yesilniksar

FETÖ MÜCADELESİNDEN ASLA TAVİZ YOK

Devletimiz FETÖ terör örgütü başta olmak üzere her türlü terör örgütü ile mücadelesine devam ediyor.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan başta FETÖ terör örgütü olmak üzere pkk ve uzantısı terör örgütleri ile mücadeleye kararlı bir şekilde devam edildiğini ifade etti ve mücadeleden asla vazgeçilmeyeceğini  dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; “FETÖ’yle mücadele konusunda vicdanları kanatan hususlar olduğunu duyuyorum. Bu ihanet çetesinin tam göbeğinde olduğu halde bir şekilde şu ana kadar adalete hesap vermemiş olanlar kurtulduklarını sanmasınlar” dedi, Cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun bizler bu düşünceleri her zaman savunduk ama bir türlü teşkilatlara anlatamadık, 2.5 senedir bizlere kan ağlatmaya çalışan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’da nasibine düşen hisseyi inşallah alacaktır, FETÖ terör örgütünden FEM dershanesini alan akrabalarını korurken, bizlerin FETÖ terör örgütü hakkında her yazdığı her yazıyı şikayet ederek bizleri mahkeme koridorlarında kalmamızı sağlayan bir, her devletin ve bulunduğu partinin siyasi kimliğini kullanarak bizlere sürekli baskı kurulmasını isteyen belediye başkanı mutlaka hesap verecektir, hesap verilmesini isteyen bu ülkenin Cumhurbaşkanıdır.

FETÖ terör örgütünden FEM dershanesini alanlarla ilgili yaptığım mücadeleden asla vazgeçmedim, çok şükür uzun bir mücadele verdim ama devletimin duyarlı yetkililerinin sayesinde FEM dershanesi (Özel Asrın Lisesi) olan bina, Hazineye 1 ay önce devredildi, şu an bina devletin hazinesinin olmuştur, yakın zamanda bina Milli Eğitim bakanlığına devredilecek ve o bina Niksar Kız İmam Hatip Ortaokulu olarak hizmet verecektir.

Cumhurbaşkanı sayın Erdoğan; “FETÖ’yle mücadeleyi hukuk devleti içinde yürütüyoruz. Dünyada, böylesine büyük bir saldırıya maruz kalıp da bizim kadar meseleyi demokratik hukuk devleti sınırları içinde götüren bir başka ülke yoktur”, dedi önemli açıklamalarda bulundu.

Bizler FETÖ terör örgütünden alınan Asrın Lisesi olarak kullanılan binayı alanlara; yanlış yaptınız devletin malını çalmak isteyenlere destek vermeyin, bu bina devletindir, terör örgütü devletten mal kaçırıyor sizlerde buna alet oluyorsunuz” diyerek aylarca yıllarca uyarıcı yazılar yazdım, yazdığım her yazıyı belediye başkanı Özdilek Özcan  kendisini “toplum içinde rencide” ettiğimi düşünerek sürekli şikayet dilekçeleri verdi hakkımda onlarca dava açılmasını sağladı, açılan davalardan berat ettim, ama aleyhimde söylemedikleri yapmadıkları, atmadıkları iftiralar kalmadı, inşallah her attıkları iftiralar ayaklarına dolaşmaya başladı, daha da dolaşacaktır, bizler vatan ve millet adına mücadele yaptık, belediye başkanı Özdilek Özcan ve çevresi bizlere iftira atıp baskı kurmaya çalıştı.

Yılmadık ama yorulduk, sonuçta zorlu bir hayat mücadelesi veriyoruz, her türlü baskı kuruldu, ama nafile devletimiz içinde yuvalanan FETÖ terör örgütü mensupları, sempatizanları ve Kripto FETÖCÜLERE rağmen devletimiz geç de olsa gerekeni yaptı, halen Özel Asrın Lisesi haksız olarak kullananlar öğrenci velilerine yalan konuşarak; “Cemalettin Bilgin yalan konuşuyor” diyerek zaman kazanmaya çalışıyorlar.

Şu unutulmasın, FETÖ terör örgününü dershanesinin el değişmesini sağlayanlar kimler ise, satışın yapılmasına hangi kurum yetkilileri göz yumdu ise, yüzlerce uyarıcı gazete haberlerine rağmen dershanenin satışına göz yumanlar, devletin olmasına mani olanlar devlete hesap verecekler, geriye dönük olarak işlem yapmayanlardan devlet hesap soracaktır.

Niksar Cumhuriyet Savcılığı FETÖ terör örgütü hakkında yazdığım onlarca ihbar yazsını dikkate almasa da, yapılan işlemlerin yanlış olduğuna dair yargının önemli noktalarında görev yapan değerli insanlarımızın uyarısı sonucu işin kapanmaması için dilekçe verdiğimin bilinmesini isterim.

FETÖ terör örgütü mücadelemiz 2.5 yılı aşkın zamanda sürdü, devam edecektir, kripto FETÖCÜLER ortaya çıkana kadarda devam edecektir, kim ne kadar iftira ve şantaj yaparsa yapsın vız gelir, ya hainler ve devlete ve millete zarar verenler adaletin karşısına çıkarak “bizler hatalıyız” deyip yaptıklarını itiraf edecekler, onlar gitmezler ise devletin güvenlik kuvvetleri gerekeni yapacaktır.

Cumhurbaşkanımız konuşmalarında şu hususlara dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Türkiye bu dönemden hem siyasi, hem ekonomik olarak çok daha güçlenerek çıkacaktır. Ülkemiz tüm engelleme çabalarına rağmen 2023 hedefleri ve 2053 ile 2071 vizyonu doğrultusunda yol almaya devam ediyor”, dedi, inşallah Cumhurbaşkanlığı seçim sisteminin kabul edilmesi sonrasında taşlar henüz yerine oturmadı ama, taşlar yerine oturduğunda 2023-2053 ve 2071 hedefine ulaşmış olacağız.

Devletimizin başkanı sayın Erdoğan önemli hedefleri ortaya koydu ve 53 senelik devletin vizyonunun yol haritasını ortaya koydu, 2071 yılı Müslüman Türk Devletinin  altın yılları içinde olacak, dünyaya Türk devleti damgasını vuracaktır.

Cumhurbaşkanı sayın Erdoğan;  “Türkiye’nin geleceğinde terör örgütlerine ve bu örgütlere kapı kulluğu yapan hiç kimseye yer yoktur. Bölücü örgütün belediye başkanı tayin etmesine de belediye imkânlarının şehir eşkıyalarına peşkeş çekilmesine de asla tahammülümüz olamaz”, diyerek pkk terör örgütü ile yapılan mücadeleyi ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan;  “Bağımsızlığımıza, bayrağımıza, ezanımıza, geleceğimize göz diken FETÖ ihanet çetesi mensuplarını, darbeye kalkıştıkları gecenin karanlığına hep birlikte gömdük. İçindeki hainleri temizleyen kahraman ordumuz, o günden beri zaferden zafere koşuyor” dedi, gerçekten de Türk Silahlı kuvvetleri maşallah zaferden zafere koşuyor, hem içerdeki hem dışardaki hainlere göz açtırmıyor.

Cumhurbaşkanımız ülkemizde savunma ve saldırı amaçlı yapılan milli silahlar ve savunma araçlarımız hakkında da düşüncelerini ifade etti.

Cumhurbaşkanı sayın Erdoğan; “Türkiye, millî projelerinden, millî kalkınma hamlesinden asla vazgeçmeyecektir. Hiçbir tehdit ve şantajın 2023 hedeflerimizle aramıza girmesine müsaade etmeyeceğiz.” diyerek, varılması gereken hedeflerden asla taviz verilmeyeceğini her şartta mutlaka Türk milleti olarak başarılı olacağımızı bütün dünyaya ilan etmiştir.

Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’ın ileri hedefleri  işaret ederken, üzülerek ifade edelim ki, AK Parti teşkilatları sayın Cumhurbaşkanımızın düşüncelerini paylaşmakta zorluk yaşıyor, teşkilatlar Cumhurbaşkanımızın hedeflerini tam anlayabilseler, ülkemizde yaşanan pek çok sıkıntı yaşanmaya bilir, ne yapalım bizden söylemesi.

Günün Sözü:  ANLAYANA SİVRİ SİNEK SAZ ANLAMAYANA DAVUL ZURNADA AZ.

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.