yesilniksar

FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNE KARŞIYIM AMMA!..

Birileri kendilerini çok hünerli görüyor ve bizlerin aklı ile alay etmeye çalışıyor.

Birileri; “BEN FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNE KARŞIYIM AMMA” diyerek başlıyor, sonra  kendisinin veya kendilerinin çok iyi eğitimci ve vatan sever olduklarını ifade ediyor, sonra FETÖ terör örgünü çeşitli şekillerde savunacak hayat tarzını yaşıyor, bizde halk tabiri vardır; “yerseniz” diyerek ahkam kesmeye çalışıyorlar.

Şunu anlamak istiyoruz, FETÖ terör örgütü ile nasıl mücadele yapılır?.

Bizler FETÖ terör örgütü ile mücadele yapıyoruz kendi çapımızda, bakıldığında bu ülkede yaşayan herkes FETÖ terör örgütü ile mücadele yapıyormuş!, veya öyle gözüküyorlar, ama işin içine mücadele girince, mücadele yaptığını iddia edenlerin çoğu; “anamın adı döndü, bende döndüm” sözüne layık bir şekilde mücadele yapmadıklarına şahit oluyoruz.

Gerçekten bir terör örgütü ile nasıl mücadele yapılır, bunu halen anlamamakta ısrar edenler var, bu ısrarına devam edenlerin nasıl bir düşünceye sahip olduğunu  anlamaya çalışırken, bunların Kripto FETÖ olduğunu düşünenlerdenim!..

Ülkemizde halen çözülmeyi bekleyen Kripto FETÖCÜLERİN olduğuna inanıyorum inşallah güvenlik kuvvetlerimiz bu hainleri en kısa zamanda bulacak adalete teslim edecektir, aksi taktirde devlet adamlarımızın hayati tehlikesi devam ediyor.

Kripto FETÖCÜLERİN en büyük özelliği kendilerini saklamaları, saklarken gerçekten vatan ve milletini seven insanlardan daha hızlı hamleler yaparak etkili ve yetkili insanlara yakın olmak için büyük çaba harcadıklarını düşünüyoruz.

Gerçek vatan ve millet sevdalısı insanlar en yetkili insanlara yaklaşırken normal insani duygularla yaklaşır işini yapar geri çekilir, ama kripto hainler amaçlarına ulaşmak için yapmayacakları alavere  dalavere yoktur, her türlü kılığa girip hainliklerine ulaşmakta her şey onlar için mubahtır.

“Şeytan ayrıntıda gizlidir”  sözü günümüzde hayat bulan bir sözdür, birileri hainliklerini gizlemek için dini ve milli değerleri en üst seviyede kullanmayı birinci görev sayarlar, dini ve mili sözleri her fırsatta kullanırlar, bugün bizlere iftira atarak kendilerini vatan sever sayanlar olduğu gibi.

Yazımızın başlığında ifade ettiğimiz gibi; “FETÖ TERÖR ÖRRGÜTÜNE KARŞIYIM!” dan sonrasına “amma” ekine bakınca işi çözmek sanırım daha kolay oluyor.

Bizler FETÖ terör örgütü ile kendi çapımızda mücadele yaptık yapmaya da devam ediyoruz, bugüne kadar ne yaptık?, sorusuna 2.5 yıldır Niksar’da FETÖ terör örgütü ile pazarlık yapılıp devletin malını gasp edenlerin yanlış yaptığını, devletin malı olan FEM dershanesinin devletin malı olması için mücadele yaptık, çok şükür ki, devletin malının gasp edilmesine göz yuman, yardım eden devlet memurları ve yetkilileri yanında, devletin malına sahip çıkan, devletin malı olan binayı, devletin Maliye Hazinesine kayıt yapan vatan sever insanlarda var.

Her şey açık ve net iken, kanunlar Terör örgütüne ait her şeye devlet el koymuş, devletten kaçırılan ve kaçırılmak istenen binalar, menkul ve gayri menkuller, 675 sayılı KHK ile “01.01.2014 tarihinden sonra yapılan satışlar 3. şahıslara yapılsa dahi geçersizdir” dediği halde, terör örgütüne ait olan FEM dershanesi 30 Mayıs veya 30 Haziran 2016 tarihinde satışı gerçekleşmiş, binanın resmi satışı 820 bin TL den işlem görmüş, örgütün satıştan elde ettiği paralar şirketin hesabında bulunmamış, satışı alan kişiler en kısa zamanda Niksar Belediyesinden işyeri açma ruhsatını alarak binanın kullanılması için çalışma yapmışlardır.

Devlet terör örgütü ile mücadele yaparken, bazı çalışmalar zaman içinde hayat bulmuş, ama her türlü hile yapılacağını bilen devlet yetkilileri  çıkarttıkları kanunla gerekli tedbirleri almayı bilmiştir.

Kendilerini akıllı sanan bizleri aptal yerine koymaya çalışan bazı yandaşların şu sözleri çok manidardır; “Garip ve yanlış olan, terör örgütü PKK’nın siyasi kanadı HDP’nin İstiklâl Marşı’mıza saygısızlığı değil, bu pervasızlığın ve aymazlığın hukuki ve yasal bir karşılık görmemesi. Dahası, bu milletin varlık manzumesinin sembolü milli marşımıza hem saygısızlık yapacaksın, hemde bu devletin hazinesinden besleneceksin.

Tarih böyle bir çelişki ve ayıbı kaydetmiş midir bilmiyorum. Sadece PKK’nın siyasi sözcülerini değil, onları meclise taşıyanları, sebep olanları tarih affetmeyecektir.”  diyor, yani pkk olunca ağzına ne gelirse yazıyorlar söylüyorlar, ama işin içine FETÖ terör örgütü girince iş ne hale geliyor bakalım; “Cemalettin. Bey demiyorum özellikle. İki cevabın benim canımı acıttı. Sen beni tanıyor musun? Benimle oturup iki kelam ettin mi? Benim fetö ile 35 yıldır mücadelemi biliyor musun? Her türlü ticari tarikatlere karşı amansız karşı duruşumu biliyor musun? Ticari basına ve Fetö’ye karşı yazılarımı okudun mu? Sen insanları kalbi ve gönlüyle mi değerlendiriyorsun yoksa dedikoduyla mı? Sen kalplerin içini biliyor musun? O bahsettiğin ve savaş açtığın insanla 30 yıldır tanışıyor ve 20 yıl da ortaklık yaptım kendisiyle. Ben ne kadar Fetö’ye uzaksam O’nun da o kadar uzak olduğunu biliyorum, Allah da biliyor diye düşünüyorum. Bir FETÖ kuyruğuna yapışıp insanların geleceğiyle oynamak, çoluk çoçuğunun nafakasıyla oynamak, onları devlet düşmanı haline getirmek en az FETÖ kadar tehlikelidir, lanetlenmelidir. Allah bunun hesabını mutlaka görecektir. Kahrolsun Fetö ve fetöcüler. Kahrolsun Fetö’yü kullanıp insanların hakkını gadpedenler. Kahrolsun bu ülkeye, dine ve millete zarar verenlere. Kahrolsun her türlü teröriste. Kahrolsun insanlığın başına bela olanlara. Kahrolsun yalancılara, sahtekarlara, ırz ve namus düşmanlarına. Bu yazı size karşı yazılan bir yazı değil. Benim felsefemdir. Benim köşe yazılarım da bu vatanperverlik, akıl, ahlak ve biraz da rehberlik üzerinedir. Okursan sevinirim. Kesinlikle sosyal media üzerinden cevap beklemiyorum. Çünkü cevap vermeyi gerektiren birşey yok. İyi günler” diyor. İsmini yazmadığım bu kişi benim yazıma gelen hakaret içerikli yoruma destek verdiği için burada paylaşma gereği duydum.

Peki pkk bu ülkeye ihanet ederken, FETÖ terör örgütü bu ülkeye pkk dan azmı zarar verdi?, pkk terör örgütü dağlara çıkarttığı masum çocukları ve gençleri terörist olarak yetiştirdi ülkemizi 40 yıldır kan gölüne çevirmeye çalıştı, elindeki imkanlar ve şartlar belli sınırlar içinde idi, FETÖ terör örgütü bu ülkeyi kuşatmak için insanların dini ve milli duygularını kullanarak son 3 yılda telafisi mümkün olmayan zararlar ve hasarlar meydana getirdi, on binlerce insanın hayatının kararasına neden oldu ve bizlerin yaptığı mücadele ne idi?, FETÖ terör örgütünden alınan binanın satışı usulsüzdür, terör örgütünden bina almak suçtur, bu bina devletin olsun” mücadelemizi verdik, bu mücadelemiz sonunda vatan sever devlet yetkilileri Özel Asrın Lisesi sahiplerinin aldığı binaya el koydu ve binayı devletin Maliye Hazinesine kayıt yaptı, bu mücadelemiz alkışlanması gerekirken, kendilerini vatansever sınıfına koyanlar beni en ağır hakaretler yaparak toplu içinde sıkıntıya düşmemi sağlamaya çalışıyorlar.

Ne demek oluyor?, pkk olunca pu kaka, FETÖ olunca; “Ben ne kadar Fetö’ye uzaksam O’nun da o kadar uzak olduğunu biliyorum, Allah da biliyor diye düşünüyorum. Bir FETÖ kuyruğuna yapışıp insanların geleceğiyle oynamak, çoluk çoçuğunun nafakasıyla oynamak, onları devlet düşmanı haline getirmek en az FETÖ kadar tehlikelidir, lanetlenmelidir.” Diyor, yani FETÖ terör örgütünden binayı alıp devletten gasp etmeye çalışanları korurken, bize kendince laf sokuşturuyor.

Şunu bilinmelidir, Türk ceza Kanunlarına göre ülkemizde hangi terör örgütü olursa olsun terör mensupları ile ticaret yapmak, yardım ve yataklık yapmak suçtur. Niksar Özel Asrın Lisesi sahipleri FETÖ terör örgütünden bina alarak suç işlemiştir, asla masum değillerdir, bunun hesabını biz değil tabi ki, ilk önce güvenlik kuvvetleri soruşturacak sonra adalet gerekeni yapacaktır.

Günün Sözü: GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.