YUSUF BEYAZIT”ŞEHRİMİZ İÇİN GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ak Parti TokatMilletvekili\Anayasa Komisyon Başkanı Yusuf Beyazıt, Niksar Belediye Başkan Adayı Semih Tepebaşı ve AK Parti Niksar teşkilat üyeleri ile birlikte 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde seçim çalışmaları kapsamında Niksar Orta Çarşı’daki iş yerlerini ziyaret etti.

Ak Parti TokatMilletvekili\Anayasa Komisyon

Her iş yerine girdiklerinde sıcak ilgiyle karşılanan Beyazıt ve Tepebaşı esnaflar ve vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı. Ziyaretleri sırasında, bölge esnafının ve vatandaşların sorunları ve talepleri dinlendi, seçimler öncesinde destek mesajları verildi.

Yusuf Beyazıt “Esnafımızın ve vatandaşlarımızın destekleri bizim için çok önemli. Gerçek Belediyecilik mottosuyla yoğun tempoda yürüttüğümüz çalışmalarda bugün de esnaf ve vatandaşlarımızla sohbet edip, onların talep ve önerilerini dinledik. Bizler halkımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Onların bizlere ilettiği görüş ve öneriler büyük önem ifade ediyor. Esnaflarımızdan, vatandaşlarımızdan gelen önerileri dinlemek ve bunları hayata geçirmek bize çok büyük mutluluk veriyor. İnşallah yeni dönemde hep birlikte şehrimiz için güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz’ ’şeklinde konuştu.