YENİ OTURMA BANKLARI KONDU

Niksar belediyesi geçtiğimiz günlerde

Niksar belediyesi geçtiğimiz günlerde Çanakçı deresi Saat Kulesi ile Jandarma hizmet binası güzergahında bulunan  Şehit er Naci Yıldırım caddesine yeni oturma bankları koyduktan sonra, bankları dere kenarında bulunan demir parmaklıklara zincirlemiş şeklinde haberler yapılmış idi.

Niksar belediyesi Şehit er Naci Yıldırım caddesi güzergahına koydukları oturma banklarının çalınmaması için zincirlerle muhafaza edilmek istendiği haberleri yapılınca halkın tepkisi olmuş, halkın tepkisinden sonra Niksar belediyesi söz konusu bölgedeki oturma banklarını tamamen kaldırmıştı.

Niksar Belediyesi Şehit Er Naci Yıldırım caddesi güzergahına yeni oturma banklarını konan alana sabitleyici malzeme ile monta ederek daha çok oturma bankı hizmete sunmuştur.

Niksar belediyesi daha önce yaptığı hatadan dönerek yeni bankların insanları incitmeyecek şekilde hizmete sunması halkı memnun etmiştir,  Şehit Er Naci Yıldırım caddesi üzerinde artık daha fazla oturma bankı halkın hizmetine sunulmuş oldu.

Hizmetler yapılırken insanları incitici şekilde değil, insanları mutlu edecek şekilde yapıldığında hem yapan kurum, hem de hizmet alan insanlar yapılan işten memnun kaldığı görülüyor, bundan sonra yapılacak hizmetlerin de insanları incitmeden yapılması bekleniyor.