YENİ AİLE ÜYEMİZ

Yeşil Niksar gazetesi ve

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri ailesine yeni bir yüz, yeni bir soluk, farklı bir Kalem katıldı.

Emine Uğurlu İş Güvenliği Uzmanı ve çeşitli firmalarda danışmanlık yapıyor, Yargıtay 10. Ceza Dairesi Başkanı sayın Hüsnü Uğurlunun eşi, bundan sonra sayın Emine Uğurlu güçlü kalemi ile farklı düşünceleri okuyucularımıza sunacaktır.

Yeni köşe yazarımız sayın Emine Uğurlu kendisini iyi yetiştirmiş, çeşitli alanlarda uzmanlıklar kazanmış değerli bir kalem sahibi insan.

Bundan sonra okuyucularımıza farklı pencereler ve bilgiler verecek olan sayın Emine Uğurlu; Yüksek Lisans: İstanbul Gelişim Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği, İstanbul / Türkiye.

Lisans: Gazi Üniversitesi (Örgün) Mesleki Eğitim Fakültesi, Ankara / Türkiye

Anadolu Üniversitesi (AÖF) Sosyal Hizmet ve Danışmanlık B, Eskişehir / Türkiye alanlarında ciddi çalışmalar yapmış halen çeşitli kurumlarda danışmanlık ve İş Güvenliği uzmanlığı yapıyor.

Köşe yazarımız sayın Emine Uğurlu; “UĞURLU YAŞAM” başlıklı köşe yazarımız, çalışma alanları içinde Turizm işetmelerinin olması dolayısı ile Turizm konularını sık sık işleyeceği ve yaptığı çalışmalar ile Niksar Sarıyazı köyün de bulunan sıcak Termal Suyun değerlendirmesi için Tokat Valisi sayın Dr. Ömer Toroman ile kısa bir değerlendirme sohbeti yapmıştır, inşallah bölgemiz için çok değerli olan, önemli bir su rezervi bulunan, mineraller bakımından çok zengin değerlere sahip Sıcak suyun insanlara hizmet yapması sağlanır.

Bir şehrin veya ülkenin tanıtımının insanlara ne kadar büyük katkı sağlayacağı düşüncesi ile yazarlar ve dostlar hanemize dahil olan sayın Emine Uğurlu’ya aramıza hoş geldiniz dileklerimizle yazılarına başlayacağı müjdesini vermek istedik.

50 yıllık basın hayatını geride bırakan,  Anadolu’nun güçlü kalemlerinin yazı yazdığı Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri, geniş aile içine yeni düşünceleri, yeni yüzleri, güçlü kalemleri katmaya devam edecektir.

Saygıdeğer okuyucularımıza saygı ile duyurulur.

 

Yeşil Niksar Gazetesi

&

Yörenin Sesi Canik Gazeteleri