yesilniksar

GÜÇLÜ MHP GÜÇLÜ TÜRKİYE

MHP ülkemizde ne kadar güçlü olursa bu ülkede siyasi istikrar o kadar sağlam temeller üzerinde oturmuş olur. “Güçlü MHP, Güçlü Türkiye” demektir.

Ülkemizde iki parti üzerinden oyunlar oynanıyor, en çok oyun oynanan ve belli mihraklar tarafından ele geçirilmek istenen parti MHP dir.

MHP nin başında sayın Devlet Bahçeli olmasa idi 15 temmuz ihanet darbe girişimi gerçekleşir ve ülkemiz sokakları Allah korusun kan gölüne çevrilir idi, çok şükür ki güçlü bir siyasi liderin MHP nin başında oluşu, hain darbe kalkışmasının gerçekleşmemesine neden oldu.

MHP ülkemizdeki siyasi partilerin içinde en genç ve dinamik kadrolara sahip bir parti olması dolayısı ile sürekli baskı altında tutulmaya MHP nin kirli ellerin eline geçirilerek 1980 öncesinden daha kötü günlerin yaşanasına çalışılıyor, çok şükür ki bugüne kadar hiçbir kirli düşünce bunu gerçekleştiremedi.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli hiçbir zaman siyasi ikbal peşinde koşmadı, devletin kurumları ve siyaset kurumları krize düştüğünde hep uzlaşmayı sağladı, en sıkıntılı siyasi krizlerin yaşandığı dönemde elini taşın altına koyarak ülkemizi vahim sonuçlardan kurtulmasını sağladı.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli tam bir devler adamı vasıfları içinde hareket ederek devletin ve milletin bekası için çalışıyor.

MHP teşkilatları Cumhur İttifakına şartsız, karşılıksız bir şekilde uygun hareket ediyor, Cumhurbaşkanlığı seçiminde MHP Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı destekliyor MHP sözcüleri konuşmaları içinde en çok Cumhurbaşkanlığı seçim sistemini savunarak; “Cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır, Cumhur İttifakı Halkın Aklıdır” diyerek sözlerine başlıyor ve konuşmalarını; “Cumhur İttifakı bin yıllık kardeşliğin devamıdır” diyerek halkımızın seçimlerde Cumhurbaşkanı adayımız olan sayın Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermesi isteniyor.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik olarak yapılan sözlü saldırılar karşısında yine çok duyarlılık göstererek yapılan sözlü saldırılar karşısında saldırıyı yapanlara karşı çok büyük tepki vererek destek vermeye devam ediyor.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli AFRİN operasyonunu yöneten Korgeneral sayın İsmail Metin’e sahip çıktı, CHP Cumhurbaşkanı adayı sayın Muharrem İnce sayın Metin’e yönelik olarak yönelik olarak STK ların vermiş olduğu yemekte Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı alkışladığı için; “apoletlerini sökeceğim” demesi üzerine sayın Bahçeli İnceye sert sözlerle cevap verdi, Devlet Bahçeli; “Neymiş, Cumhurbaşkanını alkışlamış. Ne yapacaktı? Yuh mu çekecekti? Muhtıra mı hazırlayacaktı? Protesto mu edecekti? Düşman mı sevindirecekti? Bu dil, Kandil dilidir. FETÖ ağzıdır. PYD, YPG üslubudur”  dedi.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli seçim çalışmalarına devam ederken seçim vaatlerini de vatandaşlarımıza taahhüt olarak bildiriyor.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçelinin seçim çalışmaları içindeki bazı sözleri ve seçim taahhütlerinden örnekler.

 

MHP Lideri Bahçeli: “Milliyetçi Hareket varsa, gelecek aydınlık, Türkiye teminat altındadır” diyor ve ekliyor. “Eğer Türkiye yeni bir işgal girişimine maruz kalırsa, bu defa hiçbir suçlu ve hain sağ kalamayacaktır.

Alayını cehennemin dibine kadar kovalar yediklerini içtiklerini burunlarından fitil fitil getiririz!” dedi, bu sözler 15 Temmuz ihanet darbe girişiminin ikinci kalkışması mesajları verenler için son ikazdır, bu böyle bilinmelidir.

MHP genel başkanı sayın Bahçeli yurt içinde ve dışında ülkemize ihanet etmeye kalkanlara mesajlarını verirken seçimlerde halkın dikkatini çeken taahhütlerini de ortaya koyuyor.

Bahçeli; “Yunanistan bizim propaganda ve tanıtım filmimizden rahatsız olmuş. Üstüne basa basa ilan ediyorum: Kıbrıs Türk’tür, Türk’ün yurdudur, Türk kalacaktır”, işte Türkün geleceği ile ilgili en çarpıcı ifadeler.

Bahçeli; “Kim ki, Cumhur İttifakı’nı dinamitlemeye kalkışırsa, biliniz ki, Türkiye’nin mahvına hizmet eden saat ayarlı alçaktır” diyerek Cumhur İttifakına olan desteğinin altını bir kez daha çizmiş oldu.

MHP nin mesajları çok açık ve net, “Ülkücüler, kadife eldiven içindeki demir yumruktur” muhteşem sözler, gerçekten de bu sözler her zaman hayat bulmuş anlamlı sözlerdir.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçelinin seçim vaatleri;

-Emekli Aylıklarındaki Eşitsizlikler Giderilecek

“Emeklilerimize Taahhüdümüz”.

-Şehit Yetimlerinin Tamamına İş Hakkı Verilecek

Şehit Yakınlarımıza Taahhüdümüzdür.

-Cumhur İttifakı Kazanacak Kadına Hürmet Artacak. Mutlu Kadın Huzurlu Türkiye’nin Teminatıdır.

-Şoför Esnafımıza Yıpranma Payı Hakkı Verilecek Şoförlerimize Taahhüdümüzdür.

-Atanamayan Öğretmenler Kademeli Olarak Ataması Yapılacak  Atanamayan Öğretmenlerimize Taahhüdümüzdür.

-Kadınların Siyasete Katılımı Cumhur İttifakı’nın Zaferi Olacak. Mutlu Kadın Huzurlu Türkiye’nin Teminatıdır.

-Kamuda Kadro Alamayan Taşeron İşçiler Kadroya Alınacak. İşçilerimize Taahhüdümüzdür.

-Gazilerimize ÖTV’siz Araç İmkanı Verilecek Gazilerimize Taahhüdümüzdür.

-Staj ve Çıraklık Süreleri Emeklilik Hizmetine Sayılacak  Çalışanlarımıza Taahhüdümüzdür.

-İşgalcilere, satılmışlara, kiralanmışlara, döneklere, döviz ve faiz lobisine karşı Cumhur İttifakı.

“pkk, fetö, ışid projedir. Bunlara destek veren, emellerine hizmet eden, haine hain diyemeyen siyasi uzantılar da proje olup çıkmışlardır. CHP, HDP, İP böyledir” diyerek önemli mesajlarını verdi, siyasi partilerin terör konusunda daha dikkatli ve duyarlı olmalarını ifade etti.

 

MHP Lideri Bahçeli: Milliyetçi Hareket varsa, gelecek aydınlık, Türkiye teminat altındadır” dedi ve ekledi.

Bayrağımız Bir, Bayramımız Bir! Aynı Bayrağın Altında Bayramlaşmaya ve Bir Olmaya Davet ediyoruz.

 

“Türk Milleti MHP’siz, MHP Milletsiz yapamaz!”.

MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ

Evet; seçimlere giderken MHP ülkemizin teminatı olmaya devam ediyor.

Tüm insanlığın, Türk ve Müslüman aleminin Ramazan Bayramı kutlu olsun.

Günün Sözü: Cumhur İttifakı, Milletin Aklı; Tokat’ın teminatıdır.

 

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.