YILMAZ KARDEŞLER İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Niksar’ın güçlü kuruluşlarından YILMAZ

Niksar’ın güçlü kuruluşlarından YILMAZ KARDEŞLER GIDA SANAYİ kendi tesisleri olan AYVAZ PARK OTEL salonunda İftar yemeği verdi.

YILMAZ KARDEŞLER GIDA SANAYİ şirketler grubu ortaklarından Nail Yılmaz ve kardeşleri misafirleri salonda karşılayarak herkese tek tek “hoş geldiniz” diyerek karşıladı, iftar öncesinde  iftara katılanlarla samimi sohbetler gerçekleştiren Nail Yılmaz ve kardeşleri misafirlerle uzun uzun sohbetler gerçekleştirdi.

YILMAZ KARDEŞLER GIDA SANAYİ şirketler grubu ortaklarından Nail Yılmaz her yıl geleneksel hale getirdikleri İftar yemeğine, Niksar’daki kurum yetkilileri siyasi parti temsilcileri, banka personelleri ve halkın katılımı ile gerçekleştirmektedirler.

YILMAZ KARDEŞLER GIDA SANAYİ şirketler grubu ortaklarından Nail Yılmaz ve kardeşleri halen Un-Yem-Hayvancılık- Ceviz Mahlep ve Hurma ticareti, çeşitli Mantar ürünleri ile hem ihracat, hem de ithalat yapan güçlü bir firma olarak halkın taktirini kazanan önemli işletmelerden bir tanesidir.

YILMAZ KARDEŞLER GIDA SANAYİ şirketler grubu ortaklarından Nail Yılmaz ve kardeşlerinin iftar yemeğine katılan misafirler yemekten sonra ikram edilen çay ile birlikte uzun sohbet yapma imkanları buldular, davetliler uzun sohbetlerden sonra salondan ayrıldılar.