yesilniksar

ALLAHTAN KORKMAYAN!

“ALLAHDAN KORKMAYAN, KULDAN UTANIRMI?, güzel ve anlamlı bir söz.

Saygıdeğer okuyucularımızın affına sığınarak başladığımız mücadelenin mutlu sonunu yakaladık ama, saldırılar gelince yazmaya devam ediyoruz,  bizler doğruları yazdıkça birileri bizlere hakaret ediyor, iftira kampanyası açılıyor, biz yazmaya devam edeceğiz.

Birileri milli ve dini duyguları kullanarak insanları kandırmaya devam ediyorsa, terör örgütü ile pazarlık yapıp bina alıp, devletin malını gasp etmeye çalışıyorlarsa, memlekete ve insanlara ihanet edenlerle mücadele yapmak zorundayız.

Defalarca yazdık yine yazacağız, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin terör örgütü dediği FETÖ terör örgütü ile Cumhurbaşkanımız ve devletimiz mücadele yapıyor, bizlerde mücadele yapmaya devam ediyoruz.

Allahtan Korkmayan, kuldan utanır mı?, bu anlamlı söz günümüzde yine hayat buldu, Allahtan korkmayıp pata külle ile terör örgütü ile pazarlık yapıp devletin malına el koyanlar, bizlere mücadele yaptığımız için iftira atmaktan utanır mı?.

Bazı insanların kalpleri kararınca devletin malını gasp etmekten geri durmuyor, devletin malını gasp etmekten korkmayanlar sınır tanımadan iftira atmaktan da geri durmuyorlar.

Bana ve aileme neden iftiralar atarak saldırıyorlar?, bizler devletin malını gasp etek isteyenlerle mücadele yaptık, mücadelemiz başladığı ilk günlerden beri bizlere saldıranlar, biz korkutarak attıkları iftiralarla yıldırarak mücadeleden vazgeçmemizi istediler, bizler asla mücadeleden vazgeçmedik, yaptığımız mücadelemiz de başarılı olduk, devlettin malını gasp edenler 2,5 yıl devletin malında apara kazandılarsa da mutlu son gerçekleşmiş oldu,  devlet “bu bina benim dedi, Maliye Hazinesine kayıt yapıldı.

Peki FETÖ terör örgütünden mal almak suç değil mi? diye defalarca yazdık, terör örgütlerinden mal alıp vermek suç olduğu halde işi pişkinliğe vererek binayı satın alanlar hiç değilse 2.5 yıl sonra yaptıkları hatayı anlayıp  Türk milletinden özür dilemesi gerekmez mi idi?, dedik ya Allah’tan korkmayıp devletin malını gasp etmek isteyen düşünce olunca, milletimizden özür dilemedikleri gibi, utanmadan şahsıma ve aileme atmadıkları iftiralar kalmadı, bizlere iftira atarak susturmak isteyenler avuçlarını yalasınlar.

Niksar’da bir kurumda memur olan bir bayan bizlerin yaptığı mücadeleyi  karalamak ve basit bir mücadele ve kişisel bir mesele gibi düşünerek pişkinlikle yazdığımız haberin altına sosyal medya aracılığı ile hem ayıp hem de çok çirkin ifadeler kullanmış,  yapılan yorumlardan küçük bir alıntı.

“Saliha Özcan Koç; Yıllarca atıl durumda olan binayı darbeden aylarca önce Niksar’a kaliteli ilkeli eğitim Öğretim sunan işi sadece eğitim ve öğretim olan prestijli bir kurumun alması neden fetö terör örgütüne destek vermek olsun . Bunu ancak bazı şeylerden nemalanma dığında masum insanlara çamur atan sen ve senin gibiler İnanır. Bizi bilen bilir bilmeyende KENDİ GİBİ bilir. Şimdi Zafer kazandığını sanıyorsun uğraş verip aldırdığını zannettiğin kararı vatanseverlik sayıyorsun ya” diyerek başlamış söze!, ne garip değil mi? utanmadan sıkılmadan yapılan yanlış karşısında milletimizden özür dilemesi gerekenler halen yalan söylemekten geri durmuyorlar.

Niksar’da veya ülkemizde FETÖ terör örgütünün mallarına devletimiz el koymaya başladığın da 15 Temmuz ihanet darbe girişimi öncesinde terör örgütünün mallarına devlet el koymaya başlayınca terör örgütünün kontrolünde olan yargı kurumu devletin el koyduğu malların serbest kalması için yürütmeyi durdurma veya benzeri kanuni kararlar vererek terör örgütünün devletten mal kaçırmasını sağlamışlardır, Niksar’daki FETÖ terör örgütüne ait FEM dershanesi de devletin el koyacağı mülkler içinde idi, örgüt mensupları yapacakları darbede başarılı olamazlar ise, ellerindeki mallara devletin el koymaması için hızlı satış yapmaya başlamışlar, terör örgütünün Niksar’daki en belirgin binası Bengiler mahallesindeki FEM dershanesi şimdi (Özel Asın Lisesi) olarak devam eden bina. Devlet örgütle mücadele yaparken 15 Temmuz ihanetinden önce yeterli  imkanlara sahip değildi, yargı kurumunun örgüt elemanları tarafından kuşatılması devletin terör örgütleri ile ilgili mücadelesinde zafiyet meydana getiriyordu, ama 15 Temmuz sonrasında devletimiz çok hayati mücadeleye başladı, KHK meler ile terör örgütü ile mücadelede başarılı oldu, söz konusu FEM dershanesi 15 Temmuzdan önce yani bizler 39 Haziran biliyoruz, belediye başkanı Özdilek Özcan mahkemede “30 Mayıs 2016  tarihinde satış yapıldı” dedi, bizler için Mayıs veya Haziran ayında satışın yapılmasının bir anlamı yok, yukarıda ifade ettim terör örgütü elindeki malları devletin el koyacağını bildiği için satmak için her yola baş vurdu, bu satıştan bir tanesi de Özel Asrın Lisesinin terör örgütünden aldığı binadır. Saliha Özcan Koç hanım gerçekleri göz göre göre karartmaya çalışıyor insanları kandırarak bizlerin bir eğitim kurumunun açılmasına karşıymışız gibi göstermeye çalışıyor, satışın masum bir satış olduğunu yalanları ile halkımızı kandırmaya çalışıyor!.

Şu gerçeği de bilmek gerekir, devletin 5 milyon TL lik malını gasp etmek isteyenlerle bizler mücadele yapmasa idik, bugün bana  ve aileme iftira atanlar böyle bir yalan furyası yaparlar mı idi?, devletin milyonlarca lira değerindeki malın gasp edilmesini isteyenler ve sağlayanlar bana mücadelemden vazgeçmem için yapmayacakları teklif kalmışmıdır?.

Kişiler kişilerle alış veriş yaparken hata yaparlar, hatta bilerek insanların mülküne de el koyarlar bunlar bizi pek ilgilendirmiyor, Niksar’da kişiler arasında anlaşmazlıklardan dolayı çok sayıda mülk el değiştirmiştir, bunlarla hiç ilgilenmedik, ama devletin malını gasp etmek ve elde etmek isteyenlerle ve de terör örgütlerine ekonomik veya çeşitli nedenlerle terör örgütlerine destek evrenleri asla affetmeyiz mücadelemizi yaparız bugüne kadar hep yaptık, yapmaya da devam edeceğiz.

FETÖ terör örgütünden alınan binanın devletin malı olduğu öğrenen bayan Saliha Özcan Koç bakınız neler söylüyor!; “yıllarca vatana millete Niksar a ihanetten başka insanların kuyusunu kazmak dan başka neler yaptın? Meclis üyesi olamamandan …………………..  ve Özel Asrın Lisesi’ne ait binaya Talip olup alamama serüveninin ardından artan çirkin saldırıların karalama kampanyaların hız kesmeden devam etti”, diyor devletin malını gasp edilmesini isteyen grubun bir ferdi hanım!.

Hırsız çalacağı malı alamayınca mal sahibine “Kuşa bak kuşa” der yanındaki malı çalarmış!.

FEM dershanesi devletin olunca iftirada sınır tanımayan bu bayanla hukuk içinde hesaplaşacağız, devletin malını çalanlara söylemesi gerekenleri bana iftira atarak beni susturmaya çalışıyor!.

Bayan haklı öyleye bedavadan milyonlar değerindeki binaya sahip olacaklarken Cemalettin Bilgin 18 Temmuz 2016 tarihinden beri mücadele yaptı ve devletin malının çalınmasına mani oldu, devletin malını çalan mı suçlu, yoksa çalınmamasını isteyenler mi?, bir başka mahkeme daha devam ediyor, o davada Niksar Belediyesinin Kum Ocağı yolsuzluğu, bundan önceki belediye başkanı Duran Yadigar döneminde yapılan Kum yolsuzluğu, Fen İşleri Müdürü kim?, merak edenler var mı?, Özdilek Özcan, bu yolsuzluğun kapanması için bana yapılmadık baskı kalmadı atılmadık iftira kalmadı, bu yolsuzluk kapatılmak istendi, ama bizler vatan sever gazetecilik örneği sergileyerek belediyemizin KUM ocağından çalınan malların hesabının sorulmasını istedik, Duran Yadigar’da aynen Özdilek Özcan gibi yaptığım haberde “hakaret var” diyerek beni şikayet etmiş, dava açıldı uzun zamandır devam ediyor, Niksar C. Savcılığı yapılan haberin içinde devletin malı çalınıp çalınmadığına  bakmadan; “Cemalettin Bilgin’in yazdığı yazıda kişiye hakaret var mı?” diye dava açarken, belediyenin ve milletin malının çalanlardan neden hesap sormaz veya dava açmaz!, nedenlerini bilmiyoruz, ama orada da mutlaka adaletin hakim olacağı zamanda olacaktır.

Peki şimdiki belediye başkanı Özdilek Özcan da beni çok defalar şikayet etti, neden mi? Bizler FETÖ terör örgütünden alınan dershane hakkında yazı yazdık, yazının muhatapları Özel Asrın Lisesi sahipleri dolayısı ile belediye başkanı Özdilek Özcan’ın bacanağı resmi kayıtlarda, resmi kayıtlarda gözükmeyen en yetkili ve etkili kişi ise başkanın kayınpederi Rasim Özcan, yani bana en ağır hakaretleri yapmaya devam eden Saliha Özcan Koç hanım! Rasim beyin kızı, Özdilek Özcan kim?, belediye başkanlığı makamını terör örgütü ile mücadeleye ayırması gerekirken, terör örgütünden alınan dershaneye iş yeri açma ruhsatının verilmesini sağlayan kurumun belediye başkanı, binayı alan Özel Asrın Lisesi ortaklarından Osman Yılmaz’ın bacanağı.

Niksar Belediye Başkanı ve saz ekibi bizleri çıkarcılıkla suçlarken belediyecilik tarihinde Niksar belediyesinde bizlerin “haber karşılığı” bir tane faturası yoktur olamazda, belediyenin zorunlu yaptırdığı resmi ilanları için faturamız vardır, 2 yıl önce ufak tefek yapılan işlerin faturası vardır, o faturaların parasını da düzenli alamadığımız gerçeği vardır.

Ama biz gazeteciler belediye haberlerinden para almazken, belediye kendi reklam panolarını ihale ile kiraya verdiği halde, Niksar Belediyesi reklam firmasına 4 yıllık süreç içinde, 1  tane iş yeni yapılan iş merkezinden işyerini, 1  tane 2. TOKİ konutlarından evi borcu karşılığında verdiğini Niksar halkı biliyor ve konuşuyor, bunlar ne anlama gelir?, bizler vatan ve millet için mücadele yaparız devletin mallarının çalınmama mücadelesi yaparız, mal çalanlar bize saldırır, menfaatleri için milletin ve devletin malını çalanlar  sürekli bir birlerinin pisliklerini kapatmak için kendilerini savunur, savunurken her türlü iftiraları karşı tarafa atarak hayat sürmeyi meslek edinmiş olurlar.

Günün Sözü: GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ.

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.