yesilniksar

Berna SAYGILI; BİR SEHPA HAZIRLANSIN “İPİ” DİLİ OLSUN ÇOCUKLARIN

               Evet paldır küldür girmek istiyorum konuya tam da içimdekileri kusmak istiyorum aslında. Günlerdir beni huzursuz eden, kalbimin hop oturup hop kalktığı, aklımın, kalbimin, midemin bir türlü almadığı o konu “Çocuk Tecavüzü”.. Hani şu yirmi yaşında olup bir gram aklı olmayan azgın bir köpek tarafından tüm organları parçalanan, kendi çığlığından kulak zarlarının bile patladığı, henüz süt kokan o masum yavru var ya tam da ondan bahsediyorum.. Zorlanıyorum.. İlk defa yazarken bu kadar zorlanıyorum.. Aklım almıyor, ellerim titriyor, vicdanım üşüyor ve daha anlatamadığım bir çok his.. Düşünsenize dokuz ay onu bekliyorsunuz, her hücrenizde hissediyorsunuz, ona dair hayaller kuruyorsunuz, hedefler çiziyorsunuz sonra bir gün geliyor hanenize güneş gibi doğuyor, evinizin kokusu bile değişiyor alışıyorsunuz, gözünüzden bile sakınıyorsunuz, biraz mızmızlansa soluğu hastanede alıyorsunuz, en bi kıymetliniz oluveriyor. O uyurken seyrediyorsunuz, nefes alıyor mu herhangi bir anormal durum var mi..? Gözbebekleriniz büyüyor endişeleniyorsunuz.. Öpmeye, koklamaya kıyamıyorsunuz. Sonra bir adam geliyor adam dediğime bakmayın insan olmaktan aciz, azgın bir köpeğin bile cesaret edemeyeceği kadar azmış, gözleri dönmüş, dünyada hiçbir varlığın birbirine yapamayacağı şeyi yapıp sizin canınızdan olan o parçayı, en kıymetli mücevherinizi paramparça ediyor.. Bu nasıl bir cahilliktir, bu nasıl bir acizliktir, bu nasıl bir kahpeliktir.. Kendini tatmin etmek için bir cana nasıl kıyabildin, onun o çığlıkları, korkudan paldır küldür atan kalbinin atışları nasıl gitti kulaklarından .. Nasıl söyleyebildin “Olayı gerçekleştirdim, o sırada çocuk ağlıyordu, insanlar geldi ve beni fark ettiler, yaptığım şey için çok pişmanım..” Nasıl döküldü o pis dilinden bu cümleler.. Pişman mısın sahiden..? Tutamıyorsan uçkurunu, silemiyorsan o pis ağzından salyalarını, savunmasız bir bebeğe bile hislenebiliyorsan KESİP AT.. Sen de kurtul, bizlerde.. Sonra çıktı haberlerde, bunun adını İSTİSMAR koymuşlar.. Kendinize gelin yahu..! Bunun adı VAHŞET, bunun adı CİNNET, bunun adı CİNAYET.. Ve hemen hemen her gün buna benzer olaylar oluyor, yaşıyoruz, okuyoruz. Artık dur demeliyiz, tepkimizi daha sert göstermeliyiz. Yasalarla, kanunlarla bu tür olayları yok etmeliyiz.

       Ağzı kapatıldığı için kendi çığlığının basıncından kulak zarı patlayan üç yaşındaki o minicik bedenin atamadığı her çığlık bizim çığlığımız. Bir çocuğun çıkaramadığı ses olmak zorundayız.. Bir sehpa hazırlansın “ipi” dili olsun çocukların.. Pedofili SUÇ değildir..
Pedofili CİNAYETTİR..
Berna SAYGILI

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.