VEFALI DOSTLARI ÖZEK AİLESİNİN ACI GÜNDE YALNIZ BIRAKMADI

Niksar Cedit Mahallesinde ikamet

Niksar Cedit Mahallesinde ikamet eden merhum Üzeyir Özek’in oğlu, merhum Ergün Özek ve Emekli Öğretmen Faris Özekin kardeşi, Adil Baştemirin eniştesi,   Üzeyir, Ünal ve Ünsal Özek’in babaları Emekli Öğretmen YALÇIN ÖZEK Vefat etmesi dolayısıyla Niksar’a çok sayıda siyasetçi ve bürokrat Cenaze Namazına iştirak etti.

Ankara’da iş insanı olan Üzeyir Özek’in babasının vefatı dolayısıyla Özek’in çok sayıda Siyasetçi ve bürokrat Özeklerin acı gününde yalnız bırakmadılar.

İş İnsanı Üzeyir Özek’in dost ve arkadaşlarından; Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Adalet eski Bakanı, AK Parti Grup Başlan vekili ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Anayasa Komisyonu Başkanı ve Tokat Milletvekili Av. Yusuf Beyazıt, Tokat Milletvekili Dt. Cüneyt Aldemir, AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, Tokat İl Müftüsü Esat Yapıcı, Niksar Kaymakamı Ekrem Çeçen, Niksar Belediye Başkanı Semih Tepebaşı ve Niksar halkı cenazeye katılarak Özek ailesinin acısını paylaştılar.

Ankara’dan Niksar’a taziye için gelen Adalet eski Bakanı, AK Parti Grup Başkan vekili ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Anayasa Komisyonu Başkanı ve Tokat Milletvekili Av. Yusuf Beyazıt, Tokat Milletvekili Dt. Cüneyt Aldemir, AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel cenaze Namazı ve başsağlığı dileklerinden sonra Niksar Belediyesine geçerek Belediye Başkanı Semih Tepebaşı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.