yesilniksar

HALKLA BARIŞAN DEVLET!.

24 Haziran seçimlerine giderken devlet ile millet el ele barışmış bir şekilde gidiyor.

 

Türkiye Cumhuriyeti devleti artık halkı ile kavga eden değil barışmış bir şekilde seçimlerine gidiyor, ne mutlu Türk diyene.

Türkiye artık gerçek Demokrasi kurallarını uygulayarak ve hayata geçirerek yeni bir seçime giriyor, genç kızların ağızlarını kapatarak değil, başındaki eşarpları çıkartarak değil hür ve özgürce yeni bir seçime gidiyor, işte özlenen tablolar ortada.

 

Ülkemizde artık kanayan yüreklerle değil, gülen yüzlerle seçimlere gidiyoruz, daha güzel olacak, daha mutlu bir şekilde seçimlere gideceğiz, zaman hızla ilerliyor, hedefe ulaşmak için halkımız zamanın dolmasını bekliyor, gün bugündür, zaman bu zamandır tarih 24 Haziran 2018 Pazar günüdür.

 

Ülkemizde özgürlüklerin, insan haklarının zirve yaptığı bir dönemde yeni bir seçime gidiyoruz, tüm güzellikleri Cumhur İttifakını oluşturan siyasi partiler halkla buluşurken, siyasi güzelliği çirkinleştirmek isteyenlerinde olduğunu görüyoruz, her şeye rağmen huzurlu ve mutlu bir seçime doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde halkımız Cumhur İttifakını oluşturan partileri bağrına basmış, oy vereceği günü sabırsızlıkla bekliyor.

 

Ülkemizdeki siyasi güzelliği kirletmeye çalışanlar olsa da halkımız, yanlış yapan siyasetçileri elinin tersi ile itiyor, onların sözlerini dikkate bile almıyor.

 

Güzelliklerin zirve yapmaya çalışıldığı günlerde, insanların kafasını bulandırmaya çalışan siyasetçiler asla amaçlarına ulaşamayacak halkımız doğru ve yanlışları çok doğru bir şekilde değerlendirip sandıkta yanlış yapan siyasetçileri dersini verecektir.

 

Ülkemizdeki bazı muhalefet partileri seçimlere giderken yanlış yapmakta ısrarlı olduklarını görüyoruz. Ana muhalefet partilerinin genel başkanları  ve sözcüleri ülkemize ihanet eden hainleri görmeyip, ülkemizin güvenliğini sıkıntıya sokacak açıklamalarda bulunuyorlar, ülkemizin aleyhinde ve güvenliğini sıkıntıya sokacak olan siyasilere halkımız gereken dersi inşallah sandıklarda verecektir.

 

Demokrasi için, sağlıklı bir siyasi çalışmalar için ana muhalefet partisi çok önemlidir, ana muhalefet partisi demek, iktidara aday demek olmasına rağmen ne yazık ana muhalefet partisi genel başkanı ve sözcüleri, iktidarı karalamak adına yanlış sözlerde ısrar ediyorlar.

Ülkemizi 40 yıldır terör belası ile uğraştıran, her terör örgütü militanının yetiştirildiği kanlı Kandil bölgesi artık terör örgütlerine militan yetiştiren ihanet bölgesi olmaktan inşallah çıkartılacaktır.

 

Türk Silahlı Kuvvetlerinin, yurt dışından gelen terör belalarını defi için başlattığı operasyonlar bütün hızı le devam ediyor.

 

15 Temmuz ihanet darbe girişiminden sonra Türk silahlı kuvvetlerini ele geçirmek isteyen hain FETO terör örgütü çok şükür amacına ulaşamadı, ayrıca Silahlı Kuvvetlerini kullanarak darbe girişiminde başarısız olan FETO terör örgütü ikinci bir darbeyi kendi müttefik olduğu gruplarla birlikte Fırat kalkanı operasyonu ile birlikte yedi, buda yetmedi  AFRİN operasyonu ile birlikte sınırlarımızda terör örgütü ordusu kurmaya çalışan hain devletlerde darbe üstüne darbeler yiyerek ülkemizin bölünmesi engellenmiş oldu.

 

Türk Silahlı Kuvvetleri başarıdan başarıya koşarken, Ana Muhalefet partisi CHP sözcüsü sayın Özgür Özer “PKK Kandil de değil, teröristlerin olmadığı yere Türk silahlı kuvvetleri neden giriyor” diyerek feryat figan ediyor.

 

Bizler CHP sözcüsü sayın Özgür Özer’e şunu diyoruz; Yunanistan boş kayalıklardan oluşan Kardak adasına adamlarını çıkartarak ülkemize kafa tutmaya çalışırken iktidarı eleştiriyorsunuz neden Kardak adasına sahip çıkmıyorsunuz, dersiniz Kandil dağlarında  40 yıldır teröristleri besleyip ülkemizde kan akıtan terör örgütü PKK  nın yuvasını Türk Silahlı kuvvetleri yerle bir etmeye çalışınca, Türk Silahlı Kuvvetlerinin ne işi var dersiniz, yazık ediyorsunuz, siyaseti kirletiyorsunuz, göz bebeğimiz Türk Silahlı Kuvvetlerinin moralini bozuyorsunuz yapmayın be kardeşim, hani sizler Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal paşanın kurduğu parti idiniz, siz  ne oldu da terör yuvalarını yerle bir eden ve etmeye çalışan Türk Silahlı kuvvetlerinin operasyonlarına mani olmaya çalışıyorsunuz!.

CHP nin kurulmasını isteyen Gazi Mustafa Kemal paşamız Yunanlıları Egede Denize döktüğünü ne zaman unuttunuz?.

 

Türkiye Cumhuriyeti devleti artık güçlüdür, kendi savunma silahlarını kendisi yapan, yurt içinde ve dışında her türlü terör belası ile mücadele eden, ülkemizi 40 yıldır terör belası ile yıkmak isteyen hainlere fırsat vermeyen Türk Devletinin güçlü ordusu hainlerin yuvalandığı KANDİL bölgesine Türk Bayrağını Allah’ın izni ile dikecektir.

 

Kendi milleti ile barışan Türkiye Cumhuriyeti devleti artık çok güçlüdür, kendi savunma sanayisini kuran, her türlü ihanetlerle mücadele eden, kendi silahlarını üreten bir millet olmanın gururunu yaşıyoruz.

Siyaseti kirletmek isteyen ana muhalefet ve diğer muhalefet partileri yaptıkları yanlışlarda boğulacaklardır. Türk Silahlı Kuvvetleri güçlüdür, Güçlü Ordu-Güçlü Millet el eledir, bu birliği bozmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir.

 

Artık Türkiye Cumhuriyeti devletini yönetenler, kendi genç kızlarının başındaki eşarp ile kavga etmiyor, sen “şucusun, sen bucusun” diyerek halkına zulüm yapmıyor, her insan bu ülkede özgürce yaşıyor, özgürce konuşuyor, devlet artık kendi gerçek görevinin başında kendi Ordusunun daha güçlü olması için,  Savunma sanayisini geliştiriyor, kendi silahını üretiyor, Türkiye Cumhuriyeti Devleti kendisini korumak için yapamadığı savunma silahlarını istediği ülkeden alacak bağımsızlığa sahip bir şekilde yoluna devam ediyor.

Ülkemizdeki bazı muhalefet partileri şunu iyi bilmelidir; Türk devleti kendi savunması için S400 savunma araçlarını Rusya’dan  alır, kendi tankını yapar, kendi milli silahını üretir, bunları yaparken hiç kimseden emirde almaz.

Rusya’dan alınan S400 savunma sistemlerinin ülkemizin sınırlarını korumak için alındığını, İçişleri Bakanlığı yapmış olsan sayın Meral Akşener’e tekrardan hatırlatırız, kirli siyaset uğruna sayın Cumhurbaşkanımızı suçlamak için, Akşener şu sözleri sarf etmesi manidardır; “duyumlarıma göre S400 savunma sistemi Sarayı korumak için alınmış” diyen bir Cumhurbaşkanı adayını Türk milleti asla tercih etmeyecektir.

Günün Sözü: CUMHUR İTTİFAKI, BİN YILIN KARDEŞLİĞİDİR.

 

 

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.