YAĞMURDA HASAR GÖREN İŞLETMELERİ ZİYARET ETTİ.

MHP Tokat Milletvekili adayı

MHP Tokat Milletvekili adayı Serhat Bilgin Pazartesi günü Niksar’da yağan aşırı yağış nedeniyle bir kısım işletmelerde zarar meydana gelmiştir.

Niksar merkezde başlayan fırtınalı yağış, Niksar Organize Sanayi bölgesinde bulunan 3 Tekstil işletmesine zarar verdi, aniden bastıran yağmur sonunda Niksar Organize sanayi bölgesinde bulunan ENKAY Tekstil, ASLAN Tekstil ve CBF Tekstil işletmelerinde hasar meydana geldi.

Niksar Organize sanayi bölgesindeki işletmelerde aşırı Yağmur’un yağması sonunda işletmelerin belli bölümlerini Yağmur suyu basmış, işletmelerde çalışan personel tedbir amaçlı dışarı çıkartılarak Elektrik söndürülerek olası bir Elektrik çarpması önlenmiştir.

Organize sanayi bölgesindeki işletmeleri yağan yağmurdan dolayı su basması sanayi bölgesindeki alp yapı sıkıntılarından meydana geldiği ifade edildi.

Niksar Organize sanayi bölgesinde yağmur sularından dolayı hasar meydana gelen, ENKAY Tekstil, ASLAN Tekstil ve CBF Tekstil işletmelerindeki sıkıntıları yerinde görmek üzere MHP Tokat Milletvekili Serhat Bilgin bölgeye giderek işletme sahibi ve yetkililerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

MHP Milletvekili adayı Bilgin yaşanan hasardan dolayı yetkililerden bilgi alarak; “geçmiş olsun Allah daha büyük felaketlerden korusun, yapabileceğimiz bir iş varsa her zaman emrinizdeyiz” diyerek Niksar Organize sanayi bölgesinde bulunan 3 işletmeyi de ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletmiştir.

Niksar Organize sanayi bölgesinde bundan sonra yağacak aşırı Yağmurlar dikkate alınarak alt yapı sıkıntılarının mutlaka giderilmesi gerekmekte olduğu görüldü.