Ülkemizle gurur duyuyoruz.

İçimizdeki fesatlar olmasa, eşsiz ve en huzurlu ülkede yaşama mutluluğuna erişeceğiz.

Dünyayı küçük menfaatleri için yakıp kavurmaktan vazgeçmeyen vampir ruhlu ülkelere rağmen Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz çok şükür dimdik ayakta yoluna deva ediyor.

İçimizdeki “Fesatlar” olmasa ne ABD ne de AB ülkeleri vız gelir, eh Rusya’yı da unutmuyoruz.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan Tokat Havalimanı açılışından sonra devamında Tokat’lı Çiftçilerle buluşmasında önemli mesajlar verdi.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Tokat’ta ülke ve dünyaya verdiği mesajlar konuşulmazken, Çiftçilerle buluşmasında yaptığı sohbette; her akşam Manda Yoğurdu, içine bir miktar Kestane Balı, 3-5 Hurma ve Yulaf katarak yediğini söylemesi gündem oluştururken, fesatlıkta zirve yapan muhalefet partileri ve bazı yandaşları samimi bir şekilde söylenen sözleri çarpıtarak halkın kafasını karıştırmaya karıştırıyorlar.

Dünya milletleri ve devlet adamları ülkemize gıpta ile bakarken, vampir ruhlu ülke liderleri ülkemizi kıskanıp bölmeye devam ederken, ülkemizdeki fesat insanlar ülkemizin değerlerinin kıymetini bilmeden halen vicdansızca Cumhurbaşkanımızı eleştirmeye devam ediyorlar.

DÜNYADA FIRTINALAR ESERKEN, ÜLKE OLARAK BU FIRTINALARDAN ETKİLENMEMEK MÜMKÜN DEĞİLKEN, NE YAZIKKİ ESEN MELTEM RÜZGARLARINI FIRTINAYA ÇEVİRMEK İSTEYENLER VAR!.

O zaman şu güzel sözü söylemekte fayda var; Fırtınanın gücü ne olursa olsun, eğer Allah’ın safındaysan, her an seni bekleyen bir gökkuşağı mutlaka vardır”

Kim Allah’a güvenip dayanırsa, Allah ona yeter.

Evet; Kim Allah’a güvenip dayanırsa, Allah ona yeter, bu kıymetli hatırlatmayı yaptıktan sonra, hangi fesat düşünceler ülkemizde kaos çıkartmak isterse istesin Allah ona fırsat vermesin.

Dünya yanarken ve 3. Dünya savaşı çıkması için başta ABD sürekli yanan ateşsi körüklerken, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan Rusya-Ukrayna savaşının son bulması için mücadele ederken, ülkemizdeki bazı muhalefet partilerinin iç karışıklık çıkartmak için gayret sarf etmeleri düşündürücüdür!.

İstanbul’da gerçekleşen Rusya-Ukrayna ülkelerinin heyetleri savaşın durması için Cumhurbaşkanımızın düşüncelerini dinlemeden önce  heyetleri ziyaret ettiği zamanda her iki ülkenin heyetlerini oluşturan insanların Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ ayağa kalkarak alkışlamaları bizler için asla unutulmayacak bir anıdır.

  1. Dünya savaşının çıkması için vampir ülkeler ateşe benzin dökerken, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan dünya barışı için başlattığı çalışmaları dünya ayakta alkışlarken ülkemizdeki çirkin siyaset yapmak isteyenler, dünya barışı için yapılan çalışmaları görmezden gelip halen halkı yanıltan açıklamalar yapmaları düşündürücüdür ve üzücüdür!

Halen devam eden Ukrayna-Rusya savaşının son bulması dünya  insanlığı bakımından da önemlidir.

Devam eden savaş ilerleyen zamanlarda Dünyada gıda zincirinin kopacağını göstermektedir.

Ülkemiz çok şükür  Gıda konusunda sıkıntı  yaşamamaktadır ama, Gıda ihracatı yaparak ülkemizin gelir seviyesinin artması için yapılan çalışmalara mutlaka sıkıntı yaşatacaktır.

Ülkemizde yaşanmayan ama birleri tarafından yaşanması için sürekli kaos ortamı yaratmak isteyenler, Gıda zincirini bozamayacaklardır.

Rusya-Ukrayna savaşının en kısa zamanda bitmesi dünya insanlığı için, tabiki ülkemiz içinde önemlidir.

Küçük bahaneleri fırtınaya çevirmek isteyenler insanlar başarılı olamayacaklardır.

O zaman şu sözleri bir kez daha hatırlayalım.

ÜRETMEYE MECBURUZ;

ÇALIŞMADAN, YORULMADAN, VE  ÜRETMEDEN, RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI, ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞ MİLLETLER;

EVVELA HAYSİYETLERİNİ,

SONRA HÜRRİYETLERİNİ,

DAHA SONRADA İSTİKBALLERİNİ KAYBETMEYE

MAHKUMDUR.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Evet; gün konuşma değil, üretme zamanıdır.

Kim ki üreten sıkıntıya sokuyorsa, üretmek adına mücadele yapmıyorsa, Türk milletinin düşmanıdır, ülkemizde kaos çıkartmak için çeşitli senaryolardan bir tanesinin içinde yer almaktadır.

Gün üretme zamanıdır.

Gün birlik ve beraber olma zamanıdır.

Gün çalışmak, başarmak ve Gıda üretiminde daha büyük hamleler yaparak ülkemiz insanlarının Gıda zincirinin kopmamasına ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlayarak daha sağlıklı bir ülkede yaşamanın mutluluğuna erişmek zamanıdır.

Bir güzel hatırlata daha yapalım.

Kurt, yavrusunu alıp, koyun sürüsünü göstererek, Bak şu gördüklerin koyundur. Etleri çok lezzetlidir  Şu gördüğün çoban, ondan uzak dur,  Bu sırada yavru kurt, köpeği göstererek o kim demiş.

Kurt; Bizi asıl perişan eden işte o, bize benzeyip de bizden olmayandır demiş.

Bu sözler insanım diyen herkes için önemlidir.

Sonuç olarak bizler ülkemiz ile gurur duyuyoruz, tabiki Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan da.

Dünya da en güçlü olduğu iddia edilen devlet adamları katliamı seyrederken sayın Cumhurbaşkanımızın katliamı veya savaşı durdurması için yaptığı çalışmalar taktire şayandır.

Günün Sözü; Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz.