yesilniksar

FİTNEYE FIRSAT VERME!.

24 Haziran seçimlerine giderken milletimizi bölmek ve parçalamak isteyenlere FİTNE çıkartmak isteyenlere fırsat vermemek gerekir.

Bizler sıradan insanlarız, bizlere karşı kurulan kumpaslar olduktan sonra ülkeme ve devlet adamlarımıza kurulan kumpasları, kahpelikleri artık yadırgamıyoruz, lakin asla mücadeleden vazgeçmiyoruz.

24 Haziran seçimlerine giderken FİTNENİN zirve yaptığını görüyoruz, kendilerini Ülkücü görenlerin başka parti flaması salladığını görünce bizler, Ülkücülüğü Türkücülüğe dönüştürmesine şahit oluyoruz.

Ülkücüler hiçbir zaman Türkücü olamaz, Türkücülerde asla Ülkücü olamazlar.

24 Haziran seçimleri çok önemli sahnelere şahit oluyor, inşallah ülkemiz aydınlık yarınların temellerini yeniden atacaktır. 24 Haziran seçimleri Yerli ve Milli olmanın aydınlık yarınlarının müjdecisi olacaktır.

Seçim çalışmalarına hızla devam ediyoruz seçim sahasında gördüğümüz güzellikler, MHP ye olan ilgi ve alaka ile bizleri mutlu ediyor, seçim çalışmalarında pek çok konuyu konuşuyor, çevremizde durum değerlendirmesi yapıyoruz.

24 Haziran seçimlerin galibi Cumhur  İttifakı olacaktır, bu güzelliği sahada buluna seçmenlerden alıyoruz, insanlarımız hiç tereddüt etmeden şunu diyor; “Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan” sözleri ile bizleri karşılıyor, bizlerde o nakarata; “MHP nin Cumhurbaşkanı adayı sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır” hatta MHP Cumhurbaşkanı adayını ilk açıklayan siyasi partidir, sayın Devlet Bahçeli erken seçim kararı alınmadan önce; Milliyetçi Harekat Partisinin Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’dır” diyerek MHP ye karşı oynanacak oyunların önünü kesmiştir.

24  Haziran seçimlerine giderken en büyük siyasi oyun MHP üzerinde oynanmıştır, oynanmak istenmektedir, tüm ihanetlere karşı MHP genel başkanı sayın Devlet  bahçeli olası provakasyonlara karşı seçmenleri uyarıyor dikkatli olunmasını istiyor.

MHP üzerinden oynana oyunlar çok şükür tutmadı tutmayacaktır da, MHP yi ele geçirmek için başlatılan kampanyalar  sonuç vermeyince, “MHP de siyaset yapacağız”, diyenler MHP nin ve Ülkücülüğü kullanarak kendilerine parti kurdular.

MHP li isen ve Ülkücü isen bu ismin sahipleri belli; MHP li olanlar ve Ülkücü olanların yuvası Milliyetçi Hareket Partisi çatısı ile Ülkü Ocakları çatısı altında olmak orada görev yapmak, orada hizmet yapmaktır.

MHP üzerinden oyunlar oynamaya çalışanlar, asla başarılı olamadılar olamayacaklardır da.

MHP yi ele geçirmek isteyenler şayet başarılı olsalardı, bugün ülkemiz kan gölüne dönerdi, FETO terör örgütü yaptığı 15 Temmuz ihanetinde başarılı olurdu, çok şükür ki ihanet içinde olanlar başarılı olamadılar.

MHP yi ele geçirmek isteyenler halen algı operasyonlarını yapmaya devam ediyorlar, MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçelinin AK Parti ile ittifak kurmasını eleştirenler, bir başka partinin propoandasını yaparak MHP yi sıkıntıya sokmaya çalışıyorlar, ama asla başarılı olamayacaklardır.

MHP ye şu veya bu nedenle saldıranlar, samimi değiller, amaçları MHP yi savunmak değil, MHP yi bölmek parçalamak hainlerin testisine su taşımaktır.

MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli AK parti ile seçim ittifakı kurarak MHP yi İktidar ortağı yapmıştır, aylardır yazdık ve yazıyoruz, AK Parti genel başkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı seçim sistemini ortaya koyarak %50+1 demesi bundan sonraki Cumhurbaşkanlığı seçiminde yani devlet yönetiminde MHP li kadroların varlığı ile mümkün olacağını ortaya koymuştur.

AK Parti genel başkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan çok stratejik bir hamle ile ülkemizde artık devleti yönetmenin kapalı kapılar arkasında çevrilecek dolaplarla değil, ülkenin çoğunluğunun istediği bir seçim sistemi ile yönetilmesini arzulamıştır.

Yeni Cumhurbaşkanlığı seçim sisteminin %50+1 demesi artık MHP li bir iktidarla mümkün olacağını ortaya koymuştur.

MHP genel başkanı sayın Bahçeli MHP yi iktidara taşımıştır.

Ülkemize karşı yapılacak olan tüm ihanetler karşısında artık AK Partili ve MHP li kadrolar güç birliği içinde olacaktır, 15 Temmuz ihanet darbe girişi bu kadrolar sayesinde defedilmiştir.

MHP genel başkanı sayın Devlet bahçeli büyük devlet adamıdır, yaşanan ve yaşanacak olan tehlikeleri önceden görüyor, devleti yönetenleri uyarıyor, devlet ve millet tehlikede olduğunda da siyasi ikbali bir tarafa bırakıp anında müdahale yapmayı biliyor.

MHP genel başkanı sayın bahçelinin şu açıklaması dikkate değerdir; MHP’nin seçim beyannamesini okur ve özellikle de cumhurbaşkanı adayı diye ortada dolananlarla mukayese ederseniz, göreceksiniz ki Milliyetçi Hareket Partisi fersah fersah ileridedir” diyor.

MHP yi ele geçiremeyen çeşitli senaryolar çizmeye devam ediyor. MHP genel başkanına çeşitli sözler ve iftiralar atarak meydanlarda halkı kandırmaya çalışanlar, İP Cumhurbaşkanı Meral Akşener’in, Türkiye’nin Rusya’dan satın aldığı S-400 hava savunma sistemiyle ilgili bir iddiada bulundu.

Akşener, “Büyük bir güvensizlik neticesinde sarayın korunması için alındığına dair bir duyum var. Umarım doğru değildir. Bir duyum olarak söylüyorum” diyor.

Türkiye Cumhuriyeti devletini yönetmeye talip olan bir insanın S400 savunma sistemlerini ne işe yaradığı bilmiyorsa, bırakınız bir ülkeyi yönetmeyi bir siyasi partiyi dahi yönetmesi düşündürücüdür!. Ayrıca 40 bin kişinin katili bir terör örgütünün siyasi ayağını temsil eden Selahattin Demirtaş’ın  cezaevinden çıkması için mücadele yapan İP Genel başkanı Akşener’in MHP veya Ülkücüler üzerinden siyaset yapması asla kabul edilemez.

MHP liler ve Ülkücüler asla Fitne ve Fesat içinde olanlara fırsat vermeyecektir, gerçek Ülkücüler MHP ile omuz omuza seçim sahasında MHP nin başarısı için mücadele vermektedir, diğerleri Türkücü olarak ayrılmıştır.

Günün Sözü: ÜLKÜCÜLERLE, TÜRKÜCÜLERİN MÜCADELESİ BAŞLADI.

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.