Dünya Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı  sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başarılarını konuşurken, ülkemizdeki muhalefet partileri HAZIMSIZLIK yaşıyor!

Hazımsızlığa ne yapmak gerekir?

Kimisi SODA içsin der, kimisi, Sarmusak Soğan tavsiye eder, kimisi de Doktor tavsiyesine uygun olarak sedyeye yapmasın tavsiye edilir.

Ülkemizdeki muhalefet partileri liderlerini ve yöneticilerini HAZIMSIZLIKLARINI gidermeleri için en güzeli Doktora sevk etmek gerekir, artık Doktorlar gerekeni yapsınlar.

Öyleye; halkın düşüncelerini dikkate  almayanlar, dünyada yaşananları görmeyenler. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanının dünyada her ülke liderinin saygı duyduğu çalışmaları gördükleri halde görmek istemeyenlere tavsiyemiz Doktor kapısını çalmalarıdır!.

Muhalefet partileri daha çok hazımsızlık çekecek.

2023 seçimleri yaklaştıkça Hazımsızlık zirve yapacak.

2023 seçimlerindeki sandıklar açıldığında Muhalefet parti liderlerinin Hazımsızlıkları artık son darbeyi yiyecek ve karınlarındaki besledikleri fazlalıklar patlayacak, finale çıkan Balkon konuşması ile zirveye çıkmış olacaktır.

Ah şu BALKON KONUŞMASI meselesi varya!.

Ülkemizdeki muhalefet parti liderleri 2023 seçimlerindeki sonuçları değilde, Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın BOLKONA çıkıp da yapacağı konuşmayı hazmedememe meselsi var!

NE TOKİ TARAFINDAN YAPILACAK ON BİNLERCE KONUT,

NE Ebedi Şehir Kompleksi’nde Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Tacikistan Cumhurbaşkanı İmam Ali Rahman, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko ile bir araya gelmesidir!

Ukrayna-Rusya savaşının bitmesi için yaptığı çalışma,

Nede dünyanın Gıda krizi yaşamaması için Ukrayna- Rusya ülkeleri savaşırken yapılan anlaşmalar!!!!

Ülkemizdeki Ana Muhalefet ve yavru muhalefet partilerinin liderlerinin en çok korktuğu şey, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden BALKON KONUŞMASIDIR.

Bir ülkede siyaset yapan ve devleti ele geçirmek için olağan üstü gayret sarf eden siyasi parti liderleri, Hükümetin HALKA sunduğu KONUT çalışmalarını eleştirmesi hangi ülkede yapılabilir?

Dünyada tek Türkiye’deki Ana Muhalefet ve beraberindeki yavru muhalefet partisinde Halka yapılacak olan hizmetler eleştirilir!

HALKTAN BEKLEDİĞİ DESTEĞİ ALAMAYAN MUHALEFET PARTİLERİNİN GERÇEK YÜZLERİ ŞİMDİ BİR KEZ DAHA ORTAYA ÇIKTI.

TÜRK HALKINA YAPILACAK OLAN KONUTLARIN YAPILMAMASI İÇİN VEYA HALKI KANDIRARAK MÜRACAATLARIN YAPILMAMASI İÇİN ELEŞTİRİ BAŞLADI!!!!

EVET; YANLIŞ OKUMADINIZ, TÜRK HALKINDAN YETERLİ DESTEĞİ ALAMAYACAĞINI ANLAYANLAR, TÜRK HALKINA RAĞMEN YABANCI ÜLKELERDEN DESTEK ALMAK İÇİN CUMHUR İTTİFAKINI YIKMAK İÇİN HER YOLU DENİYORLAR!!!.

Kim nasıl bir oyun oynamaya kalkarsa kalksın, Türk milleti en büyük oyununu 2023 seçimlerinde oynayacak, kendisine hizmet eden Cumhur İttifakı partilere oy vererek sandıkları patlatacaktır.

AB ülkeleri ENERJİ krizleri yaşamaya başlamışken, Türkiye asla Enerji krizi yaşamayacak, Enerji krizi yaşamayacak olan Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ŞANHAY BEŞLİSİ olarak ifade edilen toplantıda diğer devlet başkanları ile yaptığı sohbet toplantısındaki rahatlığı yaptığı öneli yatırım ve hizmetlerden dolayıdır.

Ne garip değilmi?

AB ülkeleri enerji krizi yaşayacağı için halkı enerji krizi yaşamayacak olan ülkemize tatile gönderme çalışmalarına rağmen ülkemizdeki muhalefet parti liderleri halen Cumhur İttifakını yıkmak için ABD ve bazı AB ülkeleri ile işbirliğine devam ediyor.

HALKA YAPILAN HİZMETİ ELEŞTİREN ÜLKEMİZDEKİ MUHALEFET PARTİ LİDERLERİNİN DIINDA BAŞKA ÜLKELERDE BÖYLE BİR HAZIMSIZLIK YAŞAYAN SİYASETÇİLER VARMIDIR?

Aslında pek şaşmamak gerekir!.

İP genel başkanı Meral Akşener İçişleri bakanı olduğu zamanda bir GENERAL’İN; “oraya gelirsem Yağlı kazığa oturturum” diyen kişi hakkında suskun kalıyor, Yargının bu terbiyesi adamda hesap sorması için yetki vermiyorsa, Dünya Liderlerinin bulunduğu sohbette Cumhurbaşkanımızın rahat tavırlarından rahatsızlık duyması normaldir!!!!

Dedik ya HAZIMSIZLIK, çok zor bir şey.

Siyasetçiler hazımsızlıklarını atlatmaları için tavsiyemiz, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan yaptığı hizmetleri beğenmek, onunla arada bir de olsa sohbet yapmaktır.

Hazımsızlık acı bir şey.

Ülkemizde %1 oy alamayanlar bir yuvarlak masa etrafında toplanmışlar, boş zaman harcıyorlar, aslında bu siyasetçiler harcadıkları zamanın bir kısmı ile sayın Cumhurbaşkanından randevu alıp onun önerileri doğrultusunda günlerini yaşamış olsalar daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu olurlar, asla HAZIMSIZLIK gibi bir sıkıntı yaşamazlar.

Birileri yine sosyal medyada esip üfürmeye başlamış, Cumhurbaşkanımızın Dünya Devletleri başkanları ile yaptığı sohbet toplantısındaki rahat görüntüden rahatsızlık duymuş, hemde kimler biliyormusunuz?, sözde SOSYALİST VE SOLCU geçinen tipler!!!!

Ula kardeşim Şanhay İşbirliği Teşkilatı 22.  Devlet Başkanları zirvesinde; Türkiye misafir ülke olarak katıldı, burada Rusya-Çin- Pakistan- Azerbaycan-Hindistan- İran-Özbekistan ve daha pek çok ülke lideri varken, Cumhurbaşkanımızın orada yaptığı sohbetten neden rahatsızlık duyuyorsunuz?

Artık SOLCULARINDA GERÇEK yüzleri ortaya çıktı, bunlar ne Rusya, ne Çin dostu değilmiş, bunlar GİZLİ ABD ajanları imiş, bizleri yıllarca “SOSYALİZM” savunmuşlar gibi kandırmışlar!!!!.

Bir not daha düşelim; Deniz Gezmiş’i ABD nin6. Filosunu protesto ettiği için “halk kahramanı” ilan edenler, bugün aynı kafadaki kişiler, ABD nin MANDA YÖNETİMİNE ülkemizi tabi tutmaya çalışıyorlar!!!!

Günün Sözü; Bir günah işlediğinde hemen tövbe et. İnsan suya düştüğü için değil, sudan çıkamadığı için boğulur.