ZİNCİRLİ BANKLAR KALDIRILDI

Niksar Belediyesi Oturma Banklarını

Niksar Belediyesi Oturma Banklarını Kaldırdı

Niksar belediyesi 15 gün önce halkın oturacağı oturma banklarını belli bölgelere koyarken Bankları dere kenarında bulunan demirlere zincirleyerek hizmete sunmuş idi.

Niksar Belediyesinin oturma banklarını zincirlemesi sonucu yapılan iş haber yapılınca yapılan haberden kısa süre sonra halkın oturduğu oturma bankları belediye tarafından  tamamen bulunduğu alandan alınarak halkın oturma alanları ortadan kaldırılmış oldu.

Niksar Belediyesi hizmet için otura banklarını koydu ise, zincirli olarak hizmet verilmeye başlayan banklar neden tamamen ortadan kaldırılmıştır?. Niksar Halkı sağlıklı güzel hizmetlere layık olmadığı için mi oturma bankları zincirsiz bir şekilde yerinde bırakılmadı?

Oturma bankları Zincirlenerek bölgeye yerleştirilmesi insanların anlaması gereken bir nokta için mi idi?, mademki Zincirli Banklara oturması gereken hizmet doğru ise neden tamamen yerinden alındı?, Niksar Belediyesi Oturma banklarını zincirle değil de bulunduğu alanda gizli kalacak şekilde demir malzemelere kaynatılmış olsa ve insanlar dinlenme ihtiyacını karşılamış olsalar doğru bir çalışma olmaz mı idi?.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan seçimler yaklaştıkça halk ile alay eden çalışmalardan kaçınmalıdır, halka saygılı olmak gerekir.