YAZICIK DÜDEN YAYLASI VE KIR ŞENLİĞİ MÜKEMMELDİ

Niksar Yazıcık Kasabası Düden

Niksar Yazıcık Kasabası Düden yaylası- Karaçam Kır etkinliği bu sene daha muhteşem kutlandı, binlerce Yazıcık sevdalısı insan ve bölge insanı Düden yaylasında gerçekleşen şenliğe adeta akın etti.

Yazıcık Karaçam-Düden yaylası etkinliğine CHP genel merkezide çıkartma yaparcasına şenliğe iştirak eden çok sayıda milletvekili ve genel başkan yardımcıları geldi.

Yazıcık Karaçam-Düden yaylası etkinliğine CHP Tokat Milletvekili  TBMM İdare Amiri Kadim Durmaz, İstanbul Milletvekili CHP Genel Başkan yardımcısı Onur Adıgüzel, CHP Amasya Milletvekili  TBMM KİT KOMİSYON ÜYESİ Av. Mustafa Tuncer, CHP İstanbul Milletvekili CHP Grup yönetim kurulu üyesi  Özgür Karabat, CHP Ankara Milletvekili Genel başkan yardımcısı ve Spor Kurulu başkanı Yıldırım Kaya katıldılar, çok sayıda CHP yöneticisi katıldı.

Karaçam-Düden yaylası Kır şenliği dolayısı ile yazıcık Belediye başkanı Tuncer Uzunoğlu açılış dolayısı ile kısa ve önemli düşüncelerini paylaştı, başkan Tuncer yazıcık beldesi için yaptığı çalışmaları kısa olarak misafirlere ifade etti, Tuncer; “sevgili dostlar bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmadığınız için tüm halkımıza, dostlarımıza ve CHP nin saygıdeğer milletvekili ve yöneticilerine teşekkür ediyorum, ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz, sözü bizler için önemlidir, bugüne kadar Yazıcık halkının huzuru ve mutluluğu için çalışmalar yaptık, işte bu çalışmaların en güzel tablosu buradadır, bugüne kadar halkımızın huzuru ve mutluluğu için yaptığımız çalışmalara devam ediyoruz, bizleri yalnız bırakmadığınız için bir kez daha şükranlarımız ifade etmek isterim, selam ve saygılarımla iyi eğlenceler” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Karaçam-Düden yaylası Kır şenliğinde Yazıcık halkı ve bölge halkı saatlerce gönüllerince eğlendiler, gecenin geç saatlerine kadar bölgede eğlence devam etti. Yöresel sanatçıların adeta şov yaptığı şenliğe binlerce insanın katılması dikkat çekti.