Vodafone Pay ile Kolay Paket alanlar kazanıyor

Bu haberin fotoğrafı yok

İSTANBUL (AA) – Vodafone Türkiye, ödeme uygulaması Vodafone Pay’de yeni bir kampanya başlattı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, mart ayı içinde Vodafone Pay uygulamasına ilk kez kayıt olan müşteriler, Vodafone Pay Kart ile Vodafone Pay veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Kolay Paket satın aldıklarında 50 lira nakit iade kazanıyor.

Vodafone Pay uygulamasına marttan önce kayıt olmuş müşteriler, Vodafone Pay Kart ile Vodafone Pay veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 250 lira altı Kolay Paket yüklemelerinde yükledikleri oranın yüzde10’u kadar, 250 lira ve üzeri yüklemelerinde ise 25 lira nakit iade kazanıyor.

– Ödüller nisanın ilk yarısında yüklenecek

Mart sonuna kadar geçerli olacak kampanya, sadece Vodafone Pay ve Vodafone Yanımda uygulamasına özel olarak tasarlandı. Nakit iade kampanyası sadece Kolay Paket yüklemeleri için geçerli olurken, lira yüklemeler kampanyaya dahil edilmiyor.

Kampanya kapsamında kazanılan ödül 1-14 Nisan’da müşterilerin hesaplarına yüklenecek. Hediye yüklemeleri yapılan tarihler arasında müşterinin hesabında en az 1 adet Vodafone Pay Kart’ının aktif olması gerekiyor.

Kazanılan nakit iade, tüm e-ticaret alışverişlerinde ve fiziksel kart ile mağaza içi harcamalarda kullanılabiliyor. Aylık bakiye yükleme limiti dolan müşterilere kazandıkları hediye bir sonraki ayın ilk günü yükleniyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, Vodafone Pay uygulamsını her geçen gün geliştirdiklerini kaydederek, “Yeni kampanyamızda, mart ayı içinde Vodafone Pay uygulamasına ilk kez kayıt olan müşterilerimize, Vodafone Pay Kart ile Vodafone Pay veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Kolay Paket satın aldıklarında 50 lira nakit iade kazandırıyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan dijital iş ortağı olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.