Yeniden Refah Partisi Tokat Belediye Başkan Adayı Muhammed Baki’den Önemli Açıklamalar

Tokat merkezde düzenlenen basın

Tokat merkezde düzenlenen basın toplantısında, Yeniden Refah Partisi Tokat Belediye Başkan adayı Muhammed Baki, Türkiye’nin yükselen yıldızı olarak nitelendirdiği partisinin “Ahlaklı Belediyecilik” anlayışını vurgulayarak, Tokat’ta yapacakları hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Baki, Türkiye’nin umudu olarak gördüğü Yeniden Refah Partisi’nin özünde gayret olan bir hareket olduğunu belirterek, milletin bu gayretin herhangi bir özrü olmadığını iyi bildiğini ifade etti. Tokat’ın yıllardır aynı yerinde saymasına bahaneler sıralamanın Milli Görüş anlayışına uygun olmadığını vurgulayan Baki, Milli Görüş Belediye Başkanı olarak fakirin çuvalını taşımayı şeref olarak gördüklerini dile getirdi.

İmanın varlığıyla imkanın da var olduğu ilkesiyle hareket ettiklerini ve Tokat’ı daha ileriye taşıma sözü verdiklerini belirten Baki, bu dönemde akıllı belediyecilik ve ileri teknoloji gelişmelerini kullanarak şehri daha yaşanabilir hale getirmeyi planladıklarını ifade etti. Ayrıca, belediyeciliğin asli görevleri arasında olan sorunları vaat olarak belirtmenin abesle iştigal olacağını vurgulayarak, gerçek Milli Görüş anlayışını hayata geçirerek Tokat için bereketli bir dönemin başlangıcını yapacaklarını belirtti.