YKS ÖĞRENCİLERİNE MOTİVASYON GECESİ

Niksar Belediye Düğün Salonu’nda

Niksar Belediye Düğün Salonu’nda YKS öğrencileri için motivasyon ve eğlence gecesi düzenlendi.

Niksar Belediyesi Gençlik Meclisi 15 Haziran 2022 Çarşamba günü Niksar Belediye Düğün Salonu’nda YSK’ye girecek olan öğrenciler için motivasyon ve eğlence gecesi düzenledi. Düzenlenen motivasyon gecesine katılan öğrenciler şarkılar eşliğinde oynayıp streslerini attılar.

Motivasyon gecesine Niksar Belediyesi Kültür Müdürü Celal ŞAHİN, Niksar Emniyet Müdürü Ahmet YILMAZ, Niksar Milli Eğitim Müdürü Hasan ŞERİFLER ve YKS öğrencileri katıldı. Niksar Milli Eğitim Müdürü Hasan ŞERİFLER kürsüye çıkarak “bazılarınız bir yıl bazılarınız daha fazla bir zamandır bu sınav için hazırlanıyor, ileride avukat, mühendis, doktor veya başka mesleklerin sahibi olacaksınız zor bir sınav sizi bekliyor. Ama ben inanıyorum, hepiniz zeki ve çalışkan çocuklarsınız bunu başaracaksınız kazanma azminizi hiç bir zaman kaybetmeyin” ifadelerini kullandı. Akabinde bu gecenin hazırlamasında katkıları olan Niksar Gençlik Meclisi üyelerine teşekkürlerini dile getirdi.

19.00 da başlayıp 22.30 a kadar devam eden eğlencede Niksar Kültür Müdürü Celal ŞAHİN ‘’YKS girecek öğrencilere başarılarının devamını diledi ve bu özel günü mimarı olan Niksar Belediyesi Gençlik Meclisi’ne teşekkürlerini iletirken, Gençlik Meclisi sizler için burada ve her zaman sizler için çalışıyor olacak’’ dedi.