Yorucu Siyasi Çalışmaların Yorgunluğu Topçam’da Atılır!

AK Parti Tokat Belediye

AK Parti Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu yorucu siyasi çalışmaları bir tarafa bırakıp yorgunlukları atmak için Topçam yaylasına çıkarak TOEX Extreme Off-Road kulübü üyeleri ile hem stres attı aynı zamanda zaman zaman Topçam Yaylasına çıkarak fırtınalardan dolayı yıpranan Şanlı Türk Bayrağını değiştirdiler.

2 dönem Tokat Belediye Başkanlığı yapan Av. Eyüp Eroğlu, 3. Dönem Tokat belediye Başkanlığı için kolları sıvadı ve bir taraftan kalan hizmetlere devam ederken, diğer taraftan seçimlere sıkı bir şekilde çalışmaya başladı.

Eroğlu hafta sonu Topçam yaylasındaki zaman için şu anlamlı sözleri söyledi; “Topçam Yaylası TOEX Extreme Off-Road kulübümüz ile birlikte; Şiddetli rüzgardan zarar gören bayrağımızı yeniledik, Hayvanlar için belirli noktalara mama takviyesi yaptık, Bunların üzerine, soğuk havada içimizi ısıtan; karda sucuk ekmek da fena olmadı” dedi.

Tokat Eroğlu’nun 3. Dönem belediye Başkanlığında önemli hizmetleri yapmaya devam edeceği, özellikle 3. dönem Belediye Başkanlığında özellikle KENTSEL DÖNÜŞÜM, Konutlaşmaya daha fazla zaman ayırmak, Oto park ve halkın rahat nefes alabileceği alanların kazanılmasını sağlaması bekleniyor.