yesilniksar

BU ÜLKENİN İHTİYACI VAR!.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerde oyumuz belli.

Bu ülke yeni ileri hamleler yapmak istiyorsa boynuna tasma takmak istemiyorsa, gerçekten bağımsız Türkiye istiyorsak, bu ülkenin sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ihtiyacı var, oyumuz sayın Recep Tayyip Erdoğan’a dır.

İnsanlar bir şeyi bahane edecekse onlarca karşı tarafın hatasını bulur, karşı tarafın hatasını ortaya koyanlar kendilerine de bakması gerekir.

Mesele devlet ve millet faydasına ise o zaman son söz söylenmiştir, 24 Haziran seçimlerinde oylarımız Cumhurbaşkanlığı seçiminde sayın Recep Tayyip Erdoğan’a.

24 Haziran seçimleri Cumhurbaşkanlığı adayları bu hafta sonuna kadar belli olacaktır.

Cumhur ittifakının adayı sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır, yani AK Parti+MHP+BBP adayı olarak. İyi Partinin adayı sayın meral Akşener’dir bu artık kesinleşmiş oldu, HDP nin adayı Selahattin Demirtaş’tır buda açıklandı, peki CHP nin adayı yani ana muhalefet partisinin adayı kim?, bu hafta sonu belli olacak lakin sayın Abdullah Gül olmayacağını düşünenlerdenim.

Koskoca ana muhalefet partisinin düştüğü duruma bakınız, ne hallere düştü!… %25 oy potansiyeline sahip bir parti %1 oyu bulunan hatta %1 olduğu bile şüpheli bir partinin eteğine yapışmış medet umuyor!…

Bu ülkenin neden sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ihtiyacı var?, bu sorunun onlarca cevabı içinde yukarıdaki not bile yeterlidir.

Lider olmak öyle kolay değil, ülkenin içinde ve dışındaki bütün olaylara hakim olacaksın ve oyun kurucu vasıflarına sahip olacaksın, bu vasıflar bugün sayın Recep Tayyip Erdoğan’da mevcuttur. %25 oy potansiyelini + 26 artırması gereken parti CHP %1 oyu %2 yapma şansı olmayan Sadet partinin kapısından ayrılamaz hale geldi, şu CHP nin düştüğü duruma bakınız!..

Sevgili CHP dostlarımız arkadaşlarımız seçmenlerimiz hiç kusura bakmayın algı operasyonlarına da artık kapılmayın, içe dönün ve partinizin düştüğü duruma bakınız, lideriniz sabah akşam %1 oyu bulunan Sadet Partisinin liderinin ağzının içine bakıyor her an gelecek telefon sesine kilitlenmiş bu rezaletin çözülmesi için çalışın ve adayınızı belirleyin arttık.

Çarşamba günü tiyatro sahnesini izledik sayın Akşener kendi partisine transfer edilen milletvekillerinden dolayı sayın Kılıçdaroğluna teşekkür ziyareti yaptı, uzun konuşmalardan sonra kameraların karşısına geçen iki siyasetçinin ağzından çıkan sözler sizlerin uyanasına halen vesile olmadımı?, halen uyanmadınız ise ve seçimlere girerken halen sayın Erdoğan’a kızıp bir sürü laf söylemenizin bir anlamı yoktur. 15 kader arkadaşınızı bir partinin oy alması için veren parti liderinizden hesabı sormaya başlayın da bu ülke siyaseten rahatlasın.

Saygıdeğer CHP li dostlar bir noktayı daha hatırlatmak isterim. HDP nin ülke genelinde baraj geçmesi için  ve AK Partinin önünü kesmek umudu ile yapılan destek sonrasında İstanbul’un en sosyatik Etiler bölgesinden bile HDP ye oy verdittirdiniz, peki HDP nin çok milletvekili kazanmasının CHP ye katkısı ne oldu?. CHP li seçmeni HDP ye yönlendirdirenlerin bugün düştüğü duruma bakınız, HDP ceza evinde olan parti başkanını kendi adayı olarak açıkladı, siz halen neyi bekliyorsunuz?.

Şunu unutmayın; ince hesaplamaların yeridir, sayın Erdoğan her girdiği seçimi kazanırken pek çok alternatif üreterek ve ekibine emirler vererek yeniden başarı sağlıyor.

Türkiye Cumhuriyeti devleti çok büyük değişimlerden geçti geçmeye de devam ediyor.

AK Partinin yanlışları varmıdır?, tabi ki var, bizler bile bunu saymakta tereddüt etmeyiz, lakin kar zarar hanesine bakınca, devletin ve milletin karına sayın Erdoğan bu seçimi kazanmalıdır, inşallah kazanacaktır.

Osmanlı İmparatorluğu içerken yıkıldı, Türkiye Cumhuriyetini yıkmak isteyenlerde içerden yıkmaya çalışıyorlar ama nafile bunun pek çok provası yapıldı, son kahpe örneği 15 Temmuz ihanet girişimidir.

Ülkemizi bölmek parçalamak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz, seçimleri bahana edip çeşitli senaryolara halkımızın inanması söz konusu değildir.

Ülkemizi 40 yıldır terör örgütleri ile bölmek isteyen ihanet içindeki ülkeleri görmemek onlara karşı ülkemizde birlik ve beraberlik içinde olmamak yanlıştır, inşallah el birliği ile ülkemizi bölüp parçalamak isteyenlere karşı geleceğiz AFRİN  operasyonunun daha sağlıklı sonuca gitmesi için devletimize ve hükümetimize destek vereceğiz.

Ülkemiz; bugün dünden daha güzel ve güçlüdür, yapılan işleri, yapılan anlaşmaları asla göz ardı edemeyiz.

“Paran varsa, her şeyin olur” sözü belli noktalarda önemli, Arap ülkelerinin parası var, ama gücü yok, ellerini değil, gövdelerini ABD ve vampir batı  ülkelerine kaptırmış, çoğu sözde Müslüman ülkeler güçlü bir Müslüman ülkeye ihtiyacı var, Arap ülkeleri ile Müslüman ülkelerle artık barışmak onlarla daha iyi ticaret yapmak zorundayız, bugüne kadar yakın gibi görülen ülkelerle halen yeterli yakınlık sağlanamıyor bunun nedenleri ABD ve batı ülkeleri zengin Müslüman ülkelerle aramıza nifak tohumlarını ekmeleridir.

Bu ülkenin sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ihtiyacı vardır. Ülkemizin güçlü bir yönetim kadrosuna ihtiyaç vardır bu kadrolar MHP ve AK partide mevcuttur. MHP nin AK Pati ile ittifak kurarak birlikte seçimlere girmesi ve birlikte Cumhurbaşkanı ve Milletvekillerini seçmesi bugünden daha sağlıklı ve güzel olacaktır.

MHP ve AK Parti ülkede yıkı ekiplerine karşı Milli ve Yerli partiler olarak güzel işler yapıyorlar inşallah seçimden sonra bu yazdıklarımız daha iyi hayat bulacak, Türk milleti olarak hep birlikte mutlu ve huzurlu olacağız.

Bir arkadaşımız şu notu yazmış; “Erdoğan dışında emin olun hiç kimse; sinsi, katil, darbeci Fetullahçı Terör Örgütü ile mücadele edemezdi. Sadece bunun için bile Erdoğan’a destek veririm, bu ülkenin bir ferdi olarak.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan FETO terör örgütü ile yaptığı mücadelede tek başına kaldı, bunu artık bilmeyen kimse yok, sayın Cumhurbaşkanımızı seven ve sevmeyen herkes bunu  biliyor ve söylüyor, MHP ile ortak seçimlere girip çok başarılı bir seçimden sonra, yani 24 Haziran 2018 tarihi ile birlikte ülkemizde FETO terör örgütü ile mücadeleye yeniden başlanırcasına mücadeleye devam edilecektir.

AK Parti ve MHP nin Cumhur ittifakını engellemek isteyenler, FETO terör örgütü ile ilgili mücadelenin durdurulmasını isteyenlerdir. 24 Haziran her seçimden farklıdır bu farkı hep birlikte göreceğiz.

Daha önceki yazılarımda da ifade ettim; bu ülkenin AK Parti ve MHP kadrolarına ihtiyacı vardır, her iki partinin Yerli ve Milli düşünceye sahip insanları ülkenin teminatıdır.

GÜNÜN SÖZÜ: % 1, % 25 E HAKİM OLURSA NE OLUR?.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.