VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜNDEN VEDA ZİYARETİ

Ankara’ya tayini çıkan Niksar

Ankara’ya tayini çıkan Niksar Vergi Dairesi Müdürü Erol Yılmaz Kantar Gazetemizi  ziyaret ederek vedalaştı.
Niksar’daki 3 yıllık görev süresini herhangi bir problem yaşamadan doldurduğunu belirten Kantar ;” 3 yıl boyunca Niksar’daki Kamu Kurumu ve Kuruluşları her hangi bir şekilde  incinmeden incitmeden beraberce  uyum içerisinde çalıştık.

Bu anlamda kendilerine veda ziyaretinde bulunup beraber yaptığımız çalışmalar için teşekkür etmek istedim. bölgemizin en köklü gazetelerinden biri olan Yeşil Niksar ve Yörenin Sesi Canik Gazetesi sahibi siz Cemalettin Bilgin ve çalışanlarına da teşekkürlerimi sunuyorum gerek Tokat defterdarlığı olsun gereksen Niksar Vergi Dairesi olarak vatandaşlarımızı bilgilendirmede bizlere yazılarınız ve yayınlarınız ile destek oldunuz bundan dolayı şükranlarımı sunuyorum ’’dedi.
yapılan ziyaretten duyduğu Memnuniyeti dile getiren gazetemiz Sahibi Cemalettin Bilgin ; Görev süreniz içerisinde güzel bir çalışma ortamımız oldu. Hem kişi hem de görev anlayışınız olarak sizleri her zaman takdir ettik. Niksar’a  güzel katkı ve hizmetleriniz oldu. Niksar halkı ve mükellefleri ile sıcak ve yapıcı iletişim içerisinde oldunuz. Ankara’da başarılı çalışmalara imza atacağınıza inanıyorum sizlere hayırlı olmasını diliyor ailenizle birlikte  hayırlı ve huzurlu güzel bir ömür diliyorum “dedi.