yesilniksar

ÇILGIN TÜRKLER, ÇILGIN ASENALAR!.

Cuma akşamı Niksar bir başka güzeldi.

Cuma akşamı Niksar’da Cumhur İttifakını oluşturan AK Parti ve MHP nin Ahmet Şafak konseri muhteşemdi, Niksar böyle bir güzelliği uzun yıllar yaşamadı.

Bu satırları seçim öncesinde ele almıştım, yani tarih 22 Haziran 2018 Cuma akşamı.

Seçimler başlayınca çeşitli etkinliklerle seçmene ulaşmak mümkün oluyor, seçim çalışmaları devam ederken bazı arkadaşlar “seçim öncesi sanatçı olarak Ahmet Şafak’ getirelim insanlarımız farklı bir gün yaşasın” diyerek çeşitli görüşler ortaya atıldı, son karar sanatçı sayın Ahmet Şafak’ın Niksar’a getirilmesine karar verildi.

Seçim çalışmaları hızla devam ederken sayın Ahmet Şafak’ın Tokat’ta ve Niksar’da konser yapma kararı kesinleşti, 21 Haziran 2018 tarihinde Tokat’ta konser vermesi planlanan konser Tokat’ta havanın çok yağışlı geçmesi sonunda Tokat konseri gerçekleşmedi, 22 Haziran tarihinde Niksar’daki konser gerçekleşmiş oldu.

Niksar’da Ahmet Şafak konserinin sponsorluğunu NİK-AKM ve ŞİFA Et Restoran işletmesi üstlendi, işletme adına sayın Alper Dirim gerekli destekleri vermiş oldu, gerçekleşen güzel konserden dolayı her iki işletme adına sponsorluğu üstlenen sayın Alper Dirim hocamıza teşekkür ederiz.

22 Haziran tarihinde gerçekleşen “Cumhur İttifakı Halk Konseri” muhteşem başladı muhteşem sona erdi.

Cumhur İttifakı Niksar’a ve Tokat’ta hayat buldu, bunun en güzel anlarından bir tanesi de MHP olarak yapılan her çalışmada AK Parti ve MHP genel başkanlarının sözlerinin hayat bulası için yapılan çalışmalardır.

“Cumhur İttifakı Halk Konseri” ifadesi MHP tarafından Cumhur İttifakına ne kadar önem verildiğinin bir göstergesidir, yapılan geceye binlerce insanımız katıldı, ayrıca MHP Tokat Milletvekili adayı olarak Avukat sayın Yücel Bulut ve Makine Yüksek Mühendisi sayın Serhat Bilgin, MHP Tokat İl Başkanı sayın Onur Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri MHP Tokat Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Bayçu Yamanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Niksar ilçe başkanı sayın Kemal Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri binlerce vatandaş katıldı.

Cumhur İttifakı Halk Konseri gerçekleşince meydanı dolduran binlerce insanın halk konserine gelip coşku ile katılım sağlaması, MHP Tokat Milletvekilimiz sayın Avukat Yücel Bulut’un konuşmasını sık sık alkışlamaları  Cumhur İttifakının halk tarafından benimsendiğini ve seçimlerde mutlaka zafere ulaşılacağı müjdesi verilmişti.

Niksar’da gerçekleşen Cumhur İttifakı Halk konserine katılan binlerce insan vardı, binlerce insan içinde bayanların konsere katılımı ve konserdeki coşkusu bir başka idi.

Kadınların bulunduğu her çalışma bir başka anlam taşıyor, her şeyi ile mükemmel hale geliyor, Cumhur İttifakı Halk Konserinde de güzelliklerin yaşanması bayanların sanatçıya eşlik etmesi ile mümkün oldu, bu arada gençlerimizi unutmuyoruz tabi ki her iki siyasi partinin gençleri hatta AK Parti ve MHP li gençlerin dışında başka siyasi partiye mensup insanlarında halk konserini izlemeye geldiğini biliyoruz, yapılan güzelliğe tüm halkımız destek vermiş oldu.

Cumhur İttifakı Halk konseri gece geç saatlere kadar devam etti, geceye damgasını MHP Tokat Kadın Kollarımız vurdu, sanatçı Ahmet Şafak’ın konserine eşlik ederek destek vermeleri, meydanda bulunan insanların sanatçıya desteğinin daha yoğun olmasını sağladı.

MHP Tokat Kadın kolları başkanı sayın Ayşegül Bayçu Yamanoğlu ve başkan yardımcısı sayın Emine Dilara Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerini seçimlerde gösterdikleri özverinden dolayı kutluyoruz, gerçekten de seçim boyunca muhteşem bir çalışma sergilediler ve konser gecesi Tokat’a hareket etmeden önce Cumhuriyet caddesi ve bengiler caddesinde yol boyunca slogan atarak MHP rüzgarının esmesine neden oldular ki, o manzarayı görmek gerekirdi.

Seçimlerim galibi her zaman bayanlar oluyor, bunun nedeni bayanlar söz verince sözlerini yerine getiriyor, seçim çalışmalarına başlayıp sonuna kadar götürüyorlar.

MHP nin en güçlü yanlarından bir tanesi de Bozkurt Asenaların kendi davalarına olan inançlarıdır, “Çılgın Türkler” sözü doğu bir söz tabi ki ama, Bozkurt Asenaların çılgın Türkler kısmında daha güçlü ve etkili olduklarını görüyoruz.

Cuma gecesi MHP nin Bozkurt Asenalarının yılmadan yorulmadan yürüyerek uzun yolları kat ederek slogan atmaları MHP ye olan bağlılıkları, bir Türk kadınının ne kadar güçlü olduğunun bir ifadesi olmuştur.

Bizler seçim çalışmalarını yürüten insan olarak saygıdeğer Tokat İl başkanımız sayın Ayşegül Bayçu Yamanoğlu ve başkan yardımcısı sayın Emine Dilara Yılmaz’ın o azimli ve kararlı çalışmalarını görünce; “bizler kendimizi çalışıyor olarak görmemek gerekir” diye düşündüm!.

Kadın günümüzde çok önemli noktada, kadının olduğu yerde güzellik var, sağlıklı ve huzurlu ortamlar var, kadın elinin değdiği her şey mükemmel hale geliyor.

MHP de artık Kadın rüzgarının daha fazla eseceğini düşünüyoruz, dürüst ilkeli ve disiplinli bir çalışmanın meyvelerini bu seçimde Tokat MHP kadın kolları almıştır ve Tokat’tan MHP bir Milletvekilimizi kazanarak TBMM ne gönderme başarısını sağlamıştır.

24 Haziran seçimlerinin üzerinden bir hafta geçti halen seçimler tartışılıyor, seçimlerin galibi Türk milletidir, siyaseten de MHP dir.

24 Haziran seçimlerine giren MHP ye saldırmayan kesim kaldımı?, MHP nin yerle bir olacağını söyleyenler ve MHP yi sürekli itibarsızlaştırıp algı operasyonları ile siyasi tarihten silmek isteyenler bugün güya günah çıkartmaya çalışıyorlar.

Bugün MHP ye el sallayanlar, kendisinin de MHP ye oy verdiğini söyleyip görüntü verenler, MHP ülke barajını aşamasa sanırım bugün MHP liler karşısında davul çalıp onlarla dalga geçeceklerdi, çok şükür mayası sağlam olan MHP tüm saldırılara ve ihanetlere rağmen dimdik ayakta kalmış mütevazi bir milletvekili sayısı ile ülkemize hizmet yapmaya kendisini adamıştır.

MHP ülkemizde her zaman alternatif partidir, MHP nin iktidar adayı olmaması için hiçbir neden yoktur, yapılan hatalar ve uğradığı ihanetler masaya yatırılıp sağlıklı bir teşhis konduğunda MHP Çılgın Türkler, Çılgın Asenalar sayesinde hak ettiği noktaya gelecektir.

Cumhur İttifakının kurulup devam etmesi önemlidir.

Cumhur İttifakını kuran  AK Parti ve MHP genel başkanlarının bu güçlü yapısına 24 Haziran tarihinde halkımız noter görevi yaparak oluşumu onaylamıştır, seçimin en önemli tarafı sanırım halkımızın güçlü yapıyı tasdik edip; yolunuz açık olsun başarılarınız daim olsun” mesajıdır.

Günün Sözü: Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir !!! Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!!!

 

 

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.