Cemalettin Bilgin

FETÖNÜN SİYASİ AYAĞI ÇÖZÜLÜRMÜ?

FETÖ terör örgütünün siyasi ayağını aramaya çıktık bakalım, ayağını bulamazsak da, pantolonun paçasından tutmaya çalışalım.

Bizim sorumluluk alanımız Niksar, sonra yakın komşu ilçelerimiz, sonra il hudutlarımız ve sonra Ankara. Bu düşüncelerimize itiraz eden olur mu?.

Efendim şu seçim idi, bu seçim idi derken, seçimler çok şükür bitti, ülkemiz 4 yıl bir seçim görmeyecek,  yani seçim tedirginliği yol artık.

AK Parti Niksar ilçe başkanı Kemal Yılmaz kardeşim 19 Temmuz 2019 tarihinde sosyal medya sayfasında aşağıdaki paylaşımı yapmış;

Kemal Yılmaz; Fetöye karşı durmayan, işi sulandırmaya çalışan herkes ya doğrudan fetöcüdür yada işbirlikçidir. Sonuç aynı kapıya çıkar” demiş, bende sayın ilçe başkanı kardeşime şunları yazdım;  Cemalettin Bilgin Hocam Ak Parti ilçe başkanı olarak Fetö terör örgütune ait olan Niksar daki Fen dershanesi hakkında hiç bir açıklama yapmadınız, artık seçim bitti firkrinizi alalım, FETÖ İHANETİ ile nasıl mücadele yapılmalı? “adam benden” diyerek suskun kalmak mı? mücadele yapmak” dedim!.

Gerçekten merak ediyorum FETÖ terör örgütünün siyasi ayağı varmı?, yokmu?.

Bir terör örgütünün siyasi ayağı var ise, terör örgütü tamamen ortadan kaldırılacak ise, iş adamı, köylü, çiftçi, esnaf, memur, boş gezer insanlar içinde FETÖ terör örgütü yapılanması var ise, siyasi partilerde olmaması yani örgütün siyasi ayağı mutlaka vardır.

AK Parti ilçe başkanı Kemal Yılmaz kardeşimiz ciddi bir paylaşım yapmış, okuyunca düşündüm, düşündükçe yine okudum.

Ne demiş kıymetli başkan kardeşim; Fetöye karşı durmayan, işi sulandırmaya çalışan herkes ya doğrudan fetöcüdür yada işbirlikçidir. Sonuç aynı kapıya çıkar” demiş!, doğru bir söz, anlamlı söz, bende işin aslına ulaşmak için kıymetli balkana katkı sağlamaya çalışıyorum.

Bizde;  VUR kaç olmaz!. Söylenen sözümüzün arkasında dururuz, arkasında durmayacağımız sözü söylemeyiz.

Dedik ya;  mademki Ok yaydan çıktı, yaydan çıkan Ok hedefini 12 den vursun.

Sevgili AK Parti  ilçe başkanım, sözlerine aynen katılıyorum, seçim bitti artık, “seçimlerden dolayı bir oy kaygısı yok, kazanan kazandı, kaybeden kaybetti ve halkımız sizlerin söylediği sözleri sarf ediyordu, şimdi siz sarf ettiniz, sarf edilen sözün arkası dolmalı, halk ihanetin ayaklarının tamamen ortadan kalkmasını bekliyor.

Şimdi soruyoruz, FETÖ terör örgütünün yapılanmasında Niksar var mı?, yok mu?, var olduğu herkes tarafından biliniyor, çünkü en net deliller FETÖ terör örgütüne ait FEM dershanesi, Ana Okulu, 3 tane öğrenci yurdu, 2 tane Kırtasiye dükkanı, çok sayıda işyeri vardı, bunlardan 1 tanesi  FEM Dershanesi idi, Melik Gazi Eğitim Kurumları  A.Ş şirketi FETÖ terör örgütüne ait bir şirket idi, bu şirket bünyesinde FEM dershanesi Bengiler mahallesinde şu an “Özel Asrın Lisesi” olarak hizmete devam ediyor, diğeri 1. TOKİ konutları bölgesinde Ana Okulu olarak devam eden okul, okulun bina sahibi FETÖ terör şirketi değil. Ana Okulunun hizmet yaptığı bina bir şahsa ait iken o zamanki yetkililer okulun binası “FETÖ terör örgütü şirketine aitmiş gibi” işlem yapıp KAYYUM heyeti binaya el koydu, FETÖ terör örgütüne ait FEM dershanesi FETÖ terör örgütüne ait şirket bünyesinde iken ve sorumluları FETÖ terör örgütünün en etkili ve yetkili kişileri iken binaya el konmadı!. Bunun nedenini hiç sordunuz mu?.

AK Partinin ilçe başkanı sevgili hocam, sizin çok önemli iki sorumluluğunuz vardır, 1. sorumluluk siz iktidar partisinin Niksar’daki en yetkili insanısınız, sayın Cumhurbaşkanımızın ve aynı zamanda AK parti genel başkanı olduğu için, emirlerini harfiyen yerine getirmek zorundasınız. 2. sorumluluğunuz siz İslam dinini temsil eden İmam Hatip ve nesillere Kur’an ahlakı öğreten Kur’an Kursu hocası idiniz emekli oldunuz, Allah’ın emirlerinin yazılı olduğu Kur’anı çocuklara öğreten, sağlam, dürüst, karakterli nesillerin yetişmesi için yapmış olduğunuz mesleğin karşılığı olarak sizlerin dürüst siyaset yapması, doğruların karşısında dimdik ayakta kalmanızdır.

Yukarıdaki özelliklere sahip bir insan olarak siz Niksar’daki FETÖ ihanetine karşı mücadele yapmak mecburiyetindesiniz, bugüne kadar  sizlere bu konularda hiç soru sormadım!, nedeni sürekli seçim atmosferinde kaldık, ama artık seçimler tamamlandı, AK Parti önümüzdeki 4 yılı çok iyi değerlendirmelidir.

AK Parti 31 Mart seçimlerinde neden belediyelerin çoğunu kaybetti veya Ankara ve İstanbul seçimlerini kaybetti?, bunun nedeni belli, sayın Cumhurbaşkanımız FETÖ terör örgütü ile mücadele yaparken, sizler bu konuda hep geri planda kaldınız!. Yani Niksar’da var olan gerçekleri gördüğünüz halde şu veya bu nedenle yaşananlara pas geçtiniz, Niksar’da siz bunu yaptınız, Ankara’da, İstanbul’da sizler gibi teşkilat mensupları da aynı davrandı, bu sorumsuzluklarınız sayesinde Ankara ve İstanbul seçmeni AK Partiye 2023 seçim uyarısı yaptı!.

Sizler AK Partinin yetkilisi olarak artık halkın göreceği şekilde mücadele yapmak mecburiyetiniz vardır.

Bizler;  FETÖ terör örgütüne ait olan FEM dershanesini devletin elinden kaçırmak isteyenlerle tam 2.5 yıl mücadele yaptık, çok şükür sizlerin yapması gereken veya mücadelemize destek vermesi gerekenler bizleri yalnız bırakmasına rağmen, bizler devletten kaçırılmak istenen 5 milyon TL değerindeki binayı devletimize geri kazandırdık, devletimizin yetkilileri bizlerin yaptığı mücadeleyi haklı buldu ve dedi ki; “bu bina devletinmiş el koyuyoruz” dedi ve FETÖ terör örgütüne Bengiler caddesindeki FEM dershanesi olarak bilinen, sonra terör örgütünden alınarak Özel Asrın Lisesi olarak açılan bina devletin Maliye Hazinesine kayıp yapılmış oldu.

AK Partide yapılan en büyük hatalardan bir tanesi şudur, AK Partinin pek çok yetkilisinin  FETÖ terör örgütü ile mücadelesini samimi bulmadı, yukarıda ifade ettiğim gibi, bizler devletin olması gereken 5 milyon TL değerindeki binaya sahip çıkıp devletimizin olması için 2.5 yıl mücadele yaparken, sizler AK Partinin başkanı veya yetkilileri olarak kenarda beklediniz, bizlerin 2.5 yıl mahkeme koridorlarında, FETÖ mücadelesi yaparken sizler izlediniz, artık izleme zamanı bitti, bizler mücadelemizde başarılı olduk ama yorulduk, şimdi halkımız sizlerden samimi mücadele bekliyor, nasıl mı?.

Bengiler caddesinde bulunan FETÖ terör örgütünün şirketinden alınan  FEM dershanesinin artık devletin bir okulunu açarak binanın sağlıklı hale gelmesini sağlamaktır, ayrıca yapılan mücadele sonunda, terör örgütünden mal almanın suç olduğunu ve bina satışının yanlış olduğunu, yapılan yanlışların üzerine gideceğinizi, devletin kurumlarında satışa kimler neden oldu ise onlar hakkında “suç duyurusu” yapacağınızı, yazılı olarak açıklama yapmanız, seçmenin gönlünü alacak, halkımız AK Parti yetkililerinin FETÖ mücadelesine inanmış olacaktır!…

Bizler mücadeleye gövdemizi koyduk, lütfen sizlerde AK parti yetkilileri olarak elinizi taşın altına koyun, halk size inansın, aksi taktirde 2023 seçimi sıkıntıların yaşanacağı seçim olacaktır.

Türk milleti FETÖ terör örgütünün siyasi ayağının ortaya çıkmasını istiyor, sizler Niksar’dan başlatın, halk AK Partinin 2002 yılında kurulduğu günkü samimiyetini görmek istiyor.

Günün Sözü: BEN DOSTLARIMI RUHUMLA SEVERİM, ÇÜNKÜ RUH  hiçbir zaman ÖLMEZ.

 

 

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.