ZAMANDA YOLCULUK BAŞLADI;ADRESİ TOKAT’IN YANI

Son yıllarda üçüncü dalga kahvecilerin popülerleşmesiyle birlikte Tokat’ın il sınır komşusu Ordu’da da kahve severler için yeni ve keyifli mekanlar ortaya çıkmaya başladı. Bu mekanlardan biri de Taşbaşı’nda bulunan The Beys Taşbaşı. 5 yıldır hizmet veren The Beys Taşbaşı, salaş ve ilgi çekici atmosferi ile dikkat çekiyor.

Son yıllarda üçüncü dalga

Ordu’nun Altınordu ilçesinde, üçüncü dalga kahveciler arasında yer alan The Beys Taşbaşı, vintage ve nostaljik ürünlerin satıldığı konsept kafe özelliği ile dikkat çekiyor. Mekân, Türkiye’nin farklı yerlerinden üretilen gazoz markalarının yanı sıra nostaljik ürünlerin bulunduğu bir bakkal köşesi de sunuyor.

Ordu’da kahve kültürünün gelişmesine katkı sağlayan The Beys Taşbaşı, 5 yıldır Taşbaşı’nda hizmet veriyor. Salaş ve ilgi çekici bir atmosfere sahip olan mekân, kahve severlerin yanı sıra vintage ve nostaljik ürünler meraklılarını da ağırlıyor. Mekânda, eski dönemlere ait eşyalar, kitaplar, plaklar, oyuncaklar, giysiler ve aksesuarlar satılıyor. Ayrıca, Türkiye’nin farklı yerlerinden üretilen gazoz markalarının yanı sıra nostaljik ürünlerin bulunduğu bir bakkal köşesi de mekânın öne çıkan unsurlarından biri.