Yusuf beyazıt konuğumuzdu

GÜZEL BİR SOHBET GERÇEKLEŞTİ

GÜZEL BİR SOHBET GERÇEKLEŞTİ

AK Parti Tokat Milletvekili, Anayasa Komisyonu Başkanı Avukat Yusuf Beyazıt Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin’in konuğu oldu.

AK Parti Tokat Milletvekili, Anayasa Komisyonu Başkanı Avukat Yusuf Beyazıt 28 mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı  ikinci tur seçim çalışmaları için Niksar’daki seçim çalışmalarını yaparken Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret etti, ziyarette program dahilinde yapılması gereken ziyaretleri tamamladıktan sonra Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin’in her hafta 2 defa gerçekleştirdiği canlı yayın programına dahil olmak istediğini ifade etti. Daha sonra canlı yayına konuk olarak gelen Beyazıt konuşmasına kendini tanıtarak ve  siyasi, bürokrasi geçmişinden bahsederek başladı. Seçim çalışmalarına devam eden Beyazıt ‘’ Birinci turda Yasamayı kazandık. Şimdi yürütme olan ikinci turda. İnsanlarımız sandığa gider ve oylarına da sahip çıkarlarsa biz hiçbir engel görmüyoruz.’’ İfadelerini kullandı. Kendi Partisinin ve cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapmış oldukları faaliyetlerden bahsederken  diğer yandan iki parti arasında ki uçurumdan bahsetti.

Beyazıt konuşmasının sonlarına yaklaşırken ‘’ Pennsylvania’nın PKK terör örgütlerinin desteklediği partiye bizim halkımız vermeyecektir.  28 Mayıs günü vatandaşlarımız sandıkta cumhurbaşkanımıza oy atacaklardır. Tokat halkımız da 14 Mayıs büyük bir destek verdi şimdi daha büyük bir destek verecektir dedi. Yeşilniksar ve Yörenin sesi Canik Gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin’de program esnasında kaşelerin otomatik olması ve yaşlı kesimin zorlandığı sıkıntısını dile getirdi. Bilgin’in canlı yayın programına konuk olan Yusuf Beyazıt tüm vatandaşlarını sandık başlarına çağırısıyla konuşmasını bitirdi.