Bu Vatan Bizim, başka gidecek yerimiz yok.

Son günlerde birileri düğmeye basmış olmalı ki, 15 Temmuz ihanetinin ikinci kalkışması senaryoları dile getiriliyor.

Bu millet 15 Temmuz ihanetini nasıl ki bilinmeden  sonlandırdı ise, bundan sonra halkımız daha bilinçli bir şekilde gelecek her ihanet karşısında Çelik Zırhlı Duvardan daha güçlü bir şekilde ihanetin duvara çarpmasını sağlayacaktır.

15 Temmuz ihanetini yaşatanlar belli olduğu halde halkımız yaşanan süreçte ihanet içinde olanları izledi, devletin güvenli kuvvetlerinin görev yapmasını bekledi, ama bu kez böyle olmayacaktır, İhanetin kenarında köşesinde kimler gözüküyorsa yaşama şansı asla olmayacaktır.

15 Temmuz ihanetini kimlerin yaşattığını bilmeyen mi var?, her ihanetin içinde yer alanlar, ihanet şebekesinin rantını yiyenler bugün masum insanları ispiyon ederek kendilerini kurtarmış gözükseler de, halkın gözünde halen suçlulardır, halk onları hiçbir zaman affetmedi, taki ihanet şebekesi temizlenene kadar.

15 Temmuz ihanetini gerçekleştiren ihanet şebekeleri halk tarafından bilinmektedir, halkımız ihanetin son bulması için hainlerin ve hainlere yardım ve yataklık yapanları bilmektedir, ihanetin bugünkü boyutlarını halkımız tam bilemediği için 15 Temmuz gecesi ve sonrası halkımız ihanete direnç gösterdi devletin ve hükümetin yanında yer aldı, amma bundan sonrası böyle olmayacak, yaşanacak bir darbe girişimi sonrasında, ihanete teşebbüs edenler kulaklarından tutulup Niksar’da Kavlağan ağacında sallanmaya başlayacaktır!.

Hayrola şaşırdınız mı?, yok hiçte şaşırmayın, bu millet sizler gibi hainlerin bir daha bu topraklara ihanet etmemesi için gereken ders kendisi verecektir.

Kahpeliğin bu kadarına da Türk milleti asla izin vermeyecektir, bundan sonra halk kendi hukukunu, kendi kanunlarını devreye sokacaktır, neden mi?, kanunlar ihanetin yok olmasını durduramayıp ihanet yeniden ortaya çıkarsa, demek oluyor ki mevcut hukuk sistemi ve güvenlik kuvvetleri temizlikte sıkıntı yaşıyor, o zaman temizlik işini halkın yapması gerekiyor.

15 Temmuz ihaneti Türk milletinin 100 yılına mal olmuştur, binlerce masum insan ihanet şebekesinin süslü sözlerine inanmış bütün varlığı ile bu ülkeye faydalı insan olmak için ihanet şebekesine bilmeyerek dahil olmuştur, o nedenle binlerce insanın geleceğini karartan ihanet girişimi artık her şeyi ile ortaya çıkmış, ama henüz pislik temizlenememiştir, o nedenle bugün birileri “ikinci kalkışma olabilir” deniyor.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan; altı İbadet, ortası Ticaret, üstü İhanet” diyerek tarif ettiği FETÖ terör örgütü şebekesi artık hayat bulmayacak şekilde yok edilmelidir.

15 Temmuz ihanetinin temizlenmesi için devlet kurumları ciddi çalışmalar yapıyor ama, hainler o adar sinsi çalışıyor ki, çeşitli bahanelerle kendilerini saklamayı beceriyor, deşifre olmaması için olağan üstü gayret sarf ediyorlar.

İkinci 15 Temmuz ihanetinin gerçekleştirilmesi girişimleri zaten bir sonuç vermeyecektir, bizim tereddütümüz sayın Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bir zararın gelmesidir.

Hainler 1. Kalkışmayı bütün güçlerini kullanarak yapmaya kalktılar, ikincide kendilerinin mağdur ettiği insanların desteği ile yapmaya kalkacaklardır, aynı zamanda Güvenlik kuvvetlerini içinde olan temizlenemeyen hainlerin desteği ile karmaşa çıkartıp, çeşitli bahanelerle sokakları karıştırarak sonuç elde etmeye çalışacaklardır, ama nafile.

15 Temmuzda hainlerin ellerindeki tüm silahlara karşı direnip destan yazan Türk milleti, bu kez nasıl destan yazdığını tün dünya görecek, canlı yayınlarda ihanete kalkışanların cezalarının nasıl kesildiğini göreceklerdir!..

Kim ne derse desin beyler, Türk Milleti Devlet Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı seviyor, bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Ülkemizdeki ihanetler karşısında hep şunu düşündüm ve ifade etmişimdir. “Cenabı Allah Türk Milletini seviyor, Türk Milleti de Devlet Başkanımız sayın recep Tayyip Erdoğan’ı seviyor” yoksa bu kadar kahpelik ve ihanet karşısında dünyanın en güçlü ülkesi ABD bile dayanamazdı, hayatın gerçeği budur, bu böyle biline.

Ülkemizde 2. bir darbe teşebbüsü olur ise bunun en büyük nedeni sosyal medyayı hainlerin çok iyi kullanmasıdır, bilinmeyen bir yerde yapılan onlarca paylaşım Türk milletinin sinir uçlarını tahrip  edecek şekilde yayılıyor, pek çok asalak insanda, olmayan bir olayı “varmış gibi inanarak hainlerin değirmenine su taşıyor, bu nedenle 2. Kalkışmaya teşebbüs edilebilirler,  amma kim ne yaparsa yapsın, Türk milletine karşı yapılacak 2. ihanette milletimiz hiçbir siyasi ayrım gözetmeden hainleri kulaklarından tutup Kavlağan ağacına asacaktır.

Devlet Başkanımız sayın Recep ihanet şebekesi mücadelesine devam ediyor, ama çevresinde sıkıntılar mutlaka vardır, inşallah hainler başarılı olamadı yine olamayacaklardır.

Bizlerin Anadolu’nun bir köşesinden sayın Devlet Başkanımızın dikkatli!, olmasını isterken ona sahip çıkan çok sayıda vatan evlatları zaten var, ama yinede Dikkatli olmakta fayda var, çünkü hem Yargıda, hem Emniyette gizli kripto FETÖ ihanetine katkı sağlayanların olduğunu düşünüyoruz!.

Yargıda basit gibi gözüken kararlara bakıldığında bile FETÖ oyunlarının olduğunu görmek mümkün olduğunu düşünenlerdenim!.

Halen Emniyet birimlerinde  yapılan hataların FETÖ izlerini gösterdiğini düşünenlerdenim!.

Halen şu veya bu şekilde FETÖ kalıntılarının devletin önemli kurumlarında da olduklarını ve halen devletin kademelerine girmek için iyi niyetli samimi  insanları referans göstererek makamlara sızdıklarını düşünenlerdenim!.

Yazımızın başlığını; “BU VATAN BİZİM” diyerek başladık.

Evet; bu Vatan bizim, ölünceye kadar her ihanete karşı gelerek sahip çıkmaya devam edeceğiz.

AK Parti ve MHP sevdalıları yani Cumhur İttifakını savunanlar, destek verenler her gün yapılan ALGI OPERASYONLARINA Kurban olmamaları gerekir.

Devletin mekanizmaları sağlıklı işliyor da olsa, halen zafiyetler vardır, dikkat!, etmek gerekir.

Aşağıya yazacağımız ata sözünü asla unutmamak gerekir.

Günün Sözü: SU UYUR, DÜŞMAN UYUMAZMIŞ!..