzak kalsa, ama ne yazık ki Kılıçdaroğlu’na bilgi akışı sağlayanlar hep yanıltıyorlar!.

Fırat kalkanı operasyonu ile başlayan yurt dışı terörist avı, AFRİN operasyonu ile hayat buldu, inşallah KANDİL terör yuvasının temizlenmesi ile zirveye ulaşacaktır.

AFRİN operasyonunun başarılı bir şekilde tamamlanmasına neden olan Türk Silahlı Kuvvetlerine birileri çeşitli şeyleri bahane ederek saldırmaya çalıştıklarını görüyoruz.

Ülkemizi 40 yıldır terör boğuşturan yabancı güçlere ne yazık ki içimizden birileri de destek vermeye çalışıyor, siyasetçilerimiz her türlü terör örgütü yapılanmasına karşı çıkması gerekirken bazı siyasetçilerimiz siyasi iktidara saldırmak için terör örgütlerini desteklemiş oluyorlar, siyasetçiler dikkat etmelisiniz aksi taktirde Türk milleti bunun bedelini sizlere en ağır bir şekilde ödetmeyi bilir.

Bir önceki yazımda; “HALKLA BARIŞAN DEVLET” demiştim, gerçekten de Devletimiz artık Halkımızla barıştı, halkına zulüm yapmıyor.

Devletimiz halkımızla barıştığı için çok şükür içerdeki terör yuvalarını bertaraf ettikten sonra yurt dışındaki hainlerle de amansız mücadele yapmaya devam ediyor.

Türkiye Cumhuriyeti devleti artık halkı ile barıştıktan sonra, emin adımlarla ve kendinden emin bir şekilde ciddi ilerlemeler sağlıyor.

Devletle milletin barışması Cumhurbaşkanının köşkerde oturmayıp, halkın içinde dolaşması, çat kapı gariban insanların evlerine giderek, onlarla hasbihal etmesi ve yer sofrasında onlarla aynı çorbaya kaşık sallaması en çarpıcı nedendi.

Ülkemiz 40 yıldır terör belası ile mücadele yaptığı için gerçek anlamda kalkınmasını da sağlayamıyor.

İnşallah 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ülkemiz çağ atlamaya, yeni dev yatırımlar yapmaya devam edecektir.

Ülkemizde yaşana  sıkıntılar başka ülkede yaşanmış olsa idi o ülkeler darmadağınık hale gelirdi, çok şükür güçlü millet, güçlü ordu yapımız ile tüm ihanetleri bertaraf eden devletimiz, terör yuvalarının imhası için mücadele yaparken halkımızın refah seviyesinin yükselmesi içinde önemli hizmetlerine devam ediyor.

Seçimlere giderken siyasetin emin sigortası durumunda olan MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli  yaptığı açıklamalarla  halkımızın güvenini kazanmaya devam ediyor.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli Türk Silahlı Kuvvetlerine karşı yapılan çeşitli saldırılar dolayısı ile yaptığı şu açıklama bile yaşanan sıkıntıların boyutlarını ortaya koyuyor: “Neymiş, Cumhurbaşkanını alkışlamış. Ne yapacaktı? Yuh mu çekecekti? Muhtıra mı hazırlayacaktı? Protesto mu edecekti? Düşman mı sevindirecekti? Bu dil, Kandil dilidir. FETÖ ağzıdır. PYD, YPG üslubudur.” Diyerek AFRİN operasyonunun başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlayan komutana sahip çıkmıştır, halkın taktirini kazanmıştır.

İçerde ve dışardan gelen her türlü terör saldırıları karşısında ülkemiz ciddi yatırımlarına devam ediyor. Enerji bakanı sayın Berat Albayrak Enerji konusunda ciddi atılımlar yapıyor mesela dünyanın en gözde madeni olan BOR madeni ile ilgili yapılan çalışmalar ülkemizin her alanda birden çağlar atlayacağının müjdecisi olarak ortaya çıkıyor. Berat Albayrak açıkladı;  “Borda 2 bin kat katma değer sağlayacak Bor Karbür tesisimiz ile özellikle savunma sanayimizde kapasitemize büyük katkı sunacağız. Tonu 400 bin dolar olan yüksek teknoloji uç ürünleri üretebileceğiz. Bor Karbür tesis projemizi milletimize armağan ve emanet ediyoruz” diyerek geleceğe umut veriyor.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli seçim çalışmalarını sürdürürken Cumhur İttifakını oluşturan AK parti Milletvekili adaylarının olası hatalarına da dikkat çekerek, Cumhur İttifakına zarar verilmemesi konusunda da gerçekten devlet adamlığı vasıflarını en sağlam bir şekilde kullanıyor, sayın Devlet Bahçeli “Özellikle AK milletvekili adayları, kendinize dikkat edin, fitneye düşmeyin. MHP üzerinde oyun oynamaya kalkmayın. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan” dır. MHP’yi dışlamaya gücünüz yetmeyecektir. Bunu böyle bilin” diyor sayın bahçelinin uyarılarına dikkat etmek gerekir.

Türk milleti emin adımlarla geleceğe hazırlanırken, Kandil terör yuvasına Türk bayrağını dikme hazırlıkları tüm hızı ile devam ederken içimizde oluşturulmaya çalışılan fitnecilere fırsat verilmemesi için uyarılarına devam ediyor.

Günün Sözü: NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.