yesilniksar

AMACIMA ULAŞTIM!. MİLLETİME FEDA OLSUN.

Allah’ıma şükürler olsun ki, devletim ve milletim adına yaptığım mücadeleyi kazanmış oldum, ben önemli bir mücadeleyi kazanırken, devletimde 5 milyon TL. değerinde bir gayrimenkul sahibi oldu.

Sakın ha, yanlış okuduğunuzu ve duyduğunuzu düşünmeyin Niksar’da FETO terör örgütü ile yaptığım mücadele sonrasında, milletimizin 10 sene önce yaptırdığı “fakir fukara çocuğu okusun iyi eğitim görsün” diyerek Melik Gazi Eğitim Kurumları A.Ş şirketi (FETÖ terör örgütüne ait bir şirket) öncülüğünde yapılan FEM Dershanesi, sonradan Özel Asrın Lisesi olan bina 18 Ağustos 2018 tarihinde ve 14 ada, 39 Parsel numarası ile Maliye Hazinesine kayıt yapıldı ve artık Özel Asrın Lisesi olarak faaliyet gösteren okul devletin oldu, yani 30 Haziran 2016 tarihinde terör örgütünden alınıp, okul yapılmak istenen bina milletimizin ve devletimizindir.

30 Hazirana 2016 tarihine kadar yukarıdaki şirket bünyesinde idi olan okul, artık Devletin Hazinesinindir, söz konusu bina Devletin olduğu için bu bina Milli Eğitim Bakanlığına devredilecek, devir sonrasında bu bina Niksar’da İmam Hatip Kız Ortaokulu olarak hizmet vereceği yetkililer tarafından ifade edilmektedir.

Bugün var olan gerçekleri, dün olduğu gibi karalamaya, kapatmaya, unutturmaya çalışanların varlığı yine dikkat  çekiyor!.

Bakınız; sevgili dostlarımız ve okuyucularımız, terör örgütünden alınan FEM dershanesi, daha sonra Özel Asrın Lisesi olarak kullanılan bina hakkında bizler haber yapıp yazı yazınca,  bizlere gelen onlarca destek yorumu  yanında, kendi ismi ile açıktan sosyal medya sayfası açamayan bir kişi veya kişiler küçük beyinlerinde sakladıkları suçlamaları yapmaya başladılar.

Bakalım kendi ismini açıktan yazamayan bir kişi veya kişiler neler yazmışlar;

“Bağımsız Başkan · Gürell Kitap ile arkadaş

Kuşa bakıtıyorlar sizi , O binayı almak suç değil, O binayı oraya kimler dikti ? Bunları yaz yerel seçimlere yakın bu olayın olması ile kime hizmet ediyorsun ? Feto değil bikere Fetö.

Fetö terör örgütünden tutuklanıp cezaevinde ölen hukukçu ile arandaki ilişkileri se yaz. Sen zafer falan kazanmadın Niksara kaybettirmeye devam ettin sadece .. ama tutarsa .” diyerek düşüncelerini paylaşmışlar, iyide olmuş, yazdıklarını okudum ve kendisine cevap yazım, aynen aşağıdaki şekilde.

 

BAĞIMSIZ BAŞKAN; isimli arkadaş senin şifreli isim kullanman ne anlama gelir?, bunun cevabı önemli, anlaşılan sen isminle sayfa açmaktan korkuyorsun, sorularına gelince, biz kuşa bakmıyoruz, kimsede baktıramaz, evet bir bina almak tabiki suç değil, ancak bir TERÖR örgütünden bina almak ve alış veriş yapmak SUÇTUR Asrın Lisesi olarak alınan ve açılan bina TERÖR örgütünün malıdır bunu sende biliyorsun, FEM dershanesi olarak açılan bina şimdi Özel ASRIN lisesi olarak faaliyetine devam ediyor, yerel seçimlerle alakası olmayan bir mücadele içindeyim bu mücadelem 2 yılı geçti, bu binanın DEVLETİN olacağı kesin iken dershane sahipleri Niksar belediye başkanının siyasi gücünü kullanarak bu binayı hizmete sokmuşlardır, bunu sende biliyorsundur, Ceza evinde ölen Hukukçu kim ise yazda herkes açıkça görsün, ben Devletim ve milletim adına kazanan taraftayım, DEVLETİMİN ÇALINMAK İSTENEN BİNASINA SAHİP ÇIKARAK DEVLETİME 5 MİLYON TL. LİK KATKI SAĞLAMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM. Ayrıca bu iş burada bitmedi bunu bilmenizi isterim, keşke herkes benim gibi devlet ve millet için mücadele yapsa bu ülkede hainler yaşayamaz!.” dedim.

Yukarıda Bağımsız Başkan rumuzu ile yaptığım paylaşımıma yorum yapan kişinin yazdıkları ve sordukları sorular kayda değer olduğu için burada siz saygıdeğer okuyucularımızla paylaşma gereği duydum.

Mesele bu haberi veya yazımı 1 ay önce yazabilse idim, bugün Niksar’a farklı şeyler ortaya çıkardı, ama bundan sonra ortaya çıkacaktır, hem Niksar da insanların kafasındaki sorular cevap bulacak, hem de siyaset sahnesi daha çok ısınacaktır.

Bizler FETÖ terör örgütü ile mücadele yaparken ve FEM dershanesini halk yaptırdı, bu bina artık devletin olması gerekir” diyerek aylarca mücadele yaparken, bizim karşımıza kimler çıktı?, Özel Asrın Lisesi sahipleri veya ortakları, hakkımda yazmadıkları söylemedikleri atmadıkları iftiralar kalmadı, Cumhuriyet Savcılığına şikayet edildim, dershane sahiplerini şikayetlerini C. Savcılığı reddetti takipsizlik verdi, kaç defa ifade vermeye gittiğimi artık hatırlayamaz oldum, keşke C. Savcılığı, Özel Asrın Lisesi yetkililerinin vermiş olduğu dilekçeleri kabul edip benim hakkımda dava açmış olsa idi, bugün devlete geçen bina daha kısa zamanda devletin olurdu, Niksar kamu oyu bu kadar meşgul edilmezdi.

Kaç tane davaya girdim?, kaç tanesi birleşti? tam bilemiyorum ama, Özel Asrın  Lisesi sahiplerinin beni şikayetleri geçersiz olunca, bu kez devreye Lisenin ortağının bacanağı olan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan devreye girdi, öyle ya sonuçta bir ilçede belediye başkanı, hem de iktidar partisinin belediye başkanı!, burada asla ve asla iktidar partisini bizler bu sıkıntılı sürece dahil etmedik, ama belediye başkanı hem makamını, hem de iktidar partisi belediye başkanı olduğunu her defasında dile getirdiğini biliyorum.

Belediye Başkanı tarafından mahkemeye verilmem aslında çok basit olarak görmemek gerekir, işin detayına bakmak gerekir!.

Yaşanan süreçler çok net ve anlaşılır cinstendir.

Niksar’da 2.5 yıldır yaptığımız mücadelenin özü şudur. Niksar’da FETÖ terör örgütünün yapılanması vardır, burada çok ciddi yapılanmaya sahip FETÖ yapılanması içinde 1 tane halkın yaptırdığı Dershane, ekonomik değeri 4-5 milyon TL. bir tane kiralık olan Ana okulu, 3 tane bilinen öğrenci yurdu, bir tane Zaman gazetesinin idare binası kiralık, çok sayıda kiralanmış öğrencilerin barındığı daireler, çok sayıda kişilerin üzerine kayıtlı olan işyerleri, herkes tarafından bilinen, tabi ki bu terör örgütünün destekleyen çok sayıda iş sahibi, bürokrat ve bürokratların çok ciddi çalışan ablaları!.

Niksar’da bu kadar yoğun ve çalışma içinde olan bir terör yapılanması sonrasında 15 Temmuzdan sonra elde kalan ne idi?, resmiyette kiralık olan 1. TOKİ bölgesindeki Ana okulu, sonrasında elde var sıfır, kişilerin üzerlerine olan daireler ve işyerleri, arsalar nerde bilen var mı?, konuşan var mı?, tabi ki yok, nedenlerinden bir tanesi, şudur; “Cemalettin Bilgin olarak her gün FETÖ terör örgütü hakkında gazetesinde ve internet sitesinde yazılar yazıyor, gerektiğinde her fırsatta en yetkili ve etkili insanlara konuyu dile getiriyor, yazdığı onlarca yazı ve haberden sonra Devletin olması gereken bir binaya DEVLETİN YETKİLİLERİ  OHAL döneminde ve kapsamında el koyup bu mal DEVLETİNDİR, demez ise, biz neden kendimizi riske sokup sıkıntı yaşayalım” düşüncesi toplumda hakim olmuştur!.

Sonuç olarak; 15 Temmuz ihanet darbe girişimi sonrasında, FETÖ terör örgütüne ait olan ne var ise o tarihte her şey biliniyordu ve elde etmek kolay idi, 18 Temmuzla birlikte FEM dershanesini alan ASRIN Lisesi sahipleri veya ortakları “terör örgütünden mal almak suç imiş” düşüncesi ile devletin olması gereken binayı devletin yetkililerine gidip; “biz aldığımız binayı bırakıyoruz” deseler idi, bizler olmayan bir şeyi yazma şansımız olmazdı, peki binayı alan kişiler kişisel çıkarlarını devletin ve milletin çıkarlarından daha önemli olduğunu düşünerek alınan binayı günde dışı bıraka istekleri karşısında, AK Partiden seçilmiş olan  bir belediye başkanı Özdilek Özcan akrabalarına; “durun bakalım alınan bina hatalı olmuş, bu bina devletin ve Cumhurbaşkanı tarafından ve kanunlar tarafından terör örgütü olarak tespit edilen bir grubun elinden alınmış terör örgütlerinden mal almak, alış veriş yapmak suçtur, benim akrabalarım olarak bu binayı devlete teslim edelim, ortada yanlış var” diyerek konuyu hemen düzeltme yoluna gitmiş olsa idi, bizler yaşanmamış bir olay karşısında Belediye Başkanını işin içinde bulamazdık, dolayısı ile milletin güveni devlete ve belediye başkanlığına karşı sarsılmamış olurdu.

Yukarıda takma isim ile beynindeki küçük çıkarları ile bizleri suçlamaya çalışanlar yazdıklarımı iyi okusunlar.

Son not; benim yazdığı yazıları ve haberleri yalanlayanlar veya onların yalanlarına inandırılmak isteyenler, bize inanmayanlar Niksar Tapu Sicil Müdürlüğüne gitsinler 14 Ada, 39 Parselde Maliye Hazinesine kayıtlı olup olmadıklarını görmüş olurlar, olur ya bizlerin yalan yazdığı anlaşılırsa, o zaman bir zahmet olmaz ise kişi ve kurumların isimlerini yanlış kullandığım için şikayet etsin, verilecek olan mahkemede kendimi savunmayacağım!… bu yazılarım bir delil niteliği taşır.

Günün Sözü: DEVLETİME 5 MİLYON TL LİK KATKI SAĞLAMAK ONURLU BİR ÇALIŞMADIR!..

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.