HER ÇÖKELİK SATANI YAYLACI SANMA!.

Güzel bir ata sözü.

Her gördüğün kişiyi insan sanma!.

İnsan gibi gözükür, şeytandan daha tehlikeli olur.

İnsan gibi gözükür, devlete ve millete ihanet eder.

İnsan gibi gözükür, en vahşi hayvandan daha vahşidir ve kahpedir.

Her işaret yapanı kendinden sanma!, öyle şeytanca yetiştirilen iki ayaklı insan kılıklı yaratıklar vardır ki, doğduğu anasını satar, emek verdiği babasına kahpelik yapar!.

Yaşadığımız dünyada pek çok figür vardır, her canlı için mutlak bir işaretlemeyi görmek mümkün.

Ülkemizde de siyasetçilerin kullandığı  pek çok, işaret vardır, bu işaretlerle kendilerini tanıtmaya çalışırlar veya işareti haince de kullanabilirler.

2023 Seçimlerine sayılı günler kaldı.

Sayılı gün deyince, birde bakmışsınız ki o sayarak beklediğiniz gün gelmiş, “haydin bakalı Bismillah” diyerek yola koyulursunuz.

Her seçim kendi içinde değerlidir.

Geçen Pazar günü Niksar merkezde ve köylerde Muhtar seçimleri yapıldı, bunun manası nedir?.

Ey siyasetçiler; bakınız çeşitli nedenlerden dolayı boşalan köy ve mahalle Muhtarlıkları için seçim yaptık ve sonuçlandı bu Muhtarlar 2023 yılına kadar mahallesine ve köyüne hizmet yapacaktır” dendi, bunu diyen Yüksek Seçim Kurulu, yapılan bu seçimi dikkate almayanlar, halen “erken seçim” diyenler, 1 ay önce yapılan ilçedeki seçimi de unutmasın!.

Millet seçimini yaptıktan sonra geçim derdine düşüyor.

Halkımız artık geçmişte olduğu gibi seçimlere kilitlenmiyor, oyunu kullanıyor, hayatın akışı içinde kendi hayatına devam ediyor.

Ülkemizde gündem hılı değişiyor.

Şimdi sırada PKK destekçisi HDP nin temize çıkartılma meselesini gündeme getirenler var.

Ülkemizi 40 yıldır kan gölüne çeviren kahpe bir terör örgütünün temize çıkması mümkün mü?.

Terör örgütü tam olarak imha olacak, örgüt içinde yer alıp terör eylemi yapmayanlar devlere teslim olacak, suç işleyenler de güvenlik kuvvetlerine teslim olup adalete hesap verdikten sonra her kes cezasını çektikten sonra zaten mesele kalmayacaktır.

Geçen gün İzmir’de bir eylem gerçekleşmiş, yapılan eylemde vefat eden insana yazık olmuş, lakin sayın Devlet Bahçelinin ifade ettiği gibi ipin ucu nereye kadar gidecekse gitsin, yapılan eylemde kimlerin parmağı varsa ortaya çıksın.

Her yapılan işaret bir partiye veya bir gruba mal edilemez.

Sahi bazı işaretleri yapanların hepsi, “ şu partilimi” oluyor?, eylem yapan kişi iki parmağını kaldırıp sonrada bir milliyetçi sloganı atmış olsa ne olacaktı?.

Parmak zafer işareti, slogan milliyetçi olacak, adını o zaman siz koyun bakalım!.

Sahiden eylemi yapan kişinin özellikleri nedir?, araştırılıp ortaya çıkacaktır.

Eylemin yapılması kimin işine yarayacak?.

Eylemi yapan kişi kesinlikle provakatör olduğunu düşünüyoruz.

Böyle bir dönemde, insanların geçim telaşına düştüğü bir zamanda yapılan eylemin derinlemesine iyi bakmak gerekir.

Birileri eylemi yapan kişinin “şu işareti yaptı” demesi ne anlam taşıyacak ki?

Eylemi yapan kişinin Türk milliyetçisi olduğuna inanıyorum.

Yapılan eylem İzmir’de yapılıyor, eylemi yapan kişinin resimlerine bakıldığında bir hayli silah meraklısı olduğu görülüyor.

Danıştay binasında eylemi yapan kişi, eylem sonrasında güya kaçarken çeşitli sloganlar atmış atılan sloganları uydurup ilk haber servisi yapmaya çalışanların sözlerinin tamamen uydurma söz olduğunu hepimiz biliyoruz.

Danıştay saldırısının faili yakalanmasa idi, AK parti iktidarını cart diye ikiye ayırmak isterlerdi, Allah’a şükürler olsun ki güvenlik kuvvetlerinin dikkatli oluşu eylemi yapan kişinin hemen yakalanması ile birlikte bir provakatör hareket son bulmuştur.

İzmir de eylem yapan kişi şayet yakalanmamış olsa idi, yine Cumhur İttifakı suçlanacak, eylemi yapan katil yakalanana kadar ülke genelinde muhalefet partileri iktidarı istifaya zorlayacaklardır!.

Ülkemize provakatör eylemler dün yapılıyordu, bugünde yapılıyor olması bizleri şaşırtmadı, yarında bir siyasi partiliye eylem yapılırsa biliniz ki aynı düşüncedeki insanlara eylem yaptırımlı olacağını unutmamak gerekir.

Niksar’da bir öğretmenimiz evinde öldürülmüştü!.

Eylemde vefat eden öğretmen sosyal demokrat düşünceye sahip olması, eylemin sol terör örgütü elemanının yapmasının üstünü örtmüştür, eylem sonrasında Niksar’da onlarca insan haksız ve hukuksuz olarak tutuklandı, günlerce aylarca insanlar haksız olarak tutuklu kaldılar.

Peki rahmetli öğretmeni öldüren kimdi?, sol terör eylemlerinde sıkça ismi geçen bir kişi.

Neden öldürülmüştü?, bunu tam olarak ifade etmek hatalı olabilir ama, eylemi yapan sol terör örgütü elemanı idi, öldürülen insanımız ise, kendi halinde mütevazi hayat yaşayan bir öğretmen idi.

Niksar’ın bir Fatsa ilçesine dönmesi için olağan üstü gayretler sarf edildi, lakin Niksar halkının sağ duyusu kardeş kanının akmasına mani oldu.

Niksar’da olaylar az mı idi?.

Bir ilçeye göre pek çok ilden daha fazla, olay oldu, insanlarımız haksızca öldürüldü, kahpe kurşunlarla gencecik insanlar kara toprağa düştü!.

Yazımızın başında ne demiştik?, “HER ÇÖKELİK SATANI YAYLACI SANA” dedik, her Kurt işareti yapanı milliyetçi katagorisine sokamazsınız.

Efendim eylemi yapan kişi “Kurt işareti” yapmış!.

Ne yapalım şimdi, herkesin parmağına ipmi bağlayalım?

Eylemi yapan kişinin ne işareti yaptığı, ne söylediği önemli değil, önemli olan eylemi kim, ve kimler ne için yaptırmış ona bakmak gerekir!.

Eylemi yapan kişi asla bir Türk milliyetçisi olamaz, yapılan eylemden Türk illiyetçilerinin bir kazancı olamaz ki!, hatta ilk anda halk içinde; “ayıp edilmiş, böyle bir eylem yakışmadı” diyerek vatan severler tepki bile verebilir.

Yapılan eylemin kime yaradığı belli.

Sıkışıp kalan, mahkeme koridorlarına sokulan HDP nin çıkış yolu olarak böyle eylemin yapılması ve hatta eylemlerin yapılma çabaları olacaktır.

Bundan sonraki günlere daha dikkatli olmak gerekir, bu eylemi bahane ederek kahpelik yapacaklardır.

Günün Sözü: OĞUL; HIRSIZ İÇERDE OLUNCA KAPI KİLİT TUTMAZMIŞ.